Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 856: Yalancı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1):) akainu ya dalsa onu orada yense eline ne geçecek ?
2) En güçlü dediğin adam o kadar çok yeniliyorsa ve şuan en güçlü deniliyorsa bunun tek nedeni dayanıklılığından dolayıdır.Adamı yenersin ama ortadan kaldıramazsın o kadar güçlü yapan meyve gücü ise teach kapatır yeteneğini guru guru ile ağzına ağzına vurur.
3)WB saten patates olmuş giderken meyveyi teach aldı tek artısı bu bile olsa en güçlü kişilerde ilk 10 veya 15 e kafadan girmesini sağladı.
4) Yol kitabeleri öyle herkesin bildiği bir şey değil ne malum kaidonun BM de yol kitabesi olduğunu bilip bilmediği aynı şekilde BM biliyor mu acaba diğer kitabelerden birinin kaido da olduğunu daha önceki savaşlarının toprak hazine veya ün kazanmak için yapmışlardır beklide sen yonkou olsan gidip herkese bende kitabe var diğeri de kaido da dermisin veya derler mi adamlar sır gibi saklar bilseler niye savaşmasınlar adam gidip wanoyu yakıp yıkıyor sadece bilgi almak için saten ölümsüzsün bilse BM de kitabe var gidip ne var ne yok niye dalmasın law luffye kaidoya dalma teklifi yaparken rakibimiz kaido zamanında ün ve bölge kazanmak için WB ye kafa tutmuş bir kişi diyor yanı kitabe gibi şeyleri bilseler durum daha çetin olurdu
Vallahi ben yoruldum pes ediyorum, yazdıklarında ciddimisin değil misin onu bile anlayamıyorum.
Belki başkası gelirde seni bu konu hakkında aydınlatır.

Luffy'den bahsediyosan öyle bir şey iddia etmedim ben zaten :( Düğün öncesi, sonrası bi açık esnasında artık nasıl olacaksa Vinsmoke'ların kaçmasını sağlayacak. Daha da durmaz zaten. Ben Big Mom'ın inmeyeceğini düşünüyorum, en azından Luffy'ler tarafından.

Luffy artık arkadaşlarını riske atmaması gerektiğini kavradı. Orada bir savaşa girerse olay Teach'le kalmaz, BM, Bege'si, davetlileri falan var işin içinde. Bütün bu karmaşayla bir avuç insan olduklarını da hesaba katarsa, kendilerini riske atmayabilir. Bu konuda Jinbei veya Sanji yönlendirebilir, dinleyebilir onları. Şu noktada Luffy'nin inadını ve sinirini ikna edebilecek adamlar var, Luffy'de buna ikna olabilir benim gözümde.
Burada teache dalmasının tayfaya zararı ne 3 gün saklanacaklarsa 5 gün saklanırlar

Bu bölüm oyum iyiye. Luffy'nin öyle kuruyup gitmesini ben sadece g2, g3, g4 e bağlıyorum. Yemek yediği zaman da tamamen düzelemedi zaten.

Sanji'ye iyi koydu. Sanji'nin ölmesi benim için bir sorun teşkil etmiyor ama ölmeyecektir.

Bobbin'i halleden karaltıların Bege ve adamları olduğunu düşünüyorum. Bence fazla hayalperest davranmayın. :)

Ben bu düğünü basma olayına çok takıldım. Bunlar düğünü basacak. Vinsmoke ailesi, BM ve tayfası, davetliler olacak. Bu vinsmoke ailesi nasıl kurtulacak? Nasıl kaçacaklar? Ayrıca bu adamlar bu işi o kadar çok istiyorlar ki Sanj, Luffy ve Reiju sözüne bakarak hareket etmezler. Bir aksiyon görmeleri gerek. Yani düğünü basacaklar, kurtarılması gerekenleri ayna dünyasına alıp kaçacaklar mı? Bu kadar basit olmamalı. 1. ve 2. komutan duruyor daha.

Burada teache dalmasının tayfaya zararı ne 3 gün saklanacaklarsa 5 gün saklanırlar
Yonkou bu herif, ne sanıyorsun düğünün ortasında Teach vs Luffy olacak Big Mom şeker yiyip seyredecek mi? Tam anlatamadım galiba ya da anlaşılamadım. Ben özetle Teach'in olduğu bir platformda Luffy'nin illa tekme tokat dalacağını sanmıyorum. Kaçmalarına engel olmayabilir yani. Hatta daha olanak sağlar benim gözümde, Teach ve ittifakı Big Mom'ın dikkatini dağıtabilirse şayet.

Yonkou bu herif, ne sanıyorsun düğünün ortasında Teach vs Luffy olacak Big Mom şeker yiyip seyredecek mi? Tam anlatamadım galiba ya da anlaşılamadım. Ben özetle Teach'in olduğu bir platformda Luffy'nin illa tekme tokat dalacağını sanmıyorum. Kaçmalarına engel olmayabilir yani. Hatta daha olanak sağlar benim gözümde, Teach ve ittifakı Big Mom'ın dikkatini dağıtabilirse şayet.
Adam 2 yıl sonra kimseden korkum yok hepsini yeneceğim diyor illaki yeni güçler gelecek g3 le g4 arası nasıl uçurum sa g4 ile g5 veya meyve uyanışı ayni oranda uçurum teşkil eder.Ben yener veya yenilir demiyorum ama savaşırlar ayni imperdaw gibi sonra araya yine birileri girer belki

Zaten Luffy'nin BB'ye bodoslama dalacak bir sebebi yok kin duymuyor eleman. Jinbei zaman atlamasından sonra BB ve Akainu hakkında Luffy'e bilgi verirken Teachi sallamıyor ama Akainuya karşı tavrını belli ediyor.
Neticede Ace yenildi ve sonucuna katlandı korsan dünyası bu kendi düşen ağlamaz buda o hesap.

Trsi okudum.
Bobbin'i indirilenlerin yüksek ihtimal Bege olduğunu yada arcın süpriz güçlüleri olduğunu düşünüyorum.
Jinbei bile Sanji'nin kolay kolay dönmiyceğinin farkında.
Özür bekleyen üyelerde almışlardır cevaplarını.
Kaptanıma saygısızlık ettim ve onun gemisinde yolculuk etmeme hakkım yok.Hatasının farkında,kaptanının yüzüne bakacak hali yok bundan sonrası sizin karaktere olan nefretinizdir size kalmış.
Tek uyuz olduğum şu Vinsmokeları kurtarmak istemesi.

Adam 2 yıl sonra kimseden korkum yok hepsini yeneceğim diyor illaki yeni güçler gelecek g3 le g4 arası nasıl uçurum sa g4 ile g5 veya meyve uyanışı ayni oranda uçurum teşkil eder.Ben yener veya yenilir demiyorum ama savaşırlar ayni imperdaw gibi sonra araya yine birileri girer belki
Yeni güçler gelecek muhakkak ama ortada hem Teach hem Big Mom olan iki yonkoudan bahsediyoruz. Hani iki yonkouyu harcaması da biraz şey bence. Luffy, Teach, Big Mom üzerinden olacak senaryo nasıl gelişir bilmem ama her türlü komplike bir şey çıkacağı kesin ve bu senaryoya tayfasının tamamı bile olmayan Luffy'i yerleştiremiyorum ben. İsterse über güçler, uyanışlar falanlar filanlar açsın.

Zaten Luffy'nin BB'ye bodoslama dalacak bir sebebi yok kin duymuyor eleman. Jinbei zaman atlamasından sonra BB ve Akainu hakkında Luffy'e bilgi verirken Teachi sallamıyor ama Akainuya karşı tavrını belli ediyor.
Neticede Ace yenildi ve sonucuna katlandı korsan dünyası bu kendi düşen ağlamaz buda o hesap.
Ace olsa derdim işte kimseyi dinlemeden dalar ortamın içine diye ama söz konusu Luffy. Ne kadar sinirlense bile ikna edilemeyecek derecede bir şey olmaz. Neticede daha evvel Jinbei ile sakinleştiğini gördük Luffy'nin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık