Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 851: İzmarit

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya düşünün ki Kaido dün akşam portakal yiyeyim dedi, baktı akşam vakti asit yapar diye elma yemek için elini sepete atınca yanlışlıkla oyuncak meyvesini yedi. Ne olurdu? :)
Bir şey olmazdı. Sanırım OP okuduğum günlere lanet eder bi daha açmazdım bile. OP'dan bahsediyoruz böyle bi senaryo olma ihtimali bile var. Seride arada saçmalıklar olduğu için şaşırmazdım.

Sayıdan sonra şu replik aklıma geldi. Belki Mom da soruyordur."Ayna ayna söyle bana var mı bu dünyada benden güzel başka ? "
@Akainu Sakazuki @Millennium Wizard

Ya düşünün ki Kaido dün akşam portakal yiyeyim dedi, baktı akşam vakti asit yapar diye elma yemek için elini sepete atınca yanlışlıkla oyuncak meyvesini yedi. Ne olurdu? :)
Kaido oyuncak sepeti önündeyken sıkılan ve ölmek isteyen bir çocuk gibi ağlardı. :D

Bu arada bu Oda hala meyve üretiyor arkadaş ya bir bitiremedi. Şimdide hafıza meyvesi çıktı ama Nami bu Pudingi klime aletiyle döver bence ya da bir yumruğa bakar. Çünkü ilk Reijuyi vurmuş.Kendi yaptıkları ya da kendilerinde bulunan bir silahla sonra başlamış anlatmaya .... Oda Allah rızası için ya şu adama artık Kralından bir kral haki açtır. Yemin ediyorum aşağısı olmaz. Umarım Wano da da Zoroyu ağlatırsın :D Brook ne olacak muamma yemin ediyorum. BM ile resmen çay partisi yapacaklar neredeyse o kadar koyu sohbet zaten şu şapkalı bulutu gördükçe gülesim geliyor. Son olarak Pudingin Allah bin belasını versin.
Bence puddingi dövme hakkına iki kişi sahip: 1)Sanji 2)Reiju. Daha önce de dediğim gibi enies lobbyde sanji ne olursa olsun kadına vurmayacağı anlaşılmıştır. Bu konu kapandı benim açımdan. O sebeple pudding Reiju'nundur. Başkasını istemem bu kan davasında... :D

Jimbei geldi sırada gin var.
Bu arada opera ve benzeri adamlar Luffy için çöp .Gücü yerinde olaydı o orduyu yerdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık