Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 856: Yalancı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bonney hükümetten kaçıyodur.Oruçta yaralı daha.
Bege,Vito,Gotti yada beklediğim BM'nin düşmesini sağlıcak güçlü destekçilerden.
Oruç en az 10 gün önce yaralıydı. Doflamingo düşüyor. Kaido gözüküyor. Doflamingo'nun düşüşünden 1 hafta sonra Luffy'ler Zou'ya varıyor. Orada 1 gün geçiriyorlar. Sonra yolda birkaç gün daha geçiyordu bizim tayfa. Burada da 1 gün geçti sanırım.

Gençler gölgedeki silüetlere 10 dakikadır gözümü ayırmadan bakıyorum ve o silüetlerin sahipleri Karasakal Korsanları olabilir. Ortada ki Teach soldaki Panzer versiyonundaki Bege en sağdaki ise Karasakal korsanlarından birisi olabilir.
Benim gösterdiklerim yatmadı mı aklına? :(

Urogue yaralıydı o olamaz.

Gençler gölgedeki silüetlere 10 dakikadır gözümü ayırmadan bakıyorum ve o silüetlerin sahipleri Karasakal Korsanları olabilir. Ortada ki Teach soldaki Panzer versiyonundaki Bege en sağdaki ise Karasakal korsanlarından birisi olabilir.
Seri zamanına göre ne kadar oldu hatırlayamıyorum ama daha taze bastı Dragon'un mekanı. O kadar cüretkar bir karakter değil teach.

@mmmikrofon
Olur mu olmaz mı bilemem ama yaralı halinin üzerinden çok zaman geçti. Kafadan 10-15 gün oldu. Ölüm döşeğindeki adamlar bile kalkıyor bu sürede, ki Oruç sargılı olsa da gayet sağlam duruyordu.

Benim gösterdiklerim yatmadı mı aklına? :(
Senin gösterdiklerinde aklıma yattı aslında ilk incelediğimde Bege - Oruç - Bonney Bob ittifakı dedim ama sonradan Oruçun resimlerine baktım adamın pelerinin arkasında her zaman kanatlar var ve o kanatlar kafasının sağ ve sol tarafından yukarıya doğru taşıyor onu o yüzden eledim. Sonra Teachin resimlerine baktım giydiği kıyafet uyuyor giydiği kıyafeti nasıl kullandığı da uyuyor. Teach giydiği paltonun kollarını kullanmıyor her zaman kollarını içeri de tutuyor ve paltonun kolları gölgedende anlaşılacağı üzere tamda öyle.

En sağdaki de yüksek ihtimal Shiryu. O duruş o palto o şapkanın havaya doğru dikik olması.

Teachın fırsatçı olduğunu biliyoruz ve sürekli adaya Teachin gelme ihtimalini konuştuk.
Adam mahkum kütüphanesindekileri meyvesi sayesinde dışarı çıkartabilir. +
Partidekileri safına çekebilir. +
Bege sayesinde istihbarat elde etmiş olabilir. +
Begenin içinde diğer Karasakal korsanları olabilir. +

Onlar Oruç, Bonney, Bege üçlüsüyse acayip tam ters kose olur. Süpernovalar arasında en ezik görünen üçlü ilk yonko indirecek takım olması falan çok hoş olur :)
O ortadakini ilk bakışta bende Teach e benzetmistim ama pek ihtimal vermemistim.

Bege , Vito ve diğer elemandır onlar.( Diğerinin adını unuttum)
Patronlar her zaman ortada yürürler sadece patronlar değil bir grubun ele başları her zaman ortada yürür.
Teachin Mfden gelişi ve ayrılışı Shanksın Mfye geldikten sonra tayfasıyla yiyorsa gelin posizyonunda ortada durması Luffynin balık adam adasında düşman mı dost mu? konuşması bittikten sonra ortada durması bunlar hep anlamlı dizilişlerdir. Sanmıyorum Begenin adamlarının yanında sol tarafta duracağına. Bege tank versiyonunda gidiyor adamları ve kendisi içindedir. Oruçun kanatlarına bakın googleye açıp adamın kafasının sağ ve sol yukarı tarafına doğru kanatları çıkıyor gölgesinden rahatlıkla anlaşılırdı bu durum. Bonneyinde Bege ile ittifak olacağını sanmıyorum.

Senin gösterdiklerinde aklıma yattı aslında ilk incelediğimde Bege - Oruç - Bonney Bob ittifakı dedim ama sonradan Oruçun resimlerine baktım adamın pelerinin arkasında her zaman kanatlar var ve o kanatlar kafasının sağ ve sol tarafından yukarıya doğru taşıyor onu o yüzden eledim. Sonra Teachin resimlerine baktım giydiği kıyafet uyuyor giydiği kıyafeti nasıl kullandığı da uyuyor. Teach giydiği paltonun kollarını kullanmıyor her zaman kollarını içeri de tutuyor ve paltonun kolları gölgedende anlaşılacağı üzere tamda öyle.

En sağdaki de yüksek ihtimal Shiryu. O duruş o palto o şapkanın havaya doğru dikik olması.

Teachın fırsatçı olduğunu biliyoruz ve sürekli adaya Teachin gelme ihtimalini konuştuk.
Adam mahkum kütüphanesindekileri meyvesi sayesinde dışarı çıkartabilir. +
Partidekileri safına çekebilir. +
Bege sayesinde istihbarat elde etmiş olabilir. +
Begenin içinde diğer Karasakal korsanları olabilir. +
Luffy ve BB için çok erken bir karşılaşma olur gibi geliyor bana. Yonkou vs Yonkou için de sanki çok erken gibi. Ne bileyim Oda Teach'i saklar gibi geliyor.

Bir de Bege kötü birisi olsun istemiyorum sanırım ondan. :(

Ya, Ben eyce Bege fanı oldum adam her şeyi planlamış galiba teker teker indiriyor. Bege adamdır.
Bu da böyle biline!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık