Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 851: İzmarit

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Puding'in meyvesi öyle bir meyve ki, stratejik açıdan çok enteresan roller oynamış olabilir. Puding BM'nin istediği düşmanının, dostunun hafızasıyla oynuyodur. Hatta sadece anı silme değil değiştirme yeteneği de olabilir. Sugar da ki gibi zayıf bir noktası vardır meyvenin. Hatta kombo, Puding kendi anılarını da değiştirmek zorunda kalmıştır. Aslında BM'yi sevmiyordur, durumdan memnun değildir.

Bölümde anlam veremediğim tek bir şey var, Brook nasıl oluyor da Ana karşısında ayakta kalabiliyor? Yoksa Mom, kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor olmasın? Ya da düşündüğüm gibi bu kadının gücü meyveden ibaret mi?

Bölümde anlam veremediğim tek bir şey var, Brook nasıl oluyor da Ana karşısında ayakta kalabiliyor? Yoksa Mom, kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor olmasın? Ya da düşündüğüm gibi bu kadının gücü meyveden ibaret mi?
Oynuyor bildiğin. İmkansız ama meyveden ibaret olsa bile Brook'u tek hamlede bitirir istese.

meyveden ibaret olabilir mi cidden yahu.
İmp be abi bu kadın.
Yani hani bi kaç bölüm önce kapıyı duvarı kırdı geçti ya o şekil Brookun üstüne yürese yine Brook'u tuz buz eder geçer :D

Türünün tek örneği olduğu için Linlin ona zarar vermemeye çalışıyor.

Üye silindi 2781

Cidden iyi bölümdü,Jinbei'nin gelmesi fazlasıyla iyidi!Sanji'nin çaresizliği içimi bitirdi,Puding ile ilgili kafamda deli teori var.İncelemede teoriyi bulabilirsiniz!

Dövmüş zaten işte ağzı yüzü parçalanmış Brook'un üstü başı per perişan. Sadece oynuyor. Yoksa Brook'a tek atar la. Koleksiyonu için zarar vermek istemiyordur.

Hele şükür aklı başına geldi sanjinin. Sıkıntı oldu ama bişey olmaz hayat acımasız yapacak bişey yok.
Hazırladığı yemeği kaptanına götürüyor olması gerektiği gibi.

ben açıkçası Oda dan belli bir süre kadınlara karşı nazik ama sapık olmayan bir Sanji çizmesini bekliyorum.
tabii yavaş yavaş etkisini kaybedecektir bu tutum ama gemiye ilk geldiğinde öyle sululuk yapmadan bayanlara, sessiz bir şekilde ve bir kuytu köşede son kez göz yaşlarından pırlantalar akmasını bekliyorum ve finiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık