Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 851: İzmarit

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Purin'in hareketlerinde Sanji'nin kadınlara vurmama olayını etkilemesi gereken bir şey yok bence. Yağtığı hareketler Sanji'nin yaptıkları. Kızması gereken bir şey varsa da kendi acizliğidir...

Bayıldım Pudding'e ya. Biraz daha saykolaştırırsa Oda karakteri, favorilerim arasına girebilir cidden :D

Henüz yeterli değil tam ikna olmam için, şöyle sağlam bir iki kan akıttığını görelim. Bak şimdiden yakalandı Sanji'ye. İzin vermeyecek Oda icraatlerine kesin :artiz:
Biricik Reiju'muzu vurdu bence Op için yeterli saykoluk. Ohoo zaten Luffy'e de mal gibi anlattığı için artık onun saykoluğu falan yaş. Dayağı yicek. Nami belki Carrot döver bunu. Artık yapacağını yaptı bundan sonrası onun için yıkım olucak hasır şapkaların uğradığı hangi adada sıkıntı çıkmamış ki. Sanji yemek sepetini almış buketleri bırakmış. Mom bile inebilir. Durum o kadar sakat Sanji bir komutan indirecek patlamayı yapıcak bu arc o arc artık. Katakuri'yi patates eder artık. Yani en azından öyle umuyorum. :(

Biricik Reiju'muzu vurdu bence Op için yeterli saykoluk. Ohoo zaten Luffy'e de mal gibi anlattığı için artık onun saykoluğu falan yaş. Dayağı yicek. Nami belki Carrot döver bunu. Artık yapacağını yaptı bundan sonrası onun için yıkım olucak hasır şapkaların uğradığı hangi adada sıkıntı çıkmamış ki. Sanji yemek sepetini almış buketleri bırakmış. Mom bile inebilir. Durum o kadar sakat Sanji bir komutan indirecek patlamayı yapıcak bu arc o arc artık. Katakuri'yi patates eder artık. Yani en azından öyle umuyorum. :(
Bence direk Reiju'dan yiyecek dayağı. Sanji muhtemelen Reiju'yu kurtarır. Reiju'ya intikamını aldırır Oda. Sanji'nin kadın dövme mevzusundan da sıyrılmış olur böylece. İşte bu kadar sayko oluyo bi kadın karakter bu seride. Ne güzel şöyle sağlam bi zemin ve rol hazırlasaydı şu kıza, daha bi uğraştırsaydı milleti :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık