Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865: Hey, Anne!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
La olum herkesin kapasitesi farklı.Sanji'nin kapasitesi de bunlara yetiyor demekki :D

BM inmezse Kaido nasıl inecek merak ediyorum?Kaido'nun BM gibi basit bir zaafı olduğunuda düşünmüyorum.Çay partisi olacağını felan da zannetmiyorum Kaido direk savaş istiyorlarsa savaş deyip adamları salar.

Bege adamdır. Koskoca yonkou ortamında şu raddeye kadar adamın planı başarıyla gitti. Katakuri'nin gelişini sezdi planın işe yarayacağını düşündü ve olayları kritik noktada tekrardan sağlama aldı. Ve başarılı oldu da. Çapı az çok belli olan bir karakter bu adam, elinden geldiğinin en iyisini sergiledi. Şu saatten sonra roketler isabet etmesin, bana göre çoktan hakkını verdi.

Kaido 'da zaaf çıkarsa yemişim böyle imparatorları.

Tek gerçek Amiraller ( Fujitora dışında ), gerisi hava civa.

Bege planı vurduktan sonra öleceği üzerine kurmuş. Tutmaz malesef :D Şoktan çıktıktan sonra ruh hali öfkeli olacaktır. Bedeni tekrar işlemez hale gelir. O halde gücü yüzde 40'a düşse gene başa çıkamazlar.

Bİgmom üç füzeyi yese de birşey olmaz Beyazsakal'ın gücünde kadın hatta Mf'de ki halinden daha güçlü. Üç füzeyle ineceğini hiç sanmıyorum muhtemelen zarar bile vermeyecek.
Anlık olarak zarar verebilir ama ardından hiçbirşey olmamış gibi kim var yok halleder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık