Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867: Mutlu Yıllar

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence olay yeme olayı değil kan yok hiç ? Yemek olsa etrafı kan götürürdü. Ama meyve olayını açıklayamıyorum bu sefer. Yani oda diyorki gelsin teoriler. Hep bilerek şüphe bırakıyor az değil :)
Tek lokmada yemiştir o camış.

450 bölüm önce açıklandı Elbaf'tan başka dev adaları olduğu. Sen bayağı geride kalmışsın.
Olur öyle kaçan ufak şeyler.

Kuzuri

Millet bugun butun sirri bozuyorum adinda D. Geçen şahislar iki meyve kullanabiliyor genleri yuzunden. Bunu kaybolan yuzyil aciklaninca ogreniceksiniz. Dün E.Odayla biraz telefonda bunu tartistik.

Evet.

Meyve olayını ben şu şekilde algıladım; Carmel öldüğü zaman meyvesini ruhu bedenden çıktı ve başka bir meyveye girdi. Elbaf devleri bunları ıssız bir yere yerleştirmiş gibi görünüyor. Koca Ana adada bunları ararken, yanlışlıkla meyveyi yemiştir. Sonradan arayıp bulma olayını geçin. Çünkü kimse Carmel'de meyve olduğunu bilmiyordu, olaya mucize olarak bakıyorlardı.

Koca Ana'nın Carmel'in izini bulamaması ya da onun gerçekte çocuk taciri olduğunu bilmemesi de normal. Kadın işini gizli yapıyor ve bunu yeraltı dünyası haricinde bilen kimse yok. Koca Ana belli bir otoriteye kavuşana dek olayların üzerinden en az 40 sene geçmiştir zaten. Ondan sonrasında bunu hatırlayacak kimse kalmaz, kaldıysa da Koca Ana Carmel'den şüphelenmediği için soruşturmaz.
Açıklaman güzel ama bana da sankı Carmeli yiyince de direk gücü geçmiş gibi geldi ama mantık olarak Linlin önüne geleni yediği için senin açıklaman daha mantıklı ama madem bu çocukları, anayı yedi nasıl hiç hatırlamiyor. Ya da ben şu anda hatırlamasını isterdim yani ...

Bende merak ediyordum bütün o efektler çığlık mı? Çevirmemeleri boşluk bırakıyor aslında.
Sfx çevrilse olur aslında ama Japonca karakterler biraz şekil şükül olunca editlemesi zor geliyordur kesin.

Mesela BM semla yerkenki efektler En üst sağdan sola.

Ahahaha
Baku baku
Much much

en alttaki de Bababa Zubaba gibi bişey, kisacası soluksuz yiyor.

Kuzuri

Açıklaman güzel ama bana da sankı Carmeli yiyince de direk gücü geçmiş gibi geldi ama mantık olarak Linlin önüne geleni yediği için senin açıklaman daha mantıklı ama madem bu çocukları, anayı yedi nasıl hiç hatırlamiyor. Ya da ben şu anda hatırlamasını isterdim yani ...
Animeyi izlediysen kadin yemek icin şehri yok ettigini de hatirlamiyor.

Şimdi hatırlasa, sümüğü akar bi şekilde enee yanlışlıkla yedmişim ya la derdi, fakat yediğini sevinçten göz yaşı dökerken görememiştir :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık