Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 857 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bege de Luffy ile müttefik olacağına göre kesin iner bu big mom. Çünkü bege neredeyse bir yonko gücünde. Sanırım big mom inmez diyen biri olarak bu haftayı tedirgin geçirireceğim.

Dostum Buggy'nin arkasındaki heriflerin kadın ya da bebek doğramadığını nerden biliyorsun. Yine de WB güçlüler. İşimize yararlar demedi mi? Luffy'nin arkasında MF'ye gelen korsanlar Buggy'nin adamları değil mi? Buggy çok mu farklı? Bu adam bir köyü yok edecek bombayı ateşlememiş miydi?

Luffy bu tarz bir durumda olabilir. Ama şu var. Luffy böyle bir tutumda bulunduğunu gördüğü Bege'yi komaya sokar. İttifak felan dinlemez. Arada Jinbei'nin sözü var diye böyle bir şey belki gerçekleşebilir. Yoksa Luffy'e zaten ters böyle bir adam.
Böyle bişeyi içine sindiriyorsan diyecek bişey yok, WB gidip Buggy'e gel ortak olalım demedi. Üstelik bu lafların ardından gidip müttefik olalım demek tam bi rezillik.

Bege, hayvan kesip karşsına geçer ardından zevk alır, hadi gidip ortak olalım :byee:

Dostum Buggy'nin arkasındaki heriflerin kadın ya da bebek doğramadığını nerden biliyorsun. Yine de WB güçlüler. İşimize yararlar demedi mi? Luffy'nin arkasında MF'ye gelen korsanlar Buggy'nin adamları değil mi? Buggy çok mu farklı? Bu adam bir köyü yok edecek bombayı ateşlememiş miydi?

Luffy bu tarz bir durumda olabilir. Ama şu var. Luffy böyle bir tutumda bulunduğunu gördüğü Bege'yi komaya sokar. İttifak felan dinlemez. Arada Jinbei'nin sözü var diye böyle bir şey belki gerçekleşebilir. Yoksa Luffy'e zaten ters böyle bir adam.
Orada Wb onları geçiştirdi, durumlar aynı değil. Hapishane gibi ya da savaş meydanı gibi bir yerde aynı tarafta olmaya mecbur kalabilirsin. Adamların sabıka kaydına bakmıyorsun ama Jinbei adamı anlatıyor ve müttefik olalım diyorsan ben bir şey demiyorum. O zaman bu ülke acı çekiyor Franky dediğinde ayak yapmayacaklar. Bege ile Luffy savaşı kazansın, sonra Bege kitaptan çıkan ender hayvanlara işkence eder ve Luffy de izler. Luffy mi ittifaka ihanet edecek. Jinbei adam böyle böyle diyor, kabul ediyorsan yaptıklarını her şeyi kabul ediyorsun demektir.

Luffy'nin ilk vukuatı değil bu. Barto gibi sivilleri katletmesiyle ünlü kişileri müttefik oldu hatta daha kötüsü Barto gibi bir adam Luffy'i herşeyiyle örnek alıyor.

Luffy'nin hangi süpernovayla ittifak yapmasını istemezsin diye sorsalar bege derdim luffy gidip begeyle ittifak yapacak gibi.Sevmedim bu işi ama luffy bu begeyi yamultsun isterim işleri bittikten sonra.

Böyle bişeyi içine sindiriyorsan diyecek bişey yok, WB gidip Buggy'e gel ortak olalım demedi. Üstelik bu lafların ardından gidip müttefik olalım demek tam bi rezillik.

Bege, hayvan kesip karşsına geçer ardından zevk alır, hadi gidip ortak olalım :byee:
Yahu WB'nin ne dediğini de unutmuşsun. Ki Luffy doğrudan Bege ile iletişime de geçmedi. Jinbei dediği için böyle bir şey gerçekleşebilir. Yani senin yapıyor dediğini WB yapmış.

WB Buggy'i kandırıp arkasındaki güçlü adamları kullanmak için ki o adamlar bildiğimiz Korsan Bege'den daha kötü olabilecekleri onun gibi olabilecekleri açıkken hem de WB bunu yapıyorsa ve sen WB'yi serideki en adam karakter olarak değerlendiriyorsan Luffy için bir şey diyememen lazım. Ki Luffy doğrudan Bege'ye ittifak olalım da demedi.:S

@Daredewill

Yukarıda da anlattığım gibi. Hiçbir farkı yok ne farkı var yahu? WB o kadar büyük gücü olmasına rağmen Buggy ve arkasındakileri yanına çekebilmek için Buggy ile nasıl konuştu hatırlayın azcık yahu. Sırf haterlık yapacağım diye uğraşmanın bir anlamı yok be kardeşim.:S

buggynim yakmaya çalıştığı köyde
Bir köpek vardı ve Luffy o köpeğin maması için bile dövüşmüştü bunuda hatırlarsınīz.
Yapmayın arkadaş yakışmıyor tayfaya
Jimbeinin gel bunla ittifak olalım demesi bile yanlış .ki bu bege shabondyde ilk görünüşünde kendi adamına çatal sapladı .

Luffy Bege'i mı tanıyor da niye kabul etti diyorsunuz. Jinbei kefil olduysa Luffy saf bi şekilde olur der normal olarak.

buggynim yakmaya çalıştığı köyde
Bir köpek vardı ve Luffy o köpeğin maması için bile dövüşmüştü bunuda hatırlarsınīz.
Yapmayın arkadaş yakışmıyor tayfaya
Jimbeinin gel bunla ittifak olalım demesi bile yanlış .ki bu bege shabondyde ilk görünüşünde kendi adamına çatal sapladı .
Ben o adamla ittifak olmasını savunmuyorum. Ama bunun üzerinden Luffy'e laf giydirinler WB'nin yaptığını görmüyorsa ben burda bir art niyet ararım. Ki Luffy zaten öyle biriyle direk olarak ittifak yapacak biri değil. Arada Jinbei'nin sözü var diye olur dedi. Ki Luffy Bege'yi ittifak olarak takmaz bile. Law'ı da takmadı. Luffy bildiğini yapar uymaz kimseye. Yani azıcık Luffy için bunun ne anlama geldiğini irdelesinler. Luffy'nin kişiliğine ters bir şey olduğu anda Bege'nin iflahını keser. Bunu hala daha öğrenmediler mi yani? :S

Yahu WB'nin ne dediğini de unutmuşsun. Ki Luffy doğrudan Bege ile iletişime de geçmedi. Jinbei dediği için böyle bir şey gerçekleşebilir. Yani senin yapıyor dediğini WB yapmış.

WB Buggy'i kandırıp arkasındaki güçlü adamları kullanmak için ki o adamlar bildiğimiz Korsan Bege'den daha kötü olabilecekleri onun gibi olabilecekleri açıkken hem de WB bunu yapıyorsa ve sen WB'yi serideki en adam karakter olarak değerlendiriyorsan Luffy için bir şey diyememen lazım. Ki Luffy doğrudan Bege'ye ittifak olalım da demedi.:S

@Daredewill

Yukarıda da anlattığım gibi. Hiçbir farkı yok ne farkı var yahu? WB o kadar büyük gücü olmasına rağmen Buggy ve arkasındakileri yanına çekebilmek için Buggy ile nasıl konuştu hatırlayın azcık yahu. Sırf haterlık yapacağım diye uğraşmanın bir anlamı yok be kardeşim.:S
Adamlar gidip görüşme yapacaklar müttefiklik için sen hala hikaye anlatıyon ya. Luffy nerde hani o bindiği hayvan için bile canını verecen çocuk, yakışmıyor işte niye kabul etmiyorsun ?
Bu bilginin üzerine gidip ortaklık teklifi yapmak yakışmıyor neyse bu kadar yeter :D konuyu saptırmayalım :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık