Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 856: Yalancı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu 3 gölgede biri soldakinin Bege olduğu kesin gibi. Diğer ikisi için Buggy & Alvida ikilisi geldi aklıma. Ortadaki Buggy için biraz büyük gibi. O değilse de Shiryuu olabilir gibime geliyor vücut ölçüleri bakımından. Olmaz ama tahmin işte.

Bölümü tekrar okudum. Sanji ne diyor?
-Kaptanıma saygısızlık ettim ve yaraladım. Bundan dolayı artık gemine dönmeye hakkım yok.

Hiç öyle Usopp'la falan kıyaslamayın. Adam geçmişte bu konu hakkında ne düşündüğünü de biliyor, şu an ne yaptığını da. Kendince affedilmez bir şey yaptığını ve sonuçlarına razı olduğunu söylüyor yani. Usopp ise hiçbir şey olmamış gibi tayfaya geri dönme planları yapıyordu. Aradaki farkı anlatmaya gerek yok sanırsam.

Bir de Zoro Zoro deyip durmayın arkadaş. Ona ne? Sanji zaten yaptıklarının bedelini bir şekilde ödeyecek. Gerekirse Nami'den falan da özrünü diler üstüne. Sanji nefretiniz yüzünden yazdıkça yazıyorsunuz ha. Geçin bu işleri.

Karakterler arası karşılaştırma konulu tartışmalar başlamadan yorumumu yapıp gideyim.

Bölüm fena sayılmazdı. Sanji ve Luffy sahnesi Kadir İnanır'ın "Seviyorum." de sahnesine dönmüş resmen. Tokat yerine yumruk vardı sadece. Oda büyük ihtimalle yeşilçam filmlerinin müdavimi. Sanji'nin ölen annesiyle olan sahnesi Luffy ile tekrar hatırlatıldı. Spoiler başlığında 3'lü bir ihanetin olacağına dair yorum yazmıştım, tekrarlama gereği duymuyorum. İyi forumlar.

Zoro o sözleri Usopp hata yaptığı için söylememişti ki?Yaptığı hataya rağmen kendisinin tayfaya tekrardan davet edilmesi gibi bir beklenti içine girdiği için söylemişti.Sanji ise yaptığı hatanın neticesinde mantık olarak tayfaya katılamayacağını zaten söylüyor.Yani Usopp'un aksine Sanji yaptığı hatanın farkında.Bu farkındalığa sahip olduktan sonra özür dileyip dilememesinin kimse için bir problem olacağını düşünmüyorum.Ayrıca özürün illa sözle dile getirilmesi gereken bir şey olduğuna inanmıyorum.Neticesinde birisi yaptığı hatanın pişmanlığını karşı tarafa hissetirmişse özür dilemiş kadar olur bence.

syncsta

Sanji ölse üzülmem şuan hala ailem diye ağlıyor . Luffy'nin hali içler acısıydı , içim yandı o halini görünce.

Luffy'nin yumruğu iyi hoş da o maske niye düşmüyor arkadaş! İlla milletin ortasında bi yerde düşecek, Sanji'yi gömmeye devam edecek. Bu kadar da olmaz. Lağnet girsin yav!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık