Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863: Mükemmel Centilmen

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 20 10.1%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü bir ben sevmedim sanırsam. Yonkou mekanındaki ciddiyetsizlik çok rahatsız edici değil mi? HxH'daki kralın mekanının basıldığı bölümleri izleyenler anlar ne demek istediğimi. Orada karakterler diken üstü durumdaydı, saniyelerle yarışıyorlardı. Bizlere de bunu çok iyi yansıtmışlardı. Burada ise karakterler mangal havasında bildiğin.

Yok aga iyice emin oldum bu Bigmom düşmez, üstüne de çok trolümsü olaylar yaşanır.

Çok büyük haberler dünyaya ulaşacak.. BM'in itibarı yerle bir oluyor Yonko devirmekten daha vahim bir durum bu.. Ne diyorlardı.. Big Mom çay partisine davet ettiğince herkes gelir. Şimdi partiyi harabeye çeviren Luffy, Tayfasına Shichibukai nin katılma haberleri ile beraber çok güzel bir Bounty Up gelebilir :D Bir diğer büyük haber BM in korkmayan kişilerden ruh alamadığı yönünde olacak ve insanlarda bıraktığı itibar yine düşecek.

Katakuri sahte Luffyleri önemsemeyin demek ile çok büyük hata yaptı ve Brook bu fırsatı çok güzel değerlendirdi. Sinsisin Brook :ehe:

Jınbei Katakuri için Logia dese bile, Ben hala değil, hayır, nolamazz diyorum :)

@Smoker sen demiştin ya hani BM Luffy leri ciddiye almadı yokmuş gibi davrandı diye..
Bak bizimkilerin de aşağı kalır yanı yok.. Luffy Kendini bilerek ifşa ediyor, Carrot chopper Nami pastanın içinde hiç birşey olmuyormuş gibi tıkınıyor :D , Jınbei aksiyonun ortasında BM e karşı cesur duruş ve konuşma sergiliyor. Bir tekme de Brook reisden geliyor.. Acayip şaşırttılar.

Bölum çok iyi ya Brook un tip Gastino niye ağlıyor onu anlamadım ama baya güldum. Begenin tip efsane :D yemin ediyorum şu Ceaser tayfaya gelse yürür gider tayfa Jinbei de orada ölüp gidiversin. Herkes birilerine sırt yaslayıp birilerini satacaksa ohooooo :( son olarak Katakurinin meyve olmamış ne meyvesi o yapışkan faln mı??

Bölum çok iyi ya Brook un tip Gastino niye ağlıyor onu anlamadım ama baya güldum. Begenin tip efsane :D yemin ediyorum şu Ceaser tayfaya gelse yürür gider tayfa Jinbei de orada ölüp gidiversin. Herkes birilerine sırt yaslayıp birilerini satacaksa ohooooo :( son olarak Katakurinin meyve olmamış ne meyvesi o yapışkan faln mı??
Kötü davranıyorlar adama baya. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık