Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 857 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Davetliler
-Kitap içindekiler
-Bege'nin ittifakı

+
-CC'nin kimyasal silahları
-GERMA teknolojisi

Mesela ben bunların devreye gireceğini düşündüğüm için iner diyorum. Kimse bu kadar adam BM'ı alır demedi. Tahminler yürütüp böyle şöyle olursa BM iner dedi.

WB korsanlarına destek vardı ayrıca Luffy'nin dostları/anlaştıkları destek oldu. 3 amiral dışında doğru düzgün savaşan kimse yoktu denizciler tarafında. O yüzden verdiğin örnek doğru değil.

Yorumların komik bir tarafı yok. Tahmin yapılıyor bazı şeyler hesaba katılarak yukarıda söylediğim şekilde. Sen yanlış anlamışsın. O yüzden yapılan yorumları komik bulmuşsun. Komik bir şey yok yani ortada.
Şimdi daha da bir komik oldu. Açıklama için teşekkürler.

Davetlilerin hepsini potansiyel Luffy müttefiği ilan etmemek lazım, çok sağlam Big Mom yancıları gelecektir. Olası bir savaşta bizimkilere çıkacak sürpriz isim 1-2 taneyse Big Mom'a sürüsüne bereket olması gerekir diye düşünüyorum.

bende bu arc bmnin ineceğini düşünüyorum aksi takdirde tekrardan bm ile dövüşülmesi çok saçma olur fazla uzatmış olur sanki bizimkilerin bazı dövüşlerden önce ne kadar power up alacağı belli olmaz o yüzden seride ne olacağını bence kimse tahmin edemez oda bu ne yapacağı belli olmuyor belki dışardan daha güçlü ittifaklar da gelebilir ama bir şekilde bu arc bmnin işi biticek

Davetlilerin hepsini potansiyel Luffy müttefiği ilan etmemek lazım, çok sağlam Big Mom yancıları gelecektir. Olası bir savaşta bizimkilere çıkacak sürpriz isim 1-2 taneyse Big Mom'a sürüsüne bereket olması gerekir diye düşünüyorum.
Bazı arkadaşlar bunu idrak etmekte zorlanıyor. Onlara göre düğüne davet edilen herkes Linlin'i indirmek için fırsat kollayan tipler.

Bir daha Mihawk'ı savunma sen. Sözlerini de mi unuttun ayıp. Luffy'nin müttefik edinme gücünü övmüştü adam. :/ En tehlikeli güç demişti.

Doflamingo arcını da hatırlamak lazım en yakın örnek. Doflamingo tayfasından bile müttefik edinmişti bizimkiler. Luffy kendine çekiyor insanları. Kolezyumdaki adamların dövüşmek için sebebi yoktu. Sebep yarattı kuş kafesi ile mangaka.Sonra da hepsini Luffy ye bağladı.

Kitaptakiler tutsak zaten çıkarlarsa BM'a karşı olurlar. Davetliler kurbansa ya da düğüne zorla geliniyor biliyorsun bunun için de BM'A fırsat bu fırsat diyip cephe alabilirler. Bege ve ittifaki Luffy ile anlaşacak büyük ihtimalle.

Dediğim gibi her şey olabilir. Her şeye açık olmak lazım değişmez fikirler yerine.

Bazı arkadaşlar bunu idrak etmekte zorlanıyor. Onlara göre düğüne davet edilen herkes Linlin'i indirmek için fırsat kollayan tipler.
Davet kısmı işe avantaj değil daha çok dezavantaj veriyor. Kadının ne kadar güçlü olduğu, ona ihanet edenlere ne yaptığı da ortada. Oda, bu mantığı zorlayacak bi senaryo sunarsa şaşırmam ama.

Bir daha Mihawk'ı savunma sen. Sözlerini de mi unuttun ayıp. Luffy'nin müttefik edinme gücünü övmüştü adam. :/ En tehlikeli güç demişti.

Doflamingo arcını da hatırlamak lazım en yakın örnek. Doflamingo tayfasından bile müttefik edinmişti bizimkiler. Luffy kendine çekiyor insanları. Kolezyumdaki adamların dövüşmek için sebebi yoktu. Sebep yarattı kuş kafesi ile.

Kitaptakiler tutsak zaten çıkarlarsa BM'a karşı olurlar. Davetliler kurbansa ya da düğüne zorla geliniyor biliyorsun bunun için de BM'A fırsat bu fırsat diyip cephe alabilirler. Bege ve ittifaki Luffy ile anlaşacak büyük ihtimalle.

Dediğim gibi her şey olabilir. Her şeye açık olmak lazım değişmez fikirler yerine.
Mihawk'a bağlayışına hayran kaldım doğrusu. Luffy'nin deli gibi müttefik bağlama olayının farkındayım bende lakin bu kadın yonkou yahu. Bu kadının kendisine ihanet edenlere ne yaptığı, müttefikleriyle nasıl stratejiler geliştirdiği ortada. Doflamingo ile kıyaslanamaz.

Olur mu olur imkansız demiyorum ben zaten. Çeşit çeşit senaryo gördük bugüne kadar söz konusu Luffy olunca. Ama şu tabloda bana mantıksız geliyor teraziyi tarttığımda. Bu mantıksızlığı ortadan kaldırmadan da Oda aldırabilir Mom'ı Luffye, kaldırarak da aldırabilir. Nolur ilk senaryodan sonra yonkou çöp olur, en azından benim için. Ama olay Luffy diye çok üstele(ye)meyiz. İkincisi için de sağlam bi senaryo gerek, artık orası Oda'nın hayal gücüne kalmış.

Doflamingo arcını da hatırlamak lazım en yakın örnek. Doflamingo tayfasından bile müttefik edinmişti bizimkiler. Luffy kendine çekiyor insanları. Kolezyumdaki adamların dövüşmek için sebebi yoktu. Sebep yarattı kuş kafesi ile mangaka.Sonra da hepsini Luffy ye bağladı.

Orada herkes meyve için gelmişti ve Riku'nun dostu olanlarda vardı. Devrimci abisi çıktı, cüceler derken bin tane şey oldu. Amiral bile vasıfsızlık yaptı. Yonkou adasına dışarıdan gelenler bu kadar kontrolsüz olamaz. Wb parti yapsa 43 müttefik gemi gelir de kaçı ihanet eder. Bu yonkouyu sevmeyen vardır illa ama çok zor hemen iki nova için taraf değiştirmek. Dofy ailesinden taraf değiştiren olmadı. Baby 5 sayılmaz.

Bana kalsa da Mom düşecek ama o davetliler Mom'un safında yer alır ya da tarafsız kalırlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık