Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 856: Yalancı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BB ile denkleşmelerinin zamanlamasına bakar olay. Luffy, düğünü basıp Vinsmoke'ları kurtarsa olaylar çözüldüğü esnada tam kaçış modundayken BB çıksa meydana MF'deki gibi. Jinbei ve Sanji Luffy'i kucaklayıp götürseler ne olacak sanki. Jinbei yine ders niyetine şimdi karışırsak biz yeniliriz, henüz o kadar güçlü değilsin Luffy-kun diye söylense.. Çok mu zorladım? :p Ama bana göre Karasakal'ın olduğu bizimkilerin kaçtığı bir hikaye imkansız değil, kurguya bakar. Karasakal, Big Mom'ın dikkatini üstüne çekeceğinden bizimkilerin sıyrılmasına kapı açabilir.

BB ile denkleşmelerinin zamanlamasına bakar olay. Luffy, düğünü basıp Vinsmoke'ları kurtarsa olaylar çözüldüğü esnada tam kaçış modundayken BB çıksa meydana MF'deki gibi. Jinbei ve Sanji Luffy'i kucaklayıp götürseler ne olacak sanki. Jinbei yine ders niyetine şimdi karışırsak biz yeniliriz, henüz o kadar güçlü değilsin Luffy-kun diye söylense.. Çok mu zorladım? :p Ama bana göre Karasakal'ın olduğu bizimkilerin kaçtığı bir hikaye imkansız değil, kurguya bakar. Karasakal, Big Mom'ın dikkatini üstüne çekeceğinden bizimkilerin sıyrılmasına kapı açabilir.
Düğün basıp, BM'yi tek başına indirebilecekse neden Oda başkasını getirsin adaya? :(

O Şekil saldırmasına gerek yok diyorum saten 2 meyve yemişsin üstüne 2 yıl geçmiş yonkou sun tayfa da baya kötü şöhretli insanlarla dolu Burgerrs hariç resmen çöp adam , niye kaidoya dalmak varken BM ye dalsın ki kaido saten zamanında çok yenilmiş yok edemiyorsa bile ezip geçersin üstelik en çok aranan yani ödülü en çok olan dragonun bölgesine dalıyorsun da buruya niye böyle geliyorsun.WB elinde ki kılıç olmasa saldırları boşa giderdi yine komple tayfa girerdi belki bir şansı olabilirdi yinede
O kadar kolay olsa girmek diğer yonkoular sürekli kendileri arasında savaşır. Bu adamlar güçsüz değil öyle elimde iki meyve var kötü şöhretli tayfam var Burgessi boşver girer poneleri alır çıkarım onlarda kös kös bakarlar diye bir şey söz konusu bile değil. Kaido yenilmiş ama nasıl yenilmiş? Yenildiği halde nasıl en güçlü ünvanını almış , yenildiği halde nasıl hala Yonkou olarak kalmış bunlar soru işareti ve bu işaretlerde Kaidonun ciddi anlamda yenilmediğini gösteriyor.
Kaido şuan dünyanın en güçlü yaratığı/canlısı 10.000 metre yükseklikten intihar eden bir manyak. Teachte Shanksa seninle savaşmam için daha çok erken diyor ve bunu diyen adam dünyanın en güçlü yaratığına karşı harekete geçseydi kendisiyle çelişirdi. Yüksek ihtimal yonkoular arasında zayıf halka olarak Big Momu görüyor.
Ve raftele gitmek için gereken poneglife sahip olduğu için ikisi arasında bir seçim yapmıştır.

Ne kadar inkar edersen et Teach böyle bir adam ben bunu yadırgamıyorum ya da ayıplamıyorum gerçek bir korsan böyle olur ama gerçekler bunlar. Bir kadını savaş gemisiyle takas etmeyi düşünüyor, Akainunun geldiğini görünce geri vites yapıyor tayfasıyla birlikte ve iki meyveye sahipken.

Wbnin meyvesini iptal ediyor bisentosunuda al elinden tırnaklarıyla mı dövüşecek bu adam? :D
Öyleyse Teachte yami yamiyi kullanmasın oh valla ne güzel. Adam zaten hasta gelmiş yolun sonuna saçları dökülmüş meyvesi iptal o kadar mermi ve kılıç darbesi almış organları magma ile patlatılmış bisentosunu da al cıplak elle silahlı ve yami yami ile meyve gücünü iptal eden karasakal ile dövüşsün yetmedi tayfasıda gelsin bıçak soksun silah sıksın.

Kusura bakma ama Teach gitsin kumda ... oynasın. Teachin eşit şartlarda Wbyi alması için 40 fırın ekmek yemesi gerek.

Eğer zorodan ölüyoruz çabuk gelin gibi bir haber almazlarsa luffy teach e orada görüp savaşmadan duramaz

Bm şu adada sözde düşürmeye gelenleri uykusunda yer.Bege de kid gibi yonkou gücünün çok üst seviyelerde olduğunu göstermek için BM'nin tükürüğünde boğulacak.Jinbei denilen arkadaş boşa tırsmıyor o kadından MF'de akainuyu durdurmaya çabalıyordu. Şimdi ada karışacak çabuk gitmemiz gerek diyor net ortada durum.

Birde tek dayanak noktanız vinsmokeler, sanji power up deyip duruyorsunuz muhtemelen Reijunun ölümü ateşleyecek o genleri tahminim o yönde.

Düğün basıp, BM'yi tek başına indirebilecekse neden Oda başkasını getirsin adaya? :(
Luffy'den bahsediyosan öyle bir şey iddia etmedim ben zaten :( Düğün öncesi, sonrası bi açık esnasında artık nasıl olacaksa Vinsmoke'ların kaçmasını sağlayacak. Daha da durmaz zaten. Ben Big Mom'ın inmeyeceğini düşünüyorum, en azından Luffy'ler tarafından.

Eğer zorodan ölüyoruz çabuk gelin gibi bir haber almazlarsa luffy teach e orada görüp savaşmadan duramaz
Luffy artık arkadaşlarını riske atmaması gerektiğini kavradı. Orada bir savaşa girerse olay Teach'le kalmaz, BM, Bege'si, davetlileri falan var işin içinde. Bütün bu karmaşayla bir avuç insan olduklarını da hesaba katarsa, kendilerini riske atmayabilir. Bu konuda Jinbei veya Sanji yönlendirebilir, dinleyebilir onları. Şu noktada Luffy'nin inadını ve sinirini ikna edebilecek adamlar var, Luffy'de buna ikna olabilir benim gözümde.

O kadar kolay olsa girmek diğer yonkoular sürekli kendileri arasında savaşır. Bu adamlar güçsüz değil öyle elimde iki meyve var kötü şöhretli tayfam var Burgessi boşver girer poneleri alır çıkarım onlarda kös kös bakarlar diye bir şey söz konusu bile değil. Kaido yenilmiş ama nasıl yenilmiş? Yenildiği halde nasıl en güçlü ünvanını almış , yenildiği halde nasıl hala Yonkou olarak kalmış bunlar soru işareti ve bu işaretlerde Kaidonun ciddi anlamda yenilmediğini gösteriyor.
Kaido şuan dünyanın en güçlü yaratığı/canlısı 10.000 metre yükseklikten intihar eden bir manyak. Teachte Shanksa seninle savaşmam için daha çok erken diyor ve bunu diyen adam dünyanın en güçlü yaratığına karşı harekete geçseydi kendisiyle çelişirdi. Yüksek ihtimal yonkoular arasında zayıf halka olarak Big Momu görüyor.
Ve raftele gitmek için gereken poneglife sahip olduğu için ikisi arasında bir seçim yapmıştır.

Ne kadar inkar edersen et Teach böyle bir adam ben bunu yadırgamıyorum ya da ayıplamıyorum gerçek bir korsan böyle olur ama gerçekler bunlar. Bir kadını savaş gemisiyle takas etmeyi düşünüyor, Akainunun geldiğini görünce geri vites yapıyor tayfasıyla birlikte ve iki meyveye sahipken.

Wbnin meyvesini iptal ediyor bisentosunuda al elinden tırnaklarıyla mı dövüşecek bu adam? :D
Öyleyse Teachte yami yamiyi kullanmasın oh valla ne güzel. Adam zaten hasta gelmiş yolun sonuna saçları dökülmüş meyvesi iptal o kadar mermi ve kılıç darbesi almış organları magma ile patlatılmış bisentosunu da al cıplak elle silahlı ve yami yami ile meyve gücünü iptal eden karasakal ile dövüşsün yetmedi tayfasıda gelsin bıçak soksun silah sıksın.

Kusura bakma ama Teach gitsin kumda ... oynasın. Teachin eşit şartlarda Wbyi alması için 40 fırın ekmek yemesi gerek.
1):) akainu ya dalsa onu orada yense eline ne geçecek ?
2) En güçlü dediğin adam o kadar çok yeniliyorsa ve şuan en güçlü deniliyorsa bunun tek nedeni dayanıklılığından dolayıdır.Adamı yenersin ama ortadan kaldıramazsın o kadar güçlü yapan meyve gücü ise teach kapatır yeteneğini guru guru ile ağzına ağzına vurur.
3)WB saten patates olmuş giderken meyveyi teach aldı tek artısı bu bile olsa en güçlü kişilerde ilk 10 veya 15 e kafadan girmesini sağladı.
4) Yol kitabeleri öyle herkesin bildiği bir şey değil ne malum kaidonun BM de yol kitabesi olduğunu bilip bilmediği aynı şekilde BM biliyor mu acaba diğer kitabelerden birinin kaido da olduğunu daha önceki savaşlarının toprak hazine veya ün kazanmak için yapmışlardır beklide sen yonkou olsan gidip herkese bende kitabe var diğeri de kaido da dermisin veya derler mi adamlar sır gibi saklar bilseler niye savaşmasınlar adam gidip wanoyu yakıp yıkıyor sadece bilgi almak için saten ölümsüzsün bilse BM de kitabe var gidip ne var ne yok niye dalmasın law luffye kaidoya dalma teklifi yaparken rakibimiz kaido zamanında ün ve bölge kazanmak için WB ye kafa tutmuş bir kişi diyor yanı kitabe gibi şeyleri bilseler durum daha çetin olurdu

Üye silindi 2781

Harika bir bölümdü gerçekten,Sanji sonunda akıllanmaya başladı,Bobbin'e saldıran Bege olabilir ve aynı zamanda onun ittifakları olabilir Crocodile,x Drake,Urouge gibi karakterlerden biri beklenilebilir.İncelemeye uğramak isterseniz herkesi beklerim!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık