Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863: Mükemmel Centilmen

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 20 10.1%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Smoker yumruguna haki ekledi,dumana haki eklemedi.
Smoker'ın kolu o esnada duman zaten. Adam Logia saldırısına Haki eklemiş, daha nasıl dumana Haki eklemesini bekliyorsun ki.

Haklısın ama Lucci gerçeği var, bırak da Katakuri bu kadar kan getirsin.
Lucci çok düşük miktarda kan getirdi, ve sadece bir kere oldu diye hatırlıyorum, kıyaslanacak gibi değil.

Şu saldırıya bak mesela, Luffy'nin kafasını koparacak kadar kuvvetli bir saldırı, ancak Luffy lastik olduğundan ötürü bir damla kan bile gelmiyor.

Beyazbıyık ne yaw :D Kulağa hiç hoş gelmiyor.
Bu sefer öyle çıktı elimden :)

• Hasta olmaması onun suçu değil. :(
  • Daha sağlam olduğu söylenebilir, her yonkounun zirve olduğu durumlar var bi şekilde dengelenmiş.
  • Daha yaptığını görmedik ama yapamadığını da görmedik. (1/10 da değil de işte onu mübalağa kabul ettim)
Hasta olması kimin suçu muhabbeti mühim değil. Ben mangakanın nasıl yansıttığına bakarım. Adamı öldürmek için belki de seride bir daha göremeyeceğimiz kadar handikap yükledi. Her yonkounun demişsin de Wb o "her yonkou" dan biri değil. Adam kk seviyesi.

Beyazsakal'a kıyasla Linlin güçsüzdür ve serideki etkisi aynı olamaz diyorum Linlin güçsüzdür demiyorum yanlış anlaşılmasın. Her neyse iyisi mi konudan uzaklaşmayalım. Devam etmek istersen genel'den ya da özel'den yazabilirsin.

CC sevinçten ağladı üzüntüden değil. Zaten gurur duydu o sözlerle kötü olmak hoşuna gidiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık