Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 864: Vinsmoke Ailesi'ni Katletme Komplosu

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 124 57.7%
  • İyi

Kullanılan: 68 31.6%
  • Az İyi

Kullanılan: 23 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kata tokatlar gibi duruyor ama Oda'ya belli olmaz..
Belli olmaz değil tokatlar.

Bunun herhangi bir tarafı yok. Luffy bile Katakuri'i yenebilir mi meçhul bir durum. Bu adam Marco'nun Mom korsanlarındaki karşılığı.

Sanji rakibini buldu. Daifuku türü adamlar onun klasmanı.

Sayı ilk çıktığında bu söylediğiniz şeye vurgu yapmıştım.

Üstünde durulması gereken bir nokta diye düşünüyorum.
Söylediğin maddeler olabilir değil direk böyle yorumlanacak şeyler. Resmi Brook kırdığı için Mom'ın dikkati resimden çok Brook'a kayıyor, direk bunu görüyoruz zaten. Ben kötü sonuçlar doğuracağına ihtimal vermiyorum çok. Bence olumlu seyrelmesine etken olabilir Brook. Çünkü kişisel bir kızgınlık belirtisi yok ortada, belli ki zaafını koruyor hala kadın. Düşünülmesi gereken nokta daha fazla ne gibi rol oynayabilir Brook? Ve bunun nedeni ne olabilir? Sadece türe karşı olan ilgi mi, yoksa ortada Brook'un karakterinin de etkisi var mı?

Söylediğin maddeler olabilir değil direk böyle yorumlanacak şeyler. Resmi Brook kırdığı için Mom'ın dikkati resimden çok Brook'a kayıyor, direk bunu görüyoruz zaten. Ben kötü sonuçlar doğuracağına ihtimal vermiyorum çok. Bence olumlu seyrelmesine etken olabilir Brook. Çünkü kişisel bir kızgınlık belirtisi yok ortada, belli ki zaafını koruyor hala kadın. Düşünülmesi gereken nokta daha fazla ne gibi rol oynayabilir Brook? Ve bunun nedeni ne olabilir? Sadece türe karşı olan ilgi mi, yoksa ortada Brook'un karakterinin de etkisi var mı?
Çok sevdiği değer verdiği biri gene çok sevdiği ve değer verdiği kişinin resmini kırıyor. Acaip bir durum.
Hadi Big Mom ruh meyvesi yemiş Brookta Ruh kralı ordan gönlü kaydı bizim Brooka diyeceğimde olmayacak şimdi :D

Belli olmaz değil tokatlar.

Bunun herhangi bir tarafı yok. Luffy bile Katakuri'i yenebilir mi meçhul bir durum. Bu adam Marco'nun Mom korsanlarındaki karşılığı.

Sanji rakibini buldu. Daifuku türü adamlar onun klasmanı.
Daifuku ve cini efsane bu arada. Güç vs elbette bi Katakuri değildir de tasarımı çok iyi olmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık