Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 855: Guruldayan Mide

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'nin Luffy'e getirdiği o küçücük sepetteki yemeğin, Luffy'nin dişinin kovuğuna yetmeyeceğini düşünen bir ben miyim?

BM ve Bobbin 'in ağız yapıları birebir aynı çizmiş Oda.Bakalım Bobbin 'nin maskesi düşerse yüzü daha net ortaya çıkar.

Sanji'nin Luffy'e getirdiği o küçücük sepetteki yemeğin, Luffy'nin dişinin kovuğuna yetmeyeceğini düşünen bir ben miyim?
Yalnız değilsin merak etme.Gerçi Luffy o yemekten sonra sözünü tuttuğundan dolayı yemek yemekte serbest olur ada tamamen yemek zaten sonra başlar yemek yemeye.

Brook u yem yapıp kendi çalsa anlarım da adamın ölme ihtimali vardı. Minkler soykırım ihtimaline karşı kendilerine sığınan müttefiklerini bırakmadılar. Çoluk çocuk hepsi de biliyordu orada olduğunu. Pekoms borcunu ödeyebilmek için Sanji'yi yakalayamadık diye yalan atacaktı BigMom'a. Sizin Pedro ile ilgili şüpheleriniz tamamen mantık dışı olsa dahi, Oda'nın da böyle bir şey yapması halinde edebi kişiliğinin son bulacağı kanaatindeyim. Ticari bir kişiliğe dönüşür gözümde...
Evet tamamen mantık dışı. Sadece olursa şaşırmayacağım o kadar.

Deniz taşına meyve yeteneği etki etmez. Haliyle meyvesiyle ruhta koyamaz.
Öyle bir bilgi yok, deniz taşına temas ederken meyve yeteneğini kullanamıyorsun ama bu temas etmiyoken kullandığın yeteneğin taşı etkilemeyeceği anlamına gelmez. Misal, Akainu kairosekiye dokunurken magma üretemez ama magmadan bi havuz yapsa oraya kairoseki atsan erir o kairoseki. Yaşanmış bir örnek olarak Mr.3'ün meyve yeteneği ile ürettiği balmumu anahtarın kairoseki kelepçeyi açmasını alabilirsin..

BBde de haki yok. Yonko olmak için İlla haki olması şart deģil, zaten karakterler bu aćıklarını başka yollarla kapatmaya çalışiyorlar. BB misal sırf bü yüzden Yami Yami yiyor üstüne Gura Gurayı hacılıyor. BMde bence aynı bu şekilde. Haki yani Ruh Irade yeteneģi yok ama hatun ne yapmış Ruh meyvesi yemiş aćıgı kapatmış yani. Logia mevzuu desen yanında elektrik + ateş var. Bu iki elementle bütün logiaların antisini bulur bu hatun. :)
Valla Mahir-kun şu saatten sonra salak saçma denizci askerleri haki kullanırken imparatorların kullanamıyor "olacağına" gerçekten ihtimal veriyorsan bu sefer iddiayı kaybedersin :(..

Öyle bir bilgi yok, deniz taşına temas ederken meyve yeteneğini kullanamıyorsun ama bu temas etmiyoken kullandığın yeteneğin taşı etkilemeyeceği anlamına gelmez. Misal, Akainu kairosekiye dokunurken magma üretemez ama magmadan bi havuz yapsa oraya kairoseki atsan erir o kairoseki. Yaşanmış bir örnek olarak Mr.3'ün meyve yeteneği ile ürettiği balmumu anahtarın kairoseki kelepçeyi açmasını alabilirsin..
Çok iyi yerden verdin örneği , aynen öyle.

Bu arada Bobbinde katil bebek chucky havası var gibi...

Yahu taşa ruh koyunca canlanacak. Ben diyorum ki meyve yeteneğini kullanılan kişide etkisiz kılan bir nesne nasıl kalkıp canlanır yürür.

Yoksa kizaru ışın atınca taşa çarpmaz yok olur mantığı değil. Tabi yok olmaz . Yada tutup buza çevirir Aokiji. Benim demek istediğim şey farklı.

O taşa ruh koysa canlanıp ayaklanması mantığa ters.

Magma havuzu çok alakasız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık