Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865: Hey, Anne!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roketler isabet eder belki biraz kan akar ama hiçbirşey olmamış şekilde kalkacak. Şöyle düşün Beyazsakal'a o füzeler gelse ne olurdu.
Bigmom şu an güç olarak Mf'de ki Beyazsakal'dan daha güçlüdür.
Bahsettiğimiz şey Zehir, lütfen buna dikkat et. Zehir zayıfların en büyük silahıdır. Hatırlarsın, Magellan bu günün imparatoruna nasıl tek attı? Ben o roketler ile ölsün demiyorum ama güçten düşürebilir.
İşte sıkıntı orada zaten. Bu kadar fazlasıyla olması komik ve ciddiyetsiz duruyor. Bariz Oda trollü bunlar. Bizler de kanıyoruz. Hoş benim için öyle değil de :p
Bence E. Oda böyle bir karkater yarattığı için bin pişman.. Baksana, biz değil, mangaka bu kadını nasıl gömüyor. Mangaka böyle yaparken ''Yok kardeşim o imparator!!!'' deyip, bizmi yüceltelim bu kadını!?

Bahsettiğimiz şey Zehir, lütfen buna dikkat et. Zehir zayıfların en büyük silahıdır. Hatırlarsın, Magellan bu günün imparatoruna nasıl tek attı? Ben o roketler ile ölsün demiyorum ama güçten düşürebilir.
Teach bugünün imparatoru ama onu imparator yapan hakisi veya fiziksel gücünden çok meyveleri 2 veya 3 meyve yemiş.
Bigmom gibi bir karakterin zehirin etkileyeceğini sanmam belki Lucci'yi nasıl g3 yendiğinde 1 sn. bir duraksadıysa öyle bir etki edebilir. NEwgate,Linlin ayarındaki kişiler o zehri kahvaltıda meyve suyu diye içer.

Garp boş yere demedi Roger şansa KK oldu diye.Luffy nasıl balla ilerliyorsa Rogerda öyle ilerlemiş ,yemişim öyle KK yı :artiz:

Kk denilen şey ayna tarak pamuk prenses olmuş. Tabi ki Kaido'nun da bir zımbırtısı çıkacak, ne sandınız ? :) Bb büyük adam. Bizim velete bakınca "yumrukların seni zirveye götüremeyeceği savaşlar vardır" demek gelmiş içinden. Nedense ? :fool::hhh:

Son düzenleme:
Benim merak ettiğim Cracker ve Katakuri'nin suya karşı zaafı var. İleride Croco içinde suya karşı zaafı vardı o yüzden meyvesini tam olarak kullanamadı ve Luffy'e yenildi denilir mi acaba.
Mf'de ki Croco ile Alabastada ki Croco çok farklı olduğundan böyle bir açıklama getirebilir.

Bence E. Oda böyle bir karkater yarattığı için bin pişman.. Baksana, biz değil, mangaka bu kadını nasıl gömüyor. Mangaka böyle yaparken ''Yok kardeşim o imparator!!!'' deyip, bizmi yüceltelim bu kadını!?
Nesini gömüyor? Bu bölüm gelmiş geçmiş en iyi kral hakiyi gördük. Kadın adayı salladı. Henüz gücünü sergilemedi, gömülecek neyi var? Karakter yaratırken trajik geçmiş oluşturması Oda'nın her zamanki hali zaten. Carmel Ana resminin ve altından çıkacak dramında şaşılacak bir tarafı yok. Ha bu kadına roketler işler güçten düşerse ben de gömerim Oda'yı ama şu an için gayette hakkını veriyor kadın. Sadece çok fazla duygu sallantıları var, bu yüzden bu kadar gevşek duruyor. Tatlı krizleri, Brook'a olan düşkünlüğü, Carmel Ana'ya verdiği değer.. Duygusal temelli bütün tavır ve davranışları. Resmi kıran belki Brook olmasa direk afallayacaktı fakat Brook'u gördüğünde yaşaması daha dikkatini çekti o an. Üstüne bu kargaşa, tepkinin gecikmesi anlaşılır. Karakteri tam çözümleyemiyorsun bence sen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık