Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 856: Yalancı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bege, Bonney Urogue

Kid, Apoo, Hawkins

Luffy, Law, Drake. Bu Drake'i aşırı seviyorum bizim ittifaka yukarıdan birileri katılır diye aşırı tırsıyordum iyi oldu bu denklemi yaratmanız içime biraz su serpildi. Drake tayfaya bile gelse okeyim.

Oda sübliminali dayamış burada sanki. Zaten sever böyle gizli mesajlar vermeyi.

Tek sayfada Bonney-Oruç-Bege. Birisi karada, birisi havada birisi ise denizde. Buradaki dizilişin aynısını o bugünkü bölümde de vermiş. Bege-Oruç-Bonney.

Diğer sayfada ise Kid-Apo-Hawkins müttefikliği var. Onlar da bizim hedefimiz Shanks diyor.
Aynen bu paylaştığın sayfa ile cuk oturuyor her şey :good:
Bence Oda novaları 3 eşit takıma ayırmış bu bize Oda'nın novalar ile ilgili fikirleri hakkında ipucu verebilir :rolleyes:

Luffy ve BB için çok erken bir karşılaşma olur gibi geliyor bana. Yonkou vs Yonkou için de sanki çok erken gibi. Ne bileyim Oda Teach'i saklar gibi geliyor.

Bir de Bege kötü birisi olsun istemiyorum sanırım ondan. :(
Teachin ve tayfasının silah kullandığını biliyoruz bu da arttırıyor ihtimali.
Teach her şeyi planladım korsanlar kralı ben olacağım demişti. Korsanlar Kralı olmak için öğrendik ki yol poneglifleri şart. Birisi Kaidoda birisi Momda :) Bu adam Kaidodan mı alsın Poneyi yoksa Big Momdan mı? :D
Adam bence her şeyi planladı yeni dünya girişinde Begenin gemisini kendisine doğru çekende Karasakaldı.
İçeri bir güzel sızdırdı sonra her şeyi uygulamaya geçti. Teach ise İlk baş mahkum kütüphanesine gider mahkumlardan güçlü olanları ayıklayıp diğerlerini yol verir. Katakuriyi Shiryu gibi safına da çekmiş olabilir belki sağda ki Katakuridir.
Teachten her şeyi beklerim ben , devrimci karargahını basan adam Cp0 ile savaşan adam kendini yonkoulardan birisi yapan adam Shanks için seninle dövüşmem çok erken diyip Kaidoya dalamayacağına göre bir sonraki hedefi kesinlikle Big Momdur :D

Senin gösterdiklerinde aklıma yattı aslında ilk incelediğimde Bege - Oruç - Bonney Bob ittifakı dedim ama sonradan Oruçun resimlerine baktım adamın pelerinin arkasında her zaman kanatlar var ve o kanatlar kafasının sağ ve sol tarafından yukarıya doğru taşıyor onu o yüzden eledim. Sonra Teachin resimlerine baktım giydiği kıyafet uyuyor giydiği kıyafeti nasıl kullandığı da uyuyor. Teach giydiği paltonun kollarını kullanmıyor her zaman kollarını içeri de tutuyor ve paltonun kolları gölgedende anlaşılacağı üzere tamda öyle.

En sağdaki de yüksek ihtimal Shiryu. O duruş o palto o şapkanın havaya doğru dikik olması.

Teachın fırsatçı olduğunu biliyoruz ve sürekli adaya Teachin gelme ihtimalini konuştuk.
Adam mahkum kütüphanesindekileri meyvesi sayesinde dışarı çıkartabilir. +
Partidekileri safına çekebilir. +
Bege sayesinde istihbarat elde etmiş olabilir. +
Begenin içinde diğer Karasakal korsanları olabilir. +
Güzelmiş bu, tutabilir.

Gönlüm ister Bege, Oruç, Bonney üçlüsü çıksın. Bege'nin soldaki olduğu kesin herhalde. Önemli olan diğer ikisi kim? Ortadakinin fiziğinden Oruç olabilir duruyor, sağdakinin de daha kıvrımlı hatlarla çizilmiş bir hali var Bonney çıkması olası yani. Supernovaların itibarı geri verilmeli, hemde en düşük olanlarından başlayarak.. Direk Bege'nin ekipte çıkabilir komple tabi, en sağdaki Vito olabilir. Eskiden olsa ortadakine Judge diyebilirdik ama Oda harcayacak gibi Vinsmoke'ları. Neticede göynüm süperlerden yana..

Ya, Ben eyce Bege fanı oldum adam her şeyi planlamış galiba teker teker indiriyor. Bege adamdır.
Bu da böyle biline!
Fan klübüne üye alımı açık. Bege şova tamamen başladığı zaman almayacağım kimseyi. Başkan yardımcılığı da boş kulübün. Gel fan kulübüne. :D
Teachin ve tayfasının silah kullandığını biliyoruz bu da arttırıyor ihtimali.
Teach her şeyi planladım korsanlar kralı ben olacağım demişti. Korsanlar Kralı olmak için öğrendik ki yol poneglifleri şart. Birisi Kaidoda birisi Momda :) Bu adam Kaidodan mı alsın Poneyi yoksa Big Momdan mı? :D
Adam bence her şeyi planladı yeni dünya girişinde Begenin gemisini kendisine doğru çekende Karasakaldı.
İçeri bir güzel sızdırdı sonra her şeyi uygulamaya geçti. Teach ise İlk baş mahkum kütüphanesine gider mahkumlardan güçlü olanları ayıklayıp diğerlerini yol verir. Katakuriyi Shiryu gibi safına da çekmiş olabilir belki sağda ki Katakuridir.
Teachten her şeyi beklerim ben , devrimci karargahını basan adam Cp0 ile savaşan adam kendini yonkoulardan birisi yapan adam Shanks için seninle dövüşmem çok erken diyip Kaidoya dalamayacağına göre bir sonraki hedefi kesinlikle Big Momdur :D
Bege reyizin çoluğu çocuğu var. Karısı var. Öyle kötü adamlarla iş yapmaz. :( Lola'nın kardeşinin kocası ya bu adam.

Bak bu ihtimal de düşünülmüyor. Lola bağlantısı olarak kardeşi de kullanılır herhalde. Bege'nin Lola kontenjanından zaten iyi olması lazım. :(

Gençler gölgedeki silüetlere 10 dakikadır gözümü ayırmadan bakıyorum ve o silüetlerin sahipleri Karasakal Korsanları olabilir. Ortada ki Teach soldaki Panzer versiyonundaki Bege en sağdaki ise Karasakal korsanlarından birisi olabilir.
Ben de baktım şimdi sadece ortadaki kişi farklı gibi duruyor. Yanındakilerin çizimlerini birbirine benzettim. Ortadaki Bege, yanındakiler şu sağında solunda duran tipler gibi gözüküyor.

Güzelmiş bu, tutabilir.

Gönlüm ister Bege, Oruç, Bonney üçlüsü çıksın. Bege'nin soldaki olduğu kesin herhalde. Önemli olan diğer ikisi kim? Ortadakinin fiziğinden Oruç olabilir duruyor, sağdakinin de daha kıvrımlı hatlarla çizilmiş bir hali var Bonney çıkması olası yani. Supernovaların itibarı geri verilmeli, hemde en düşük olanlarından başlayarak.. Direk Bege'nin ekipte çıkabilir komple tabi, en sağdaki Vito olabilir. Eskiden olsa ortadakine Judge diyebilirdik ama Oda harcayacak gibi Vinsmoke'ları. Neticede göynüm süperlerden yana..
Bende Oruç olsun isterdim ortadaki ama kanatlar işi bozuyor kanatları sırtını aşmayacak şekilde olsa tamam derdim de adamın kanatları hem sırtından geniş hemde kafasının üstünde gözüküyor.

Bege reyizin çoluğu çocuğu var. Karısı var. Öyle kötü adamlarla iş yapmaz. :( Lola'nın kardeşinin kocası ya bu adam.

Bak bu ihtimal de düşünülmüyor. Lola bağlantısı olarak kardeşi de kullanılır herhalde. Bege'nin Lola kontenjanından zaten iyi olması lazım. :(
Bege bebeğinin ve karısının önünde kişneyerek Pekomsu kurşunladı , köpek balıklarına yem olarak attı bırak Allah aşkına :D Ben sürekli söylüyordum Bege gibi siyah giyen adamlar mafyadan esinlenilen adamlar süslü püslü renkli pastalı çocuksu temalı böyle yaşlı bir kadının emrine girmez diye. Begenin şuan temasına en uygun hizmet edebileceği kişi Karasakal. Adamlar fırsatçı plancı adi tam bir korsan. Gottinin resimlerine baktım şimdi Begeden zayıf adam o yüzden ortadakinin o olma ihtimali 0. Ortadakinde güçlü bir imaj var. Kollar içeride paltonun kolları sarkıyor tıpkı Amiraller ve Teach , Wb gibi. Bu saydıklarım hariç paltonun kollarını kullanmayan denizciler hariç bir tek Bege var o da solda tank sürüyor :D

Teach tanıtıldığından beri gördük Luffy ile karşılaşmaları ve paralellikleri.
Jaya arc , id arc , mf arc artık kanka oldular :D

Bege şuan kime hizmet ediyorsa ona istihbarat sağlamıştır, Cracker düştü 4.yüde Oruç düşürdü 2 komutan 1 ana var parti yaklaşıyor Vinsmokeler burda kütüphanede mahkumlar var vb.

Ben de baktım şimdi sadece ortadaki kişi farklı gibi duruyor. Yanındakilerin çizimlerini birbirine benzettim. Ortadaki Bege, yanındakiler şu sağında solunda duran tipler gibi gözüküyor.

Abi onların olması imkansız. Babalar , patronlar , kaptanlar her zaman ortada yürür,durur resimde gösterdiğin gibi.
Babalarının sağında ve solunda durup iki taraftanda koruyabilirlerken neden ortada ve sağda yürüsünler.
O kişiler farklı tayfadan farklı güçler.

Abi onların olması imkansız. Babalar , patronlar , kaptanlar her zaman ortada yürür,durur resimde gösterdiğin gibi.
Babalarının sağında ve solunda durup iki taraftanda koruyabilirlerken neden ortada ve sağda yürüsünler.
O kişiler farklı tayfadan farklı güçler.
Sağda ve soldaki kişiler ortadaki kişiye göre daha uzakta olabilirler belki. O yüzden kısa olarak çizilmiş olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık