Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 856: Yalancı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koskoca yonkou dediğin eleman o ünvanın gazıyla hareket edecek birisi değil. Sadece yumruklarınla kazanamayacağın savaşlar vardır diyen birisi. Wb'nin tükenmesini yorulmasını hatta ölmesini bekleyen vücudunda 250 tane delik açılmış içinde magma patlatılmış yonkoudan korkan meyve için arkadaşını öldüren bir adam bu. Orucunda kanatları yok silüette o yüzden Oruç değil. En sağdakide kalıplı biraz kadın olma ihtimali düşük.
Teach meyveyi biraz daha bulamasam tayfadan saten ayrılacaktım diyor bulunca da ayrılıyor.WB ye her türlü dalacaktı mesele marine ye gelir gelmez savaşması WB saten patates olmuşsa bu onun suçumu omu dedi ace i peşimden yolla diye. Bobin silahla vurulmadı mı ?oruç niye kanatlarını göstermek zorunda savaş pozisyonunda değil ki adam

Teach meyveyi biraz daha bulamasam tayfadan saten ayrılacaktım diyor bulunca da ayrılıyor.WB ye her türlü dalacaktı mesele marine ye gelir gelmez savaşması WB saten patates olmuşsa bu onun suçumu omu dedi acei peşimden yolla diye. Bobin silahla vurulmadı mı ?oruç niye kanatlarını göstermek zorunda savaş pozisyonunda değil ki adam
Öyle bir şey demiyor. Adam aradığı meyveyi en kolay ve en hızlı şekilde Wb'nin gemisinde gizlenerek bulacağımı biliyordum diyor. Buluncada arkadaşını öldürüp kaçıyor. Yetmiyor onun peşinden giden adamı denizcilere teslim edip oyaji dediği adamın savaşta güçten düşmesini bekliyor. Vücuduna sayısız mermi kılıç darbesi yemiş olan Wbnin organları magma ile patlıyor ona rağmen karşısında yusuf yusuf ediyor. O da yetmiyor tayfasıyla birlikte 10 dakika boyunca adamı tarıyorlar.

Sen cidden Shanksa seninle dövüşmem için daha çok erken diyen adamın dünyanın en güçlü adamıyla eşit şartlarda dövüşeceğine inanıyor musun? :D

Adamın kanatları var vücudunun parçası yani kol gibi bacak gibi uzuv yani tehlike anında kabaran kedi gibi değil bu adam.

Öyle bir şey demiyor. Adam aradığı meyveyi en kolay ve en hızlı şekilde Wb'nin gemisinde gizlenerek bulacağımı biliyordum diyor. Buluncada arkadaşını öldürüp kaçıyor. Yetmiyor onun peşinden giden adamı denizcilere teslim edip oyaji dediği adamın savaşta güçten düşmesini bekliyor. Vücuduna sayısız mermi kılıç darbesi yemiş olan Wbnin organları magma ile patlıyor ona rağmen karşısında yusuf yusuf ediyor. O da yetmiyor tayfasıyla birlikte 10 dakika boyunca adamı tarıyorlar.

Sen cidden Shanksa seninle dövüşmem için daha çok erken diyen adamın dünyanın en güçlü adamıyla eşit şartlarda dövüşeceğine inanıyor musun? :D

Adamın kanatları var vücudunun parçası yani kol gibi bacak gibi uzuv yani tehlike anında kabaran kedi gibi değil bu adam.
Sözlerin doğru ama bulamasam ayrılırdım diyor bulunca da o komutan yedi diyelim adamı öldür bida meyveyi ara uzun iş niye beklesin o kadar adam biliyor ki istese vermeyecek meyveyi veya istedi ama adam vermedi sonrasında öldürdü belkide içerik hakkında malumatımız yok .Eline güç geçmiş onu geliştirmek ve sağlamlaştırmak için uğraşmak varken önüne çıkana dalamazsın.Meyveyi yediğin saniyede o meyveyle ilgili profesyonel olmuyorsun adam sadece yami yami ile sanks a ne yapabilir sanks ta saten meyve yok neyi kapatacak ? sanks onu haki ile blender hesabı parçalar orada teach ı

Sözlerin doğru ama bulamasam ayrılırdım diyor bulunca da o komutan yedi diyelim adamı öldür bida meyveyi ara uzun iş niye beklesin o kadar adam biliyor ki istese vermeyecek meyveyi veya istedi ama adam vermedi sonrasında öldürdü belkide içerik hakkında malumatımız yok .Eline güç geçmiş onu geliştirmek ve sağlamlaştırmak için uğraşmak varken önüne çıkana dalamazsın.Meyveyi yediğin saniyede o meyveyle ilgili profesyonel olmuyorsun adam sadece yami yami ile sanks a ne yapabilir sanks ta saten meyve yok neyi kapatacak ? sanks onu haki ile blender hesabı parçalar orada teach ı
Sende adamın plancı projeciliğine vurgu yapmısşın bende aynı şey üzerinden adaya ayak basma ihtimalini değerlendiriyorum, kendinle çelişiyosun şuan.
Bende diyorum ki plancı projeci avcı adam şuan aynı şeyi Big Mom'dan poneleri almak içinde uygulayabilir. Sende koskoca yonkou Teach öyle şey yapmaz diyosun zaten bu zamana kadar yaptığı bu tür şeyler onu yonkouluğa götürdü.
Yonkou olana kadar izlediği yolu yonkou olduktan sonra değiştirecek değil. Hayır Kaido gibi bi havası da yok gücü de yok bodoslama dalarım ederim plana projeye gerek yok kafasında takılmıyor.

Çağın en güçlü adamı yonkouların zirvesinde duran adamı mfde zayıflamasa bile Teach onu eşit şartlarda indirir diye düşünüyosan yanlış düşünüyosun.

Dediğiniz gibi oradakiler BB veya tayfasından biriyse Luffy ilk onlara dalar. Ne BM umrunda olur ne Vinsmoke'lar.

Sende adamın plancı projeciliğine vurgu yapmısşın bende aynı şey üzerinden adaya ayak basma ihtimalini değerlendiriyorum, kendinle çelişiyosun şuan.
Bende diyorum ki plancı projeci avcı adam şuan aynı şeyi Big Mom'dan poneleri almak içinde uygulayabilir. Sende koskoca yonkou Teach öyle şey yapmaz diyosun zaten bu zamana kadar yaptığı bu tür şeyler onu yonkouluğa götürdü.
Yonkou olana kadar izlediği yolu yonkou olduktan sonra değiştirecek değil. Hayır Kaido gibi bi havası da yok gücü de yok bodoslama dalarım ederim plana projeye gerek yok kafasında takılmıyor.

Çağın en güçlü adamı yonkouların zirvesinde duran adamı mfde zayıflamasa bile Teach onu eşit şartlarda indirir diye düşünüyosan yanlış düşünüyosun.
O Şekil saldırmasına gerek yok diyorum saten 2 meyve yemişsin üstüne 2 yıl geçmiş yonkou sun tayfa da baya kötü şöhretli insanlarla dolu Burgerrs hariç resmen çöp adam , niye kaidoya dalmak varken BM ye dalsın ki kaido saten zamanında çok yenilmiş yok edemiyorsa bile ezip geçersin üstelik en çok aranan yani ödülü en çok olan dragonun bölgesine dalıyorsun da buruya niye böyle geliyorsun.WB elinde ki kılıç olmasa saldırları boşa giderdi yine komple tayfa girerdi belki bir şansı olabilirdi yinede

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık