Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 857 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamlar gidip görüşme yapacaklar müttefiklik için sen hala hikaye anlatıyon ya. Luffy nerde hani o bindiği hayvan için bile canını verecen çocuk, yakışmıyor işte niye kabul etmiyorsun ?
Bu bilginin üzerine gidip ortaklık teklifi yapmak yakışmıyor neyse bu kadar yeter :D konuyu saptırmayalım :bilmem:

Sana öyle kaçış yok. Şu sahneleri oku sonra bana anlaşmadan ittifaktan bahset.

Spoilerden bütün bölümü çıkarmışsın.:S

Ben o adamla ittifak olmasını savunmuyorum. Ama bunun üzerinden Luffy'e laf giydirinler WB'nin yaptığını görmüyorsa ben burda bir art niyet ararım. Ki Luffy zaten öyle biriyle direk olarak ittifak yapacak biri değil. Arada Jinbei'nin sözü var diye olur dedi. Ki Luffy Bege'yi ittifak olarak takmaz bile. Law'ı da takmadı. Luffy bildiğini yapar uymaz kimseye. Yani azıcık Luffy için bunun ne anlama geldiğini irdelesinler. Luffy'nin kişiliğine ters bir şey olduğu anda Bege'nin iflahını keser. Bunu hala daha öğrenmediler mi yani? :S
Hocam benim derdim oda sanjiyi bitirdi sıra luffye gelecek.zaten dürbünüde unuttu.

Yalnız her şey konuşulmuş da Bege ile Jinbei ne ayak ya? Jinbei nasıl haberdar Bege'nin planından? Tamam öğrendi diyelim hiç bir şey de yapmamış.

İlginç. Burası biraz soru işareti gibi. Acaba rulet oynanırken Bege bir şey mi yaptı? Ruletten Jinbei'yi vazgeçtiren Bege olabilir mi?

Sana öyle kaçış yok. Şu sahneleri oku sonra bana anlaşmadan ittifaktan bahset.

Spoilerden bütün bölümü çıkarmışsın.:S
Harbi boş hikayeni sürdürüyorsun. Bak ben korsanla ittifak yaptı mı diyorum ilk yoruma bak son yoruma bak. Hayvanlar masumdur demişim hayvanları bu şekilde öldürüp zevk alan biriyle müttefiklik yapmak bizim tayfaya ters demişim. Orda güçlü korsanlar var deniyor ama hiçbiri için hayvanları keser ardından can çekişmelerini izleyip zevke gelir yazmıyor ? Yoksa yazıyor mu ?

Luffy bu bilginin üzerine olur hadi jimbei sen söylüyorsun gidip müttefik olalım diyecek bi tip değildi diyorum ve yakışmıyor diyorum sana göre yakışıyor heralde.

Olayları birbirine karıştırıp kendince haklı çıkmak istemeni de normal karşılıyorum :good:

Harbi boş hikayeni sürdürüyorsun. Bak ben korsanla ittifak yaptı mı diyorum ilk yoruma bak son yoruma bak. Hayvanlar masumdur demişim hayvanları bu şekilde öldürüp zevk alan biriyle müttefiklik yapmak bizim tayfaya ters demişim. Orda güçlü korsanlar var deniyor ama hiçbiri için hayvanları keser ardından can çekişmelerini izleyip zevke gelir yazmıyor ? Yoksa yazıyor mu ?

Luffy bu bilginin üzerine olur hadi jimbei sen söylüyorsun gidip müttefik olalım diyecek bi tip değildi diyorum ve yakışmıyor diyorum sana göre yakışıyor heralde.

Olayları birbirine karıştırıp kendince haklı çıkmak istemeni de normal karşılıyorum :good:
Adamlar korsan yahu. Bu adamlar soyup çalan masum insanları öldüren kişiler. Şimdi de hayvan gibi masumlar oldu. Yahu insanın da masumu olamıyor mı? Korsanlar tarafından yağmalanıp öldürülen tecavüze uğrayan insanlar yok mu? Ve Korsanların asıl olayı bu değil mi? Daha nesinden bahsediyorsun yahu?

Bir şeye cevap verdiğin yok be Ferit.:S Yazıyor mu yazmıyor mu önemli değil. WB'nin tanımadığı bilmediği Korsanlara çıkarı için yaptığı teklif ortada.

Bir şeyi haklı çıkarmaya çalıştığım yok. Daha bölüm gelmeden olmayan şeyler üzerinden yorum yapıyorsun. Ama sana verdiğin örnekle alakalı fanı olduğun adam gibi adam olarak gördüğün Karakterin böyle bir örneğini atıyorum. O anda da yan basıyorsun. O farklıydı ben masum hayvanlardan bahsediyorum diyorsun.:D Bu WB'de strateji oluyor.

Luffy karakterinden ödün vermez. Ama dostlarının sözünü de yeri geldi mi dinleyen biri. Bu serinin başından beri böyle oldu. Zoro'nun da dinledi. Jinbei'nin de balık adam adasında dinledi. Ama yeri geldiğinde de kimseyi dinlemedi. Bu noktada da şu an Jinbei'yi dinliyor. Ama Bege açıkca gözü önünde kişiliğine ters bir şey yapsın. O anda da sopayı yer. Bunu yapmadığı sıra bana gelip burda yazabilirsin.

Luffy Crocodile ile de güya iş yapıyordu. Ama WB saldırmaya çalıştığı sıra onu durduran da yine Luffy'di. Şu an bu olayın bundan farkı yok.

Adamlar korsan yahu. Bu adamlar soyup çalan masum insanları öldüren kişiler. Şimdi de hayvan gibi masumlar oldu. Yahu insanın da masumu olamıyor mı? Korsanlar tarafından yağmalanıp öldürülen tecavüze uğrayan insanlar yok mu? Ve Korsanların asıl olayı bu değil mi? Daha nesinden bahsediyorsun yahu?

Bir şeye cevap verdiğin yok be Ferit.:S Yazıyor mu yazmıyor mu önemli değil. WB'nin tanımadığı bilmediği Korsanlara çıkarı için yaptığı teklif ortada.

Bir şeyi haklı çıkarmaya çalıştığım yok. Daha bölüm gelmeden olmayan şeyler üzerinden yorum yapıyorsun. Ama sana verdiğin örnekle alakalı fanı olduğun adam gibi adam olarak gördüğün Karakterin böyle bir örneğini atıyorum. O anda da yan basıyorsun. O farklıydı ben masum hayvanlardan bahsediyorum diyorsun.:D Bu WB'de strateji oluyor.
Tamam kardeş sen Luffy'e yakıştır ben yakıştırmıyorum artı WB ile yaptığı bir değil BANA GÖRE der çeker işime bakarım :artiz:

Spoilera dayanarak Roger olayında da bu tip benzer tartışmalar çıkmıştı.Daha sonra bölüm gelince aslında olayın farklı bir şekilde gerçekleştiği görülmüştü.Böyle hararetli tartışmalara girmeden bölümü beklemenizi tavsiye ederim.

Tamam kardeş sen Luffy'e yakıştır ben yakıştırmıyorum artı WB ile yaptığı bir değil BANA GÖRE der çeker işime bakarım :artiz:
Yakıştırdığım felan yok. Sen olayların sonunu görmeden yazıyorsun. Oysa ki sana aynı olayın direk sevdiğin karakter ile ilgili olan yaşanmışını atıyorum. Bunu da kabul etmiyorsun. Durum sana göre olması değil. Durum ortada objektif bir gerçeğin olduğunu seninde farketmen. Ve bu olaylar arasında hiçbir fark yok bunu ikimizde biliyoruz. He bunu biliyorken senin bana göre değil demen benim açımdan kendini kandırman.

Korsan olan adamlar için WB'ye bu adamlar bak masum insanları öldürüyor tecavüz ediyor denilmelerini beklemen. Tek çıkışın şimdi de bu oldu.:D Ki şüphesiz şu ana kadar gördüğümüz Korsanların hiçbiri bizim tayfa gibi değilken o korsanların masumları öldürmeyen birileri olmasını beklemen.:S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık