Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 851: İzmarit

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çopper'lar yalnız diğer Vinsmoke kardeşlerin yanına gidebilirler ayna ile. Çünkü mangaka bizim tavşanın çizdiği resmi göstermemiş. Eğer biraz benzer çizdiyse kardeşlerin yanına gideceklerdir Sanji yerine.

Duval'ı sanırım 2 yıl sonrasında görmedik. Davetli olarak gelirse ve bizim tavşan gidip de resmi ona benzeyen şekilde çizerse bizimkiler direkt hop diye davetlilerin arasına da gidebilirler.

Bunlar kalsın burada belki biri tutar.

Puding ilk 3e rahat oynar. BB,Akainu yine omurgalı kişilikler bu kız sinirimi hoplattı.
Şimdi o kek Enelin adasındaki çan gibi değerli nesne konumunda. Yani o keke illa bir şey olacak. Ya Luffy bütün yutar yada Sanji tekmeyle momun ağzına sokar o pastayı.
Jimbei ise gelene geçene tek atıyor :D Adamın normal bir vssi yok. Ya tek atıyor yada ayar yiyor.

Reiju'nun bu kadar sessiz durması çok garip değil mi ? Sanki Pudding'in etkisinde gibi bir his verdi bana .Acaba Pudding Sanji'nin orada olduğunu bilip ona göre mi konuşuyor ? Yine bir oyun peşinde mi bu kız ? Bege ve ihanet çetesi olayın neresinde ?? Daha misafirler gelecek. Big Mom'a çok büyük bir kumpas var .

Sanji'nin kendisine gelebilmesi için bir Marimo motivasyonu lazım.
'' Sen kendine erkek mi diyorsun ? Erkekler ağlamaz seni lanet aşçı ! ''
Shitty Cook, Dartboard Brow, Curly Cook Ero-cook, Dumbass Cook and Prince of Dumbass Kingdom .

Sanji yemek sepeti ile Luffy'lerin yanına gittiysse hangi yüzle bakacak çok merak ediyorum.

Reiju'nun bu kadar sessiz durması çok garip değil mi ? Sanki Pudding'in etkisinde gibi bir his verdi bana .Acaba Pudding Sanji'nin orada olduğunu bilip ona göre mi konuşuyor ? Yine bir oyun peşinde mi bu kız ? Bege ve ihanet çetesi olayın neresinde ?? Daha misafirler gelecek. Big Mom'a çok büyük bir kumpas var .

Shitty Cook, Dartboard Brow, Curly Cook Ero-cook, Dumbass Cook and Prince of Dumbass Kingdom .

Sanji yemek sepeti ile Luffy'lerin yanına gittiysse hangi yüzle bakacak çok merak ediyorum.
Kaptan beni affet dedi mi iş biter :D

Herkes pudding in meyve gücüne takilmis da bu kiz gidip güçlü birinin beyninin ayarlarini degistirene kadar tek yer...Gectim tek yemeyi bi H.haki salsalar 40 yil yerden kalkamaz

One Piece tarihinin en acıklı suratı herhalde.
En epik sahneler listesine girdi benim için.

Sanji güç çıkarsın bunu dövsün de değilim, şu arctan mutlu ayrılsın yeter. En azından kaptanına da güveni tam olacak. Luffy bu halini görse oralar da taş üstünde taş bırakmaz...

Bunu diycek en kişilerden biri olarak görünebilirim ama Zoro burda Sanji'yi gaza getirecek konuşmayı yapmasını çok isterdim.
Şuan Sanji'ye kim olduğunu hatırlatacak birinin gaz verici konuşmayı yapması lazım.Bunuda Zoro'nun yapması süper olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık