Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865: Hey, Anne!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haki bize ilk tanitildiginda nen ya da çakra gibi tukenemeyecegini dusundum. Luffy nin g4 sonrasi tukendigini gosterdi. Simdi BMye bakarsak surekli g4 hali gibi şey kadin. Demir balon demislerdi hatta. Luffynin g4 sonrasi hali gibi bi sure savunmasiz olacak

Onceki bolumde yaptigim yorumlari tekrarliyim. Katakuri katakuliye gidebilir demistim, roketlerin onune atlayarak. Ya da Luffy savunmasiz Mom in roketlenmesine karsi cikabilir

Carmel ana ya gelirsek. Carmel ananin dudaklari BM ve jewerly bonney dudaklariyla ayni. Bence evlatlik durumu yok, üçü akrabadır

Plan işleme konusuna gelirsek; Lawın planina gore çildiran Kaido Doffyyi alacakti(en azindan Luffyye soylenen).

Olacagina ihtimal vermedigim tek durum BMnin ittifak olmasi

Unutulmamasi gerekenler;
1-)Tamato box
2-)Balikadam adasinin yandigi kehanet

Bana göre net düşmeyecek ama onun haricinde her şey belirsiz. Dost mu olur düşman mı topuklarlar mı oturup çay mı içerler kestiremiyorum. Görücez artık.
Carmel Ana kırıldı
Cracker yenildi
Germa66 ile ilgili plan alt üst oldu
Pasta parçalandı
Mama diz çözktü, kanı aktı
Fb olmadan olmaz diyordunuz, fb geliyor
.....
Olmaz dediğiniz ne varsa oluyor, az daha bekle :D
Tayfa bir yonkou ile ilk kez burun buruna ama bende o kadar heyecan yaratmıyor bi bende mi var bu durum acaba :/
Sadece sende yok, sadece bu bölümde az biraz heyecan vardı ama yeterli değil. Umarım ilerleyen bölümler daha iyi olur.

Carmel Ana kırıldı
Cracker yenildi
Pasta parçalandı
.....
Bunların olması zaten beklenen şeyler. Hatta ben Luffy bir iki yumruk atar diyordum.
İlla ki Luffy'ler ortalığı karıştıracaktı.

Luffy reyiz bir kere böyle demiş değil mi?

Düşüp düşmeyeceği üzerine tartışmaya gerek var mı? Hem verecek odunu hem de balıkadam adasını kendi bölgesi yapacak. :a:

La olm sıkıntılı mısınız la?
Karakterin yaptığı harekerler insanın hoşuna gider belirtir,destekler,över neden batıyor size ne arkadaş? Bu da yeni moda oldu forumda.
Katakulli'nin saldırısında sıyrılır millet sever haraketini ona bıdıdı yaparsınız,bugünde buna.Sizin zevkinize göre mi haraket edecek ulan millet.

Son düzenleme:
Yalnız dikkat et, yukarıdakilerin tamamı Mama'nın düşmesi için adım adım olması gereken şeylerden.
Roketler işe yaramaz diyorlar ya, bakın görün Mama delik deşik olacak :/
Roketler isabet eder belki biraz kan akar ama hiçbirşey olmamış şekilde kalkacak. Şöyle düşün Beyazsakal'a o füzeler gelse ne olurdu.
Bigmom şu an güç olarak Mf'de ki Beyazsakal'dan daha güçlüdür.
Zaten genelde planlanan olmaz. Pokems'in dediği gibi bir yonkouyu hafife alınmayacağını göreceğiz.

Carmel Ana kırıldı
Cracker yenildi
Pasta parçalandı
.....

Sadece sende yok, sadece bu bölümde az biraz heyecan vardı ama yeterli değil. Umarım ilerleyen bölümler daha iyi olur.
İşte sıkıntı orada zaten. Bu kadar fazlasıyla olması komik ve ciddiyetsiz duruyor. Bariz Oda trollü bunlar. Bizler de kanıyoruz. Hoş benim için öyle değil de :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık