Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863: Mükemmel Centilmen

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 20 10.1%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok yahu Gastino için üzüleceğiz diyorum. Adam gerçekten ağlıyor ve kötü hissediyor bence. Gülmemiz yanlış gibi geliyor. :(
Ben üzüldüm bildiğin ya. Caesar tayfaya gelecek, emin olur gibiyim. Kabataslak baktığında o kadar belli ki aslında, bu zamana kadar Jinbei gibi ağza sakız olan bir tayfaya katılma vakası olmadı. Katılan tanıtıldığı dönemin ardından geldi tayfaya. Bu tayfaya gelicem, senin için ölücem geyiği ardından gelecek ölüm, tam da Oda'nın yapacağı tarzda bir şey olur. Bunun belirtilerini veren güzel parçalar da oluşturdu, yani draması sağlam. Diğer yandan Caesar, çok uzun süredir bizimkilerle yolculuk yapıyor. Karakteri bir sıkıntıydı,onu da fazlasıyla ılımlaştırdı. Belki genel çerçevede ilerleyen olaylar yüzünden dikkatten kaçıyor ama eğlenceli, ağlamalı alt yapıyı veriyor Oda bence.

Jinbei out :byee:
Caesar in :good:

O değil de Morganz'ın "Luffy'nin burada ne işi var" demesine takıldım ben. O kadar araştırmacı gazetecin var, her haltı duyuyorsun da Luffy'nin en bilindik tayfa üyelerinden birini kurtarmaya geleceğini mi düşünemiyorsun. Tam kuş beyinli ya. Buna da niye takıldıysam. :(

Bölüm şahane. Brook fena güldürdü beni. Bu umarsız trollüğü çok iyi geliyor her bölümde. Bir de şu gülüşü. :D

Mom'un kendisinden korkmayandan ruh alamaması iyi olmadı.

Katakuri meyvesiz olsa daha güzel olurdu. Meyvesi de bi cins. :/

Katakuri`nin su mevzusu yüzünden geçici bir hevesle açılmış bir konu olarak değerlendirdiğimden dolayı.
Şimdi de logia üzerine haki yaptığından ve Luffy`i patakladığından övülüyor.
Ama anladığım kadarıyla senin fikirlerin değişmemiş.
Hayır haala fikirlerim değişmedi. Meyvesinin tek zaafı su olmasa gerek. Yeterince güçlü bir savaşçı bu adamın meyve yeteneğinden kurtulabilir. Nasıl ki Luffy Mingo'nun tellerini kırdı, Jack neden bu adamın yeteneğinden kurtulamasın? Sonuçta bu adam muazzam fizik gücüyle öne çıkan bir savaşçı.

Caesar tayfaya katılmasa bile; bir süre bizimkilerle takılır gibi duruyor.. wano için adam topladım der Luffy..
Caesarın kendisi yenildi, Doffy yenildi, BM planı sonucu onunda karizma gitse veya devrilse Caesar Luffy nin önünde secdeye yatar imana gelir al beni koru beni diye yalvarır :D (Tabi daha Kaido var işin içinde oraya kadar tayfa ile gelirse kalpten de gidebilir :D )

CC 'nin ağlaması, Bege'nin tepkisi ve Brook'un tipi çok iyi

Brook'un maske yeter bir kere o nasıl tip.

Ben üzüldüm bildiğin ya. Caesar tayfaya gelecek, emin olur gibiyim. Kabataslak baktığında o kadar belli ki aslında, bu zamana kadar Jinbei gibi ağza sakız olan bir tayfaya katılma vakası olmadı. Katılan tanıtıldığı dönemin ardından geldi tayfaya. Bu tayfaya gelicem, senin için ölücem geyiği ardından gelecek ölüm, tam da Oda'nın yapacağı tarzda bir şey olur. Bunun belirtilerini veren güzel parçalar da oluşturdu, yani draması sağlam. Diğer yandan Caesar, çok uzun süredir bizimkilerle yolculuk yapıyor. Karakteri bir sıkıntıydı,onu da fazlasıyla ılımlaştırdı. Belki genel çerçevede ilerleyen olaylar yüzünden dikkatten kaçıyor ama eğlenceli, ağlamalı alt yapıyı veriyor Oda bence.

Jinbei out :byee:
Caesar in :good:
Her ikiside gelecek

Bölümde güldüren iki sahne var.
Birincisi: Ceasar'ın aldığı iltifata verdiği tepki
İkincisi: Yohohoho sahnesi

Çok iyi seçeneği neden yok ?

Aşağıdaki şeye Katakuri'nin tekmesi dersek
==========|¬>

Çizgiden sonrasına haki yüklediyse yani hemen hemen ucuna haki yüklediyse ayağını uzatıp tekme atmasına mantıklı bir açıklama getirmiş oluruz. Zira hepsi hakili ise uzaması Smoker vs Vergo'dan gördüğümüz kadarıyla mantıksız bir durum teşkil ediyor. Sonuçta Smoker'ın haki uyguladığı uzuvları duman formunu kaybediyordu. Aynısının tüm logialarda geçerli olması gerekir diye düşünmekteyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık