Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 857 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aksine benim hoşuma gitti. :/ Korsan mı halk kahramanı mı belli değildi. İyi olur böyle manyaklarla iş yapması.
Şaka mı yapıyonuz ?

Luffy korsan kralı olacam diyerek zaten tecavizcü-sadist tiplere liderlik yapmak istemiyormuydu. Bunlar ile ortak olması neden sorun oluyor anlamadım.
Şaka mı yapıyonuz ?

Şu saaten sonra BB'nin güç için yaptıklarına laf eden Luffy fanı görmiyeyim :mincika:

Luffy bu adamla nasıl ittifaka eyvallah çekmiş? Ha Alabasta Arc daki Croc ile ittifak olmuşsun ha bununla.

Oda gerçekten de karakterlerin kişilikleriyle oynamayı acilen bırakmalı. 800 bölümdür bu tarz heriflerden nefret eden adam ne hikmetse ittifaka eyvallah çekiyor.
Ayni kurguyu Sanjide de yaptı şimdide Luffy'e kaydırma yapıyor. Umarım ceviride hata vardır.
Tam tersi aslında, olay tam Luffy'nin kişiliğiyle alakalı Zou da Marco'yu hatırlayamayan adam Bege'nin kim olduğunu da düşünmez. Luffy genelde saflığından ötürü karşıdaki karakter ters eylemlerde bulunursa olayı çözüyor. Jinbeinin dediğini de uygulaması normal kendi aklı yok çünkü :D

Luffy korsan kralı olacam diyerek zaten tecavizcü-sadist tiplere liderlik yapmak istemiyormuydu. Bunlar ile ortak olması neden sorun oluyor anlamadım.
Luffy bütün korsanlara liderlik yapmak için mi korsan kral olmak istiyor :artiz:

Açık açık söyledi, korsanlar kralı dünyadaki en özgür kişidir diye. Bende özgür olup sağda solda sürtmek istiyorum demedi mi? Ayrıca şu 6000 kişilik orduyu da naparsanız yapın ben tek takılıyorum diyerek istemedi mi? Bu nasıl liderlik o zaman?

Bi bege ekleyelim oraya :gamyon:
Luffy'nin hayvanların can çekişini izleyen bi sadiste ihtiyaç duyması bi tek benim canımı sıktı heralde:bilmem: Genç Luffy'ciler rahatsız değil mi :a:

Not: Umarım çeviri hatasıdır...
Ben üzüldüm, bu Bege ile bu gün ittifak yapsan yarın gidecek hayvanlara eziyet edecek. Luffy de acaba Ray'in yanında fazla mı kaldı, masumluk uçmuş. Ray bozmuş bu çocuğu.

Tam tersi aslında, olay tam Luffy'nin kişiliğiyle alakalı Zou da Marco'yu hatırlayamayan adam Bege'nin kim olduğunu da düşünmez. Luffy genelde saflığından ötürü karşıdaki karakter ters eylemlerde bulunursa olayı çözüyor. Jinbeinin dediğini de uygulaması normal kendi aklı yok çünkü :D
Ya ne bileyim hocam içime sinmedi bir türlü. Pire için yorgan yakarım derler ya hani bende eğer bu tarz bir şey gerçekleşirse baya soğurum herhalde.

Şaka mı yapıyonuz ?

Şaka mı yapıyonuz ?

Şu saaten sonra BB'nin güç için yaptıklarına laf eden Luffy fanı görmiyeyim :mincika:
Dressrosa'daki müttefikleri iyilik meleği mi zannediyordun hacoli? :( Veya Mf'de arkasından getirdiği onca mahkum? Croco ile ölümüne dövüştü yav bu çocuk. Dahası orada katil, psiko yığınla adam vardı ama savaşta onlarla beraberdi. Yeni bir şey değil ki bu. :/

Dressrosa'daki müttefikleri iyilik meleği mi zannediyordun hacoli? :( Veya Mf'de arkasından getirdiği onca mahkum? Croco ile ölümüne dövüştü yav bu çocuk. Dahası orada katil, psiko yığınla adam vardı ama savaşta onlarla beraberdi. Yeni bir şey değil ki bu. :/
Ama bu adayı bu halde bırakamayız ayakları yapmayacaklar o zaman, bunlara ne zulme uğrayan halktan? İD'den Croco'yu çıkarmıyordu bu çocuk, İvankov araya girmişti. Ray'Den sonra değişti.

Son düzenleme:
Law da adam değildi ama onunlada ittifak yaptı.Teachin Ace ile olan durumları olmasa Teach ile bile ittifak kurabilirdi Luffy.Eğlenceli mi evet.Sıkıntı yok o zaman.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık