Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 851: İzmarit

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sanji Winsmoke

Eğri oturup doğru konuşmak lazım Sanjiyi çok severim ama bu arc sürekli hayalkırıklığı yaşıyorum. Nerde robin meselesini 2 dakikada çözüp trene atlayan adam nerede bu çaresiz hali.

Doğrudur çok geçerli nedenleri var çaresiz halde olmasının ama bu kadarı bu durum için bile çok fazla.

Ancak eminim ki ileride bunları telafi edecektir. Ben hala yapabileceği en uç şeyi yapıp Pudinge vuracağına düşünüyorum ama bilinmez tabi.

Tam düğün sırasında Puding silahı çıkardığı anda tekmeyi vuracak Sanji, kişiliği geri dönülemeyecek şekilde değişmiş olacak :good:

Her zaman böyle olsaydı o sahnenin bir etkileyiciliği kalmazdı. Zoro var işte 7/24 somurtan. Yeter bir tane.
Ben somurtsun demiyorum. Yine sürekli gülsün şakalar yapsın. Ziyafet falan diye sevinsin. Ama yeri gelincede son iki bölümdür yaptığı gibi ciddiyetini takınsın. Pudding açıklamasa bu sahneleri büyük ihtimal göremezdik.

Tek atmak nedir, nasıl yapılır? Toplasan 10 saniye sürmemiştir.
Bizimkilerden biri yapsa çok konuşulurdu ama Jinbe olunca takan olmuyor pek.

Eğri oturup doğru konuşmak lazım Sanjiyi çok severim ama bu arc sürekli hayalkırıklığı yaşıyorum. Nerde robin meselesini 2 dakikada çözüp trene atlayan adam nerede bu çaresiz hali.

Doğrudur çok geçerli nedenleri var çaresiz halde olmasının ama bu kadarı bu durum için bile çok fazla.

Ancak eminim ki ileride bunları telafi edecektir. Ben hala yapabileceği en uç şeyi yapıp Pudinge vuracağına düşünüyorum ama bilinmez tabi.
Bence önemli olan böyle bir durumda prensibini bozmadan ilerlemesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık