Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 851: İzmarit

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Brook un tavırları çok iyiydi. Bir Yonko karşısında hiç korkmadan çok mantıklı konuşma yaptı. Sapığa sempatim gittikçe artıyor bu ark da. Jinbei nin de nerede olduğunu ne zaman gireceğini merak ediyorduk oda Luffy nin kolsuz kalmasına 5 sn. kala geldi sağ olsun. :)

Pudding'e gelirsek.. Yahu madem anlattıklarını kafasından sileceksin neden anlatıyorsun ablacığım :) tam Türk filimi gibiydi o kısım.

Caeser gibi birini ekleyecek tayfaya Caeser olmasa dahil.
Wano ark sonunda katılmayı düşünüyorum Shurororororo!

Şimdi Bobbin balon mu çıktı :/ Ben güçlüdür diye düşünmüştüm. Güçlü olsa Jinbe öyle bir giriş yapamazdı, tek yememiştir belki ama ciddiye almıyorlar adamı. Belki de Jinbe ile aralarındaki selamlaşma ritüeli bu şekildir :)

Luffy'nin diş kalıcı olarak öyle kalacak galiba. Teach'te benzerleri var :p Zaten ciddiyet açısından her dövüşten kalıcı en az bir iki çizik almalıydı. Bu şekil yara bere dolu olması daha güzel. Mesela Nami'ye Robin'e bakıyorum yeminlen ufakken düştüm ettim, benim daha çok yaram berem var. Hepsi adeta birer Alvida gibiler.
Bobbin değil o dostum.

JiraiyaSama

Ceset istiyorum hadi be Oda öldür 3-5 kişiyi. Sen Ace'ı gömmüş adamsın çok görme isteğimi

Sanırım oda sanjiyi okamaya yapmaya karar verdi. ön hazırlıkları bunlar. sanji artık kadınlara asla güvenmez bir bakıyorsunuz arc sonu kempo okama sanji oluyor :D

Geçen haftaki bölümü daha çok beğenmiştim ama bu da fena değildi.

Pudding'in yeteneğinin illaki bir kısıtlaması vardır. Yoksa neden Luffy'ler üstünde de uygulamasın ki? Çok mantıksız olur.

Sanji sonunda pencerenin önünde kahrolmayı bırakıp harekete geçti. Bakalım ne yapacak.

Jimbei sevdiğim bir karakter. Tam zamanında girdi olaya. Umarım tayfaya katılır bir sıkıntı olmadan.

Brook oturaklı konuştu. Big Mom'ın duruşu heybetli ama hareketlerinde yonkou ağırlığı hala yok.

Ayna dünyasında işler saçma sapan ilerlemeye devam ediyor. Gıdıklamak nedir ya? :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık