Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865: Hey, Anne!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya şu indirileceğini söyleyen açıklayabilir mi ?İndirdikleri zaman ne olacak.Olay örgüsünü yazsanıza buraya.30 küsür ada var toplam.Bunlar nasıl ele geçirilecek .Hemen satacaklar mı Bm yi bu adalar.Buraları kim fethedecek?Bege mi?İndirildiğini duyan BB kaido shanks korsanları öyle avel avel duracaklar mı?Adalara çökmeye çalışmayacaklar mı?Ortalık karışmayacak mı?Koskoca yeni bir arc başlamıyacak mı?Herşey kaido üzerine kurulmuşken bunların olması sizce mümkün mü?Yeni yonkou kim olacak?????????Odanın bu karışıklığı arkadan işleyeceğini mi düşünüyorsunuz?Şuanki hikayede ciddi ciddi bu ekiple Bm nin düşeceğini iddia etmek çok garibime geliyor.Nasıl böyle düşünüyorsunuz:D Odanın tarzı değil bir kere.Ben olaylar bu noktaya gelmeden önce de söyledim.Bu olay örgüsüyle Bmnin düşmesi imkansız.Bunları bir kenara bırak bizim ekiple karşı ekip arasında aşırı seviye farkı var.
Düşmesine düşmez büyük ihtimalle zaten ama düşüncen yanlış. Ortalık zaten geri dönülemez bir şekilde karışmanın bir adım gerisinde. Yakında OP dünyasına kaosun hakim olduğunu daha iyi göreceğiz. Bu kaosun tetikleyicisi de Dof'un düşmesiydi. Demek istediğim artık düzenin sağlanma vakti değil. Var olan bütün düzenler yıkılmak üzere. Kim kime dum duma olacak her şey.

Edit: Bu da bonusu olsun. Reyiz her şeyi açıklamış.

Daha Yonkou gücünde değilken bir Yonkou'yu başka nasıl alabilir ki? Anca böyle. Amiral gücünde olduğu bile belli değilken Yonkou'yu normal şekilde indirecek hali yok ya? Tabi ki gücü kısılacak kadının.

Big Mom'ı böyle indirir. Kaido zamanı daha da güçlenir. Kaido'yu 1'e 1'de indirir. Teach'i 1 e 1'de alır. Hükümetteki en güçlüyü alır, Akainu'yu alır. Ünvan niye gömülüyor BM böyle inerse onu anlamadım.

Luffy seri sonu en güçlü adam olacak ve herkes bu adama ve gücüne saygı duyacak. Nasıl WB Roger'ı kabullendiyse Kaido ve BM da kabullenecek.

Forumdaki Zoro hard fanboyu kabullenemiyor diye ünvanın gömülecek bir şeyi olmuyor.
BM Roger'in gücünü kabul etmemiş ki yani daha bu arc bunu görmemiş olsak tamam diyecem de neyse :artiz:

Bm benden çaldı adaya ulaştı ahmak yerine koydu beni diyor daha ne desin :bilmem:

BM Roger'in gücünü kabul etmemiş ki yani daha bu arc bunu görmemiş olsak tamam diyecem de neyse :artiz:

Bm benden çaldı adaya ulaştı ahmak yerine koydu beni diyor daha ne desin :bilmem:
+1. İlginç olan ve merak ettiğim, Roger, BM'den kapkaç yaparken hasır şapka kafasında mıydı? BM'in Mugiwara göndermesi çift taraflı olabilir mi?

Ya şu indirileceğini söyleyen açıklayabilir mi ?İndirdikleri zaman ne olacak.Olay örgüsünü yazsanıza buraya.30 küsür ada var toplam.Bunlar nasıl ele geçirilecek .Hemen satacaklar mı Bm yi bu adalar.Buraları kim fethedecek?Bege mi?İndirildiğini duyan BB kaido shanks korsanları öyle avel avel duracaklar mı?Adalara çökmeye çalışmayacaklar mı?Ortalık karışmayacak mı?Koskoca yeni bir arc başlamıyacak mı?Herşey kaido üzerine kurulmuşken bunların olması sizce mümkün mü?Yeni yonkou kim olacak?????????Odanın bu karışıklığı arkadan işleyeceğini mi düşünüyorsunuz?Şuanki hikayede ciddi ciddi bu ekiple Bm nin düşeceğini iddia etmek çok garibime geliyor.Nasıl böyle düşünüyorsunuz:D Odanın tarzı değil bir kere.Ben olaylar bu noktaya gelmeden önce de söyledim.Bu olay örgüsüyle Bmnin düşmesi imkansız.Bunları bir kenara bırak bizim ekiple karşı ekip arasında aşırı seviye farkı var.
Bence gayette satarlar BM'yi hepsinin ömründen gidiyor her sene. Kim ister böyle birşeyi. Ruhlar geri dönünce nasıl sevinecekler parti bile olabilir arc sonu

Yok yanlış anlamadım. Bu şekilde savunana da bir şey diyemem. Ama şöyle bir şey var. Luffy ancak bu şekilde Big Mom' dan onları koruyabilecegini düşündügü için mı böyle yapıyor? Ben böyle olduğunu düşünmüyorum. Luffy açısından baskın olması gereken bir durum olmadığını o yüzden kişilerin isteğine göre davrandığını düşünüyorum. Olayların tam da Luffy açısından ciddiyete bindiğini de sanmıyorum. İleriki bölümler ile ortaya çıkar her şey.
Şu söylediklerini tekrar oku ve bilmem kaç yüz bölümdür izlediğimiz Luffy'i aklına getir hala bu şekilde düşünüyorsan gel Zoro fanı yapalım seni :bilmem:

Jimbei çocuğu bozdu, daha ilk Bege olayına teklif yapıldığında Luffy'nin tayfası direk kabul etmedik diyorlardı yanlış hatırlamıyorsam peki bu tayfa yani içinde Nami'nin olduğu tayfa durumu neden kabul etmiyor ? Çünkü Luffy'nin etkisindelerdi tamamen hatta Luffy olaya sıcak bakınca şaşırmışlardı.

İşin özeti ben bu konuda pek bişey yazmadım çünkü zamana bırakıyorum ama bu durumun altı doldurulmazsa Luffy'nin eskisi kadar saf olmadığını kabul etmemiz gerekecek :hoo:

Son düzenleme:
Eskiden bende öyle düşünüyordum, ama E.Oda sanki biraz Kaido ile Big Mom'ı kötü yönde kayırdı. Önce iki Poneglyph'in Kaido ve Big Mom'da olduğunu öne sürdü. Direk olarak bizimkileri Kaido ve Big Mom'ın bölgelerine sürdü ve onları bir birleri ile karşılaştırdı. Teach ve Shanks ile ilgili kimse bir şey yapamıyor şuanda. Bana kalırsa Kaido ve Big Mom'ı önce bir aradan çıkaracak, sonra Teach ve Shanks'a sıra gelecek gibi duruyor, yine herşey ihtimal dahilinde.

Mom'ın olayı h.haki değil yahu, h.haki+çığlık yani rahatsız edici ses, adamlar kulaklarını hobi olsun diye tıkamıyor. Yani en güçlü h.haki falan değil.

Roket=Gamma olacak diye düşünüyorum. Sonra benzer şekilde Bege de Law gibi ayarı yiyecek. Luffy dışındakiler rakiplerini alaşağı edip Luffy'i bekleyecekler. Kaderimiz senin elinde muhabbeti dönecek. Klasiğin dışına çıkılacağını sanmıyorum. Hızlı işlenmesi de güzel bence. Her arc için 100 bölüm harcarsa seri bitmez.

Ben hâlâ daha Luffy için yeni yonko diyorum. Önceki arc ast tayfaların gelmesi olsun, bu arc Jinbe geldiği için bizim de üç yıkımcı sahibi olduğumuz gerçeği olsun, Luffy'nin BAA'yı bölgem yapacağım demesi olsun, düşmezse Mom'ın orayı yıkacağı gerçeği olsun, bence Mom düşecek. Her şey adım adım gidiyor. Tesadüfe benzemiyor.

+1. İlginç olan ve merak ettiğim, Roger, BM'den kapkaç yaparken hasır şapka kafasında mıydı? BM'in Mugiwara göndermesi çift taraflı olabilir mi?
Olamaz çünkü aynı durum söz konusu değil/dir. Roger, poneglyphi çalıp kaçmıştır en fazla. Bizde Sanji ve Vinsmoke faktörü var. Üstüne Carmel Ana resminin kırılması olayı var. Şu saatten sonra Luffy'le Roger aynı kefeye konulmaz. Roger'da şimdi olduğu gibi ilerleyen bir olay örgüsünün olduğunu sanmıyorum.

Wb indiğinde diğer yonkoular adalara çöktümü ki ? Bm bulunduğu adaları Kaido mesela alıp be yapsın ki.Adada ne sivil bir güç var ne de Kaidonun işine yarayacak bir şey.Yeni dünyada Wano ve Elbaf önemli şimdilik.Diğer adalar önemsiz duruyor.

Ponegliften bağımsız söylüyorum tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık