Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863: Mükemmel Centilmen

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 20 10.1%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonunda geldin Jinbe :good: Böyle bir tecrübenin eksikliği fazlasıyla hissediliyordu. Sonunda şebeklikten biraz olsun kurtulacak tayfa.

Katakuri'nin tekme sağlamdı. Logia meselesinin açıklanması güzel oldu. Yıllarca haki ile dövüşen Sabo mera mera yedi diye haki gücünü kullanamayacak mı dedik, Kizaru'nun ışın kılıcı dedik, slasha bile haki yükleniyor logiaya neden yüklenemesin dedik dinletemedik. Yanılmamış olmanın mutluluğu paha biçilemez :cool: Logiaya haki yüklenemiyor diyenler üzgün..

Katakuri'nin meyve karizma olmasa da kendisi haddinden fazla karizma olduğundan dengeliyor durumu. Öte yandan meyve haki sayesinde hem vuruş gücüne sahip hem de temas ettiği kişiyi etkisiz hale getirme özelliğine.. Bire birde çok tehlikeli bir meyve. Ayrıca tekmeyi görünce Sanji aklıma geldi direkt. Umarım beklenilen Sanji&Jinbei vs. Katakuri gerçekleşir.

Brook'un ödül uçar gider bundan sonra ama resmi Luffy kostümü ile kırması bu başarıyı Luffy'ye yansıtır büyük ihtimalle :( Çok büyük işler yaptı gerçekten :sapkali:

Mama belki de ilk kez ağırlığını hissettirdi. Ancak bir de pot kırdı bence. Katakuri'nin kenb. hakisi Mama'dan iyi. Buna emin oldum kendimce. Bunun sebepleri ise şu:

1- Katakuri'nin kenb. haki kullanımı seride İlk kez gördüğümüz derecede ileri bir boyutta.

2- Geçen bölüm Mama neler olduğunu Katakuri'ye sordu.

3- Bu bölümde Mama'nın kırdığı pot dediğim sahnesi ise "hanginiz gerçek Luffy" sorusu oldu. Bir yonkounun bu soruyu sormadan kimin gerçek Luffy olduğunu bilmesi gerekirdi.

Bu 3 madde kenb. haki konusunda Mama 'nın Katakuri'den zayıf olduğunun bir göstergesi. Katakuri»Mama demiyorum. Anlatmak istediğim şey gayet açık.

Son olarak Jinbe Luffy'yi 183. kez kurtarmış oldu :alkis::oops:

İyi bölüm.

adamsın jinbe.. brookla ikisi momu çileden çıkartacak.. şimdiden kadın rinnegan açtı.. bi sonraki bölüm shinra tensei falan görürüz heralde..

Seride ki en orjinal troll karakterlerden biri bu adam.

@amaneden Hea, ben direk Luffy mi değil mi diye soruyorlar sandım o yüzden şapka dedim.

Sen biraz karistirmissin dostum. BB, WB'nin gemisindeyken kendi komutanini arkasindan bicakladi. O da yetmezmis gibi WB'nin meyvesini almak icin yaptigi planla, WB tayfasina gucu yetmeyecegi icin bizim garip Ace'i yakalayip koca WB tayfasinin neredeyse parmagini oynatmadan sonunu getirdi.

Jinbe ise BM'nin karsisina cikip (ki bu biraz dot ister) senin tayfandan ayriliyorum diyor. Bolumden biraz alinti yapalim;
Senin kıyasladığın şeylerin farklı şeyler olduğundan emin misin ? Jinbe Luffy yakalanmışken nasıl onu kurtarabildi ? BM korsanları içerisinde nasıl rahat hareket etti, ve BM korsanını gafil yakalayıp tek bir yumrukla etkisiz hale getirdi ? Bunlar arkadan bıçaklamak sayılmıyor mu.

Şu sahneyi unuttun sanırım,

Jinbe'nin bu kadar kolay içeriye girip hareket edebilmesi tamamen BM korsanlarından olması dolayısı ile, ardından vurduğu adam kendini savunamadı bile çünkü Jinbe'den böyle bir ihanet beklemiyordu.

Jinbe'nin BM karşısına pişkin pişkin çıkması daha kötü hele ki BM'yi yeni yetme Luffy ile kıyaslaması daha saygısızca olmuş. Teach, WB'ye karşı saygı duyduğunu ama artık yaşlandığını söyledi mesela. Bastı gitti, kendi işine baktı. Jinbe'nin böyle şeylere saygısı yok, adasını koruyan BM'yi anında satıp başkasının tayfasına geçiyor. Kendi tayfasını kurma amaçlı bunu yapsa neyse, bir başkasına katılabilmek için böyle satış yapmak can sıkıcı.

Kral

Bu arada Oda yavaş yavaş yonkou sistemine göre tayfayı şekillendirmeye başlıyor.
-Big Mom=Tatlı komutan
Katakulli
Smootie
Cracker
-Kaido = Yıkımcı
Jack
...
...
-Shanks=...
Beckhman
Yasopp
Roo
Luffy=..
Jinbei
Sanji
Zoro
Farkındaysan shanksin tayfasının hepsin nişancı:confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık