Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 853: Burada Değil!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunu söylemeye çalıştım ama olmadı heralde :artiz: Açıkca Mom'u indirmediğini gördük demek ki herkesi yenmesi gerekmiyor KK olması için.
Bu bi yarış, varış noktası raftelse mantıklı olan raftele gidenin kk olması değilmidir :bilmem:
Tamamda Mom'ı yenmediği sonucuna nasıl vardık ki.? Olayın ne şekilde gerçekleştiği belli değil neticede..

Tamamda Mom'ı yenmediği sonucuna nasıl vardık ki.? Olayın ne şekilde gerçekleştiği belli değil neticede..
Yenilmiş bir kişinin konuşmasında bir daha aynı hatayı tekrarlamayacağım yada okuma gücünden bahsedilmezdi. Kadın ben bir hata yaptım aynısını yapamam diyor yoksa tekrar aptal yerine geçerim diye ekliyor. Yenilmiş olsa zaten konuşacak bi konusu olmazdı öyle değil mi ?

Bunu söylemeye çalıştım ama olmadı heralde :artiz: Açıkca Mom'u indirmediğini gördük demek ki herkesi yenmesi gerekmiyor KK olması için.
Bu bi yarış, varış noktası raftelse mantıklı olan raftele gidenin kk olması değilmidir :bilmem:
WB için Roger'la denk dövüşebilen tek kişi diyorlar. Big Mom'ın kişiliğine de bağlı. Roger BM gelse kaçıp gidecek değil ya? Adam WB ve Garp ile dövüşüyor.

Big Mom'dan kaçacak hali yok WB ve Garp ile dövüştükten sonra. Tam ortada bir şeyler belli değilken ortalığı bu kadar karıştırmanın ne gereği var? Kadın bir de Roger'ın kitabeyi özel gücü ile okuyup Raftel'e gitmesinden bahsediyor.

Ortada dövüş ile ilgili bir şey yok. Olayı niye adaya gitti KK oldu bu kadar kolaymış. İlk giden oluyor şeyine çekiyorsun ki?

Yenilmiş bir kişinin konuşmasında bir daha aynı hatayı tekrarlamayacağım yada okuma gücünden bahsedilmezdi. Kadın ben bir hata yaptım aynısını yapamam diyor yoksa tekrar aptal yerine geçerim diye ekliyor. Yenilmiş olsa zaten konuşacak bi konusu olmazdı öyle değil mi ?
Kadının pişman olduğu şey kendisi okuyamıyorken başkasının gelip onun elindeki şeyi okuması ve bunu kendi faydasına kulanması.

Ama okuma olayının ne şekilde olduğu belli değil, Roger gece yarısı kafasına külotlu çorap geçirip saraya dalmışta olabilir, "matmazel kitabenizi görebilir miyim" diye izin istemişte olabilir, "açılan lan burda kitabe varmış" diye zorla girmişte olabilir, orası tamamen yoruma bakar şuan..

Gelişmeyi yanlış anlattın. Önce şu an için biri Rafteli bulursa aptal gibi görünüm diyor. Sonra da ekliyor Roger zamanında yaptığı gibi bir hata yapmayacağım diyor. Burda da yine Roger'ın Rafteli gitmesinden dem vuruyor. Poneglyph çalmaktan ya da Roger ile karşılaşmaktan bile bahsedilmedi. Ya da niçin öyle diyor Roger'a kaybetmiş mı hiçbir şey belli değil. Ama sen bütün hikayeyi çıkardın burdan.

Aynen. Başından beridir Luffy'nin en güçlü olması gerektiğini düşünenlere karşıyım. Çünkü bunun olabilmesi için Luffy'nin herkesi teke tekte alması gerekir. Ama iki yıl sonrasında Luffy'nin teke tekte yendiği kişiler Hody, Sezar ve Belami :)

Şimdi şöyle bir soru çıkıyor ortaya.

Luffy Mom'u da teke tekte yenemedi diyelim (yenemez de). Karasakal gitsin Mom'u yensin.

Luffy Kaido'yu da teke tekre yenemedi diyelim (yenemez de). Karasakal gitsin Kaido'yu da indirsin (bunları tamamen farazi olarak sadece olayın mantığını anlatmak adına yazıyorum).

Sonra Luffy gitsin Karasakal'ı teke tekte yensin. En güçlü olması etik oluyor mu sizce ? Hani bu seri gerçekten de korsan serisi olsa etik aramak zaten anlamsız da bizim uşak melek ya hani, o yüzden soruyorum.

Sen bu adamları (Mama ve Kaido) zamanında yenememişsin, gitmiş başkaları sana yardım etmiş ya da senin yolundan çekmiş almış.. Ama sen bu isimlerle teke tek karşılaşsan selan elli bin kere okunur. Sürekli birileri araya girmese ölüsün yani. Ee bu karakter yoksunu Garp'ın dediği gibi ''Roger'ı kk yapan balıydı'' cümlesinin meali değildir de nedir ? :) Luffy Roger'ı geçecektir ve hatta geçmiştir de. Bal konusunda tabi, orası ayrı :D

Bir sorum olacak. Bu konuda şuanda 20 sayfa var ve 20 sayfanın 10 sayfası "Roger balına KK oldu ehuhhee, önüne gelen aslında onu tokat manyağı yapardı da ünvanından tırsıyorlardı" muhabbeti dönüyor. Trollüyor musunuz yoksa ciddi misiniz?

Aynen. Başından beridir Luffy'nin en güçlü olması gerektiğini düşünenlere karşıyım. Çünkü bunun olabilmesi için Luffy'nin herkesi teke tekte alması gerekir. Ama iki yıl sonrasında Luffy'nin teke tekte yendiği kişiler Hody, Sezar ve Belami :)

Şimdi şöyle bir soru çıkıyor ortaya.

Luffy Mom'u da teke tekte yenemedi diyelim (yenemez de). Karasakal gitsin Mom'u yensin.

Luffy Kaido'yu da teke tekre yenemedi diyelim (yenemez de). Karasakal gitsin Kaido'yu da indirsin (bunları tamamen farazi olarak sadece olayın mantığını anlatmak adına yazıyorum).

Sonra Luffy gitsin Karasakal'ı teke tekte yensin. En güçlü olması etik oluyor mu sizce ? Hani bu seri gerçekten de korsan serisi olsa etik aramak zaten anlamsız da bizim uşak melek ya hani, o yüzden soruyorum.

Sen bu adamları (Mama ve Kaido) zamanında yenememişsin, gitmiş başkaları sana yardım etmiş ya da senin yolundan çekmiş almış.. Ama sen bu isimlerle teke tek karşılaşsan selan elli bin kere okunur. Sürekli birileri araya girmese ölüsün yani. Ee bu karakter yoksunu Garp'ın dediği gibi ''Roger'ı kk yapan balıydı'' cümlesinin meali değildir de nedir ? :) Luffy Roger'ı geçecektir ve hatta geçmiştir de. Bal konusunda tabi, orası ayrı :D
Luffy 19 yaşında ama. Bunu da göz önüne almak lazım.
Roger kim bilir kaç yaşında kral oldu. Görünen sakalı bıyığı var adamın.

Luffy bu yaşta teke tekte kral olmasın zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık