Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 855 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle savunamazsın hacı bunu. Ben onu da dedim. Luffy nasıl bir sertliğin üzerine b.haki ekledi bilmiyor. O yüzden karşısındaki sertliğin sadece b.hakiden geldiğini düşünmüş olabilir. Ki orjinal çeviride de zaten gördüğüm en sert b.haki demiyormuş. Zorlu b.hakiye sahip gibisinden bir şey söylüyormuş Luffy.

Luffy'nin en savunmasız anında bir yerlerini kesmesi başarı olarak saymam. Ki uzuvunu alamadı Luffy'nin Cracker. Bak Luffy'nin verebileceği en büyük açıktı o. Dof'a öyle bir açık vermedi hiç. Kolu da uzamıştı hatırladığım. Uzayan kolu kesmesi o kadar da zor değil.
Kolunun uzaması rakibin darbe vurması için açık sağlıyor evet, ama bu hakisini aşıp kestiği gerçeğini değiştirmezki aga. Luffy Boundman modunda bir yerlerini uzatmadan gel vur dese hasar veremez mi diyorsun Cracker ? Bence kesinlikle verir.

En sağlam haki konusunda zaten bencede Luffynin gördüğü en sağlam haki olamaz. Reyligh'in hakisini gördü en basitinden.

Kolunun uzaması rakibin darbe vurması için açık sağlıyor evet, ama bu hakisini aşıp kestiği gerçeğini değiştirmezki aga. Luffy Boundman modunda bir yerlerini uzatmadan gel vur dese hasar veremez mi diyorsun Cracker ? Bence kesinlikle verir.

En sağlam haki konusunda zaten bencede Luffynin gördüğü en sağlam haki olamaz. Reyligh'in hakisini gördü en basitinden.
Luffy o şekilde Dof'a da açık versin o da keser Luffy'i. Kolunu uzatması demek bence hakisini yoğunluğunu azaltması demek.

@Alpamis Zoro Pica mücadelesinde Pica hakin benden güçlü değil ise beni kesemezsin demiş ve full beden koka yapmıştı hakisi daha güçlü olan zoro onu kesti burada Cracker Luffy'i koka varken kesiyor onu hesaba katıyor musunuz? Bence Luffy'den daha güçlü bir hakisi var.

Luffy o şekilde Dof'a da açık versin o da keser Luffy'i. Kolunu uzatması demek bence hakisini yoğunluğunu azaltması demek.
Kolu uzadığında doff'a en sert darbelerini vuramazdı o zaman. Sadece savunmada azaltmaz saldırıyıda hafifletirdi ki öyle bir şey olamadı aksine güç kaybetmiyordu bazukaları Luffy'nin doff'u takip ederken.

@Alpamis Zoro Pica mücadelesinde Pica hakin benden güçlü değil ise beni kesemezsin demiş ve full beden koka yapmıştı hakisi daha güçlü olan zoro onu kesti burada Cracker Luffy'i koka varken kesiyor onu hesaba katıyor musunuz? Bence Luffy'den daha güçlü bir hakisi var.
O olay hepten yanlış hacı. Pica onu kastetmiş olamaz. Çünkü Zoro'nun belki de saf kesiş gücü bile Pica'yı aşabilir. İlla haki kullanmasına gerek olduğunu sanmıyorum. Yani Tashigi'nin kokasını aşmak için Zoro illa haki mi kullanmak zorunda? Değil. Çünkü Luffy'de haki kullanmayı bilmiyorken bile Yılan Kardeşleri yenmişti. Haki savunmalarını aşmıştı.

Yani Cracker'in Luffy'i kesmek için illa daha fazla hakiye ihtiyacı yok.

Şimdi Zoro kesemez mi yani Luffy'i? Kaç kişi Zoro'nun b.hakisi daha yüksek der? Yani yüksek diyen olsa bile o kişinin düşük olmasını düşündüğünde bile keser diyeceğini düşünüyorum.

Bence çok güzel bir noktaya değindin cracker'in saf güçte Luffy'den çok güçsüz olduğunu şuradan anlıyoruz aldığı ilk darbede nakavt oldu. Asıl hakisinin Luffy'den güçlü olması gerekmiyor mu luffy'nin kokalı kolunu kesebilmesi için çünkü fiziken bunu yapması çok muhtemel değil gibi.

Bence çok güzel bir noktaya değindin cracker'in saf güçte Luffy'den çok güçsüz olduğunu şuradan anlıyoruz aldığı ilk darbede nakavt oldu. Asıl hakisinin Luffy'den güçlü olması gerekmiyor mu luffy'nin kokalı kolunu kesebilmesi için çünkü fiziken bunu yapması çok muhtemel değil gibi.
O kadar da değildir. Kolunu kesmesi için gereken fiziksel gücü Kaido'nun ki ile eş tutmana gerek yok.:D Luffy kolunu sadece b.haki ile koruyabilir. Ama kılıcın sertliğinden tut hakisine tekniği ve de fiziksel gücüne kadar bir sürü faktör var işin içinde.

Sanji ölürse orada bu iş sanji ile kalmaz bir kaç kişi daha ölür ada da...
Böyle bir şeye ihtimal vermiyorum.
Ancak tayfada ölecek olan varsa da büyük savaşta olacaktır o...
Sanjinin yılı dedi oda bu demek değil onu gömeceğim. %70 ihtimal parlayacağı bölüm bu... Zoro dan birşeyler gördük vay be diyecek. Luffy den gördük, tek Sanji kaldı sıra ond...

O kadar da değildir. Kolunu kesmesi için gereken fiziksel gücü Kaido'nun ki ile eş tutmana gerek yok.:D Luffy kolunu sadece b.haki ile koruyabilir. Ama kılıcın sertliğinden tut hakisine tekniği ve de fiziksel gücüne kadar bir sürü faktör var işin içinde.
Orası öyle bir çok faktör var ama bence haki olarak luffy'den iyiydi Cracker :D orta nokta bulamasakta güzel sohbet oldu haki üstüne düşünecek şeyler edindim eyvallah :good:

Orası öyle bir çok faktör var ama bence haki olarak luffy'den iyiydi Cracker :D orta nokta bulamasakta güzel sohbet oldu haki üstüne düşünecek şeyler edindim eyvallah :good:
Tabi senin düşüncen. Ama yani haki kullanmadan bile haki savunmalarının aşıldığını gördükten sonra ben pek takılmıyorum konuya.

Luffy ne kadar fiziksel olarak Cracker'den güçlü olsa bile bu kolunun kesilmesini engellemede kullanabileceği bir sertlik katmıyor ona. Luffy sadece kılıç saldırılarına karşı kendini koka sertleştirmesi ile koruyabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık