Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 855 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tabi senin düşüncen. Ama yani haki kullanmadan bile haki savunmalarının aşıldığını gördükten sonra ben pek takılmıyorum konuya.

Luffy ne kadar fiziksel olarak Cracker'den güçlü olsa bile bu kolunun kesilmesini engellemede kullanabileceği bir sertlik katmıyor ona. Luffy sadece kılıç saldırılarına karşı kendini koka sertleştirmesi ile koruyabilir.
O bölümleri tekrar okudum bu sohbetten sonra bana hala Cracker'in hakisi daha iyiymiş izlenimini verdi manga ne yalan söyleyeyim fikrim sabit kaldı :üzgünüm:

Haki olarak daha iyi olan tank modunun içine öyle gömülüp km öteye uçmaz.Övdüğünüz noktalar adamın yetersiz kaldığı konular.
Son saldırısında sinirle saldırırken kokayı unutmuş gibi geldi bana :oleyo2: şaka bir yana son saldırıda crackerde hiç koka görmedim 8 saat sonunda belki enerjisi kalmadı sonuçta luffy sürekli yiyerek enerji tazeleyebiliyor cracker'de bu yok sabır ile kazanmış olabilir luffy :hmm:

O bölümleri tekrar okudum bu sohbetten sonra bana hala Cracker'in hakisi daha iyiymiş izlenimini verdi manga ne yalan söyleyeyim fikrim sabit kaldı :üzgünüm:

Son saldırısında sinirle saldırırken kokayı unutmuş gibi geldi bana :oleyo2: şaka bir yana son saldırıda crackerde hiç koka görmedim 8 saat sonunda belki enerjisi kalmadı sonuçta luffy sürekli yiyerek enerji tazeleyebiliyor cracker'de bu yok sabır ile kazanmış olabilir luffy :hmm:
Nerede enerji tazeledi hacı? Adam yemekten yorulmuş bir vaziyette çizildi. Midem daha alamıyor diyor. Ne enerjisinden bahsediyon. Midesi öğütmüyor bile yediğini.:D Nasış enerji gelecek?

LA bu luffy yemek = benzin onun için :D şu son manga bölümünde bile yemeği yediğinde 1000 yıllık mumyalara dönen luffy canlancak hemen çok yediğinden şişmişti orada tamam ama o gövdeyi taşıyabiliyordu 8 saat güçlü bir düşmanla dövüş normal bedeninin10 katı olan vücudunu taşı üstüne koka bas enerji aldığının kanıtı işte :D

LA bu luffy yemek = benzin onun için :D şu son manga bölümünde bile yemeği yediğinde 1000 yıllık mumyalara dönen luffy canlancak hemen çok yediğinden şişmişti orada tamam ama o gövdeyi taşıyabiliyordu 8 saat güçlü bir düşmanla dövüş normal bedeninin10 katı olan vücudunu taşı üstüne koka bas enerji aldığının kanıtı işte :D
Hacı diyorum ki enerji verse midesi boşalırdı en azından diyorum. Enerji içinde yemedi onları. İyi bak Mangada Luffy diyor ki bisküvilerini yiyerek bitireceğim, o yüzden yiyor.

Hacı diyorum ki enerji verse midesi boşalırdı en azından diyorum. Enerji içinde yemedi onları. İyi bak Mangada Luffy diyor ki bisküvilerini yiyerek bitireceğim, o yüzden yiyor.
Tamam bende biliyorum öyle dediğini ama bu luffy'e enerji vermediğini kanıtlamaz ki luffy yiyerek tazelenen bir karakter bisküvide enerji verir luffy'e vermese 8 saat luffy g4 kullanamaz ara vererek dövüşse de. luffy doff karşısında g4 açtığında kafesin kapanmasına kaç dk vardı kafes kapanmadan kolunu kaldıracak hali kalmamıştı burada 8 saatten bahsediyoruz ?

@GeorgeRMartin :) Luffy sabırla kazanmış olabilir dedin de aklıma tarzan rıfkı geldi. Dayak yiyen ekip tarzan rıfkı'dan yardım istemelerinin sebebi olarak: bir boksör den her dayak yemesine rağmen ayağa kalktığını ve en sonunda adamı delirtip kaçırdığını söylemişlerdi. :)))

Tamam bende biliyorum öyle dediğini ama bu luffy'e enerji vermediğini kanıtlamaz ki luffy yiyerek tazelenen bir karakter bisküvide enerji verir luffy'e vermese 8 saat luffy g4 kullanamaz ara vererek dövüşse de. luffy doff karşısında g4 açtığında kafesin kapanmasına kaç dk vardı kafes kapanmadan kolunu kaldıracak hali kalmamıştı burada 8 saatten bahsediyoruz ?
Zaten Luffy'nin ilk g4'den sonra daha g4 kullandığını düşünmüyorum ben. Paso Cracker yemiştir. G4'e girmiş olsa midesi dolu olmazdı. Anlayacağın zaten Luffy g4'te 8 saat durmadı dostum. O kadar saat boyunca ben Cracker'leri sadece yiyerek bitirmeye çalıştığını o sırada kendini o şekilde koruduğunu söylüyorum.

Zaten Luffy'nin ilk g4'den sonra daha g4 kullandığını düşünmüyorum ben. Paso Cracker yemiştir. G4'e girmiş olsa midesi dolu olmazdı. Anlayacağın zaten Luffy g4'te 8 saat durmadı dostum. O kadar saat boyunca ben Cracker'leri sadece yiyerek bitirmeye çalıştığını o sırada kendini o şekilde koruduğunu söylüyorum.
G4 açmadan krakerlerii kramıyordu bile hadi nami ıslattı diyelim ona ama cracker şöyle diyordu savaşıyorsun yiyorsun kaçıyorsun luffy bu döngüyle kazandı normal halinde dövüşün başında cracker luffy'i dağıttı zaten luffy G4 olamadan crackere karşı savaşamaz. Neyse broo bu tartışmayı sonuca bağlayamıycaz sanırım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık