Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863: Mükemmel Centilmen

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 20 10.1%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffyden kan getiren herkes haki mi kullanıyordu ki? Aceleci davranılıyor sanki.
Doğru, darbeli vuruşlarla Luffy'den kan getiren kişiler daha önce oldu, ancak bu kan miktarı kısmen daha az oluyor. Katakuri vurduğunda bildiğin ağzı yüzü komple kan oldu. Az buz bir saldırı değil.

Ayrıca kullandığı maddeden mi bilmiyorum ancak Haki yüklü bir saldırı gibi gözüküyor, genelde aynı rengi kullanarak zırh tipi Haki yüklüyor mangaka.

Aşağıdaki şeye Katakuri'nin tekmesi dersek
==========|¬>

Çizgiden sonrasına haki yüklediyse yani hemen hemen ucuna haki yüklediyse ayağını uzatıp tekme atmasına mantıklı bir açıklama getirmiş oluruz. Zira hepsi hakili ise uzaması Smoker vs Vergo'dan gördüğümüz kadarıyla mantıksız bir durum teşkil ediyor. Sonuçta Smoker'ın haki uyguladığı uzuvları duman formunu kaybediyordu. Aynısının tüm logialarda geçerli olması gerekir diye düşünmekteyim.

baya orjinal bi anlatım olmuş..

Aşağıdaki şeye Katakuri'nin tekmesi dersek
==========|¬>

Çizgiden sonrasına haki yüklediyse yani hemen hemen ucuna haki yüklediyse ayağını uzatıp tekme atmasına mantıklı bir açıklama getirmiş oluruz. Zira hepsi hakili ise uzaması Smoker vs Vergo'dan gördüğümüz kadarıyla mantıksız bir durum teşkil ediyor. Sonuçta Smoker'ın haki uyguladığı uzuvları duman formunu kaybediyordu. Aynısının tüm logialarda geçerli olması gerekir diye düşünmekteyim.
Op evreninde 2+2=4 yokki. Bu söylediğinin aksini uygulayabilen birisi illaki çıkacaktır. Çünkü bedenini duman yaptığında Vergo, sana vurnamı kokaylaştırıyorsun, gibi bir şey diyor Smoker'a. Logialar meyve yeteneğini kullandığında hakili bir saldırıdan zarar görüyorsa, meyve yeteneğiyle beraber b. hakiyi neden kullanamasın?

Bir de Luffy var, b. haki ile lastik özelliklerini aynı anda kullanabiliyor.

Evet, logialar da meyve yeteneğiyle birlikte B.haki kullanabilir. Hepsi kullanamaz bu başka bir şey :)

Kaçırdım galiba bu kadar az zamanı kaldığı nerede vurgulandı hatırlıyor musun ?
Bu benim kendi ortaya attığım iddiam ya, niye mangaka tasdikli mi şeklinde algı yarattın ki?
adamın yapacak işleri var.. hemen toprağa gömmeyin.. güçlü ve tecrübeli biri gelmesi gerek tayfaya..
Geliyor işte zaten. Öyle görünüyor en azından. Benim gönlüm Caesar'dan yana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık