Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863: Mükemmel Centilmen

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 20 10.1%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kataturinin meyveyi ben de beğendim; resmî güzel olmuş:D ama en fazla iyi bölüm işte..

En azından katakuri>jack

Jimbe'nin yardımı olmasa kurtabilir miydi acaba? Yonkou as adamı ilk hamlede kitleri resmen.. böyle bir durumdan kurtuluşu kendisi yapabilir miydi merak ediyorum..
Kurtulur veyahut kurtulmaz ben işin o kısmında değilim. Şimdi Luffy hakisi gayet iyi bi karakter iken bu saldırıyı sezip savuşturması gerekirdi çünki Katakulli çok efor sarfetmedi. Hal böyleyken Luffy saldırıyı savuşturamayınca karakter ezikleniyor ve bunda haklıda insanlar. 1.bölümde Luffy ne ise şuanda da aynı tek fark (G) açtı. Birazcık karakteri olgunlaştırması gerekiyor yazarın. Yani burda tek suçlu E.Oda.

Iste tam olarak tecrübe noktasindan kazaniyor zaten senin dedigin gibi baska bir eleman gelecek olsaydi 2 yil once bunlar egitim yapmadan once gelirdi ki bunlar egitim yaparken o da egitim yapar tecrube kazanir guclenirdi diye düşünüyorum..Şundan da eminim ki tayfanin cok yolu kalmadi One piece evreninde gecen süreye göre en gec 1 2 Yil sonra Luffy KK ligini ilan edicektir...
dövüşün bire bir olma ihtimali sıkıntı doğuruyor. yani bu tayfa hep mi böyle 2-1 şeklinde dövüşecek. jinbei'nin bir komutan alma ihtimali yok sonuçta. tayfaya böyle bir adam da gelmeyecekse bunlar güçlenene kadar böyle 2 ye 1 ler devam edecek demektir. Hani bir de öyle bir şey var ki bugün tayfaya law dışında kim gelirse gelsin o açık kapanmaz herhalde. bonney ceaser falan yemez bence. ileride amiral ile dövüşecek bu adamlar.

Jinbe'yi bende sevmedim. Herkes Teach WB'ye ihanet etti diye şikayetçi, adam en azından saygılı, basıp gitmiş, kendi tayfamı kuracağım, bana bulaşmayın artık demiş. Jinbe önce Big Mom'ın adamlarını indirdi Luffy'yi kurtardı sonra karşısına çıkmış pişkin pişkin seni terk ediyorum, Luffy'ye katılıcam hoşçakal diyor. Kendi tayfamı kurucam o yüzden ayrılıyorum dese yine iyi, resmen Luffy ile Big Mom'ı kıyaslayıp Big Mom'ı rezil etti. Big Mom'ın öldürmesini istedim.

Teach, WB'nin karşısına çıksa, pişkin pişkin şu korsan tayfasına katılıcam sen eziksin dese, ona da kıl kapardım.

Logia saldırılarına Haki eklenmez olayı git gide tarihe karışıyor. Katakuri Logia saldırısına Haki ekleyerek Lastik Luffy'den kan aldı.

E.Oda bir kılıf uydurur ona. Kendi bizzat diyordu illa doğada bulunacak diye.

Mochi demiş ki ; yapışkan pirinç keki tatlısı anlamına geliyormuş, genel olarakta yapışkan maddeler içinde kullanılıyormuş. Doğada yapışkan ne olabilir, bu şekilde bir bağlantı kurar belki.
Mochi mochi demek japonca da jöle tarzındaki şeylere deniyor. Ama Mochi diye pirinç ezmesinden yapılan ve tadı berbat olan bir tatlıları da var :)
Örneğin guca guca demek dağınık demek. Böyle ikilemeler çok japoncada.
Kısacası meyvesi jöle meyvesi

dövüşün bire bir olma ihtimali sıkıntı doğuruyor. yani bu tayfa hep mi böyle 2-1 şeklinde dövüşecek. jinbei'nin bir komutan alma ihtimali yok sonuçta. tayfaya böyle bir adam da gelmeyecekse bunlar güçlenene kadar böyle 2 ye 1 ler devam edecek demektir. Hani bir de öyle bir şey var ki bugün tayfaya law dışında kim gelirse gelsin o açık kapanmaz herhalde. bonney ceaser falan yemez bence. ileride amiral ile dövüşecek bu adamlar.
Hatirladigim kadariyla doğru dürüst 2v1 yapmadilar ve bizim tayfa 1v1 yaparak bugunlerine geldi.Örneğin zoro daz bones ile dovustu kaku ile dovustu baya güçlendi. Sonra 2 yil boyunca eğitim yapti haki öğrendi.Şu saatten sonra 1v1 yaparak güçlenmeye devam edicekler baska care yok bu duruma 1 2 enies lobi arki gibi bisey görürsek bu arkadaşlar son savaşa dahi hazir olurlar demektir.Ki bana göre bu saatten sonra bu arkadaşların güçlenbilmesi icin baya güçlü kisilerle 1v1 yapmalari gerekiyor jinbei de dahil Zoro vs Pica da zoro hicbisey kazanmadi sonuçta..Ben bu saatten sonra Sanji vs Katakuri Jinbei vs Smoothie bekliyorum ki bunlar duse kalka dayak yiye yiye bi şekilde yenip ustune katarak ilerlesinler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık