Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 851: İzmarit

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanjinin başından sona hep yanlış kararlar verdiğini düşünüyorum.Zeff için bu kadar çok kişiyi ortada bırakması yanlıştı cezasını çekiyor şuan saten umarım artık mantıklı davranır

Brook'un dediğini Zoro falan dese, 45 sayfa adam mı değil mi diye konuşurduk. Brook tam korsan havasını verdi, gereksiz dediğimiz laflar boşa çıktı.

Puding her şeye rağmen sevdim. Mom'ın arkasından asıl kötü bu kız çıkabilir. Mom'ı kullanıyor olabilir. Neden böyle düşünüyorum, çünkü Luffy bu beladan kurtarınca Mom ile dost olurlar ve Mom düşmez arc kısa sürer. Herkes yoluna gider, iyi Mom'ı da başkası indirir.

Puding iyi rol yapıyor ama sahne ışığı falan her şey var. Serinin en renkli karakterlerinden biri oldu. Kadın olması da ayrı güzel. 2 kelimeyle anlatılacak biri değil.

Puding anasına sadık olunca kalleş oluyor ama Jinbei ihanet edince adam, bu nasıl çelişki? Jinbei önce WB'ye saygı duyuyordu, sonra hemen BAA'yı Mom'a bırakmış, kitabe bile getirmiş kadına ama şimdi satıyor. Luffy'ye borcu var falan ama arkadan iş çeviriyor bildiğin, yarın aynısı yine yapar.

Carrot ise iyice manyak etmiş Brule'yi, tavşan iyi akıyor.

Sanji için ne desem bilemedim. Adama yağmurlu günde su yok, çölde bahtsız bedevi misali başına gelmeyen kalmadı. Evren ona karşı resmen, sigara bile içemedi. Reiju için hamle yapmadı bile, kardeşine bam bam sıkıyorlar ama Sanji çökmüş yere öyle bekliyor.

GAMBIT

Puding anasına sadık olunca kalleş oluyor ama Jinbei ihanet edince adam, bu nasıl çelişki? Jinbei önce WB'ye saygı duyuyordu, sonra hemen BAA'yı Mom'a bırakmış, kitabe bile getirmiş kadına ama şimdi satıyor. Luffy'ye borcu var falan ama arkadan iş çeviriyor bildiğin, yarın aynısı yine yapar.
Jinbei ile Puding aynı şey mi yahu? Puding iyi rolü oynayıp milleti kandırıyor, pisliğin teki resmen. Jimbei ise tayfadan ayrılmak istediğinde geldi direkt Mama'nın karşısına söyledi. Arkadan iş çevirme gibi bir şey yok.

Jinbei ile Puding aynı şey mi yahu? Puding iyi rolü oynayıp milleti kandırıyor, pisliğin teki resmen. Jimbei ise tayfadan ayrılmak istediğinde geldi direkt Mama'nın karşısına söyledi. Arkadan iş çevirme gibi bir şey yok.
Nami birine dürüst olmak zorunda mı? Düşman topraklarındasın, istediği gibi kandırır seni. Jinbei ise Mom ile müttefik, yoksa o ada da kafasına göre gezebilir miydi? Jinbei söyledi veya söylemedi orası önemli değil, sonra geri adım atmış, gazetede öyle yazıyor. Jinbei ben ayrılıyorum deyince tamam takıl kafana göre demediklerine göre arkadan iş çevirdi.

Nami birine dürüst olmak zorunda mı? Düşman topraklarındasın, istediği gibi kandırır seni. Jinbei ise Mom ile müttefik, yoksa o ada da kafasına göre gezebilir miydi? Jinbei söyledi veya söylemedi orası önemli değil, sonra geri adım atmış, gazetede öyle yazıyor. Jinbei ben ayrılıyorum deyince tamam takıl kafana göre demediklerine göre arkadan iş çevirdi.
Adam güzellikle ayrılmayı denedi olmuyorsa sonuçlarına katlanacaksın kardeş derler adama.Burdan itibaren Mom'un bir sağ kolu dahamı düşer yoksa kendisimi düşer bilemeyiz

GAMBIT

"Kalleş" kelimesinin anlamı hangi adada bulunduğuna göre değişiyor mu? Yüzüme gülümseyip gizliden kötülükler planlıyorsan kalleşsindir. Nerede bulunduğun bu gerçeği değiştirmez. Dürüst olması gerektiğini söyleyen yok zaten, istediği gibi davranabilir.

Jimbe ile Mom arasında da neler geçti bilemiyoruz. Rulette dört seçenek vardı; birisi kol, birisi bacak, birisi yaşam süresi, dördüncüyü bilmiyoruz. Jimbei'ye hangi seçeneğin çıktığını da bilmiyoruz. Yonkou'nun kendi adasındaki gazeteye güvenip Jimbe arkadan iş çeviriyor demek anlamsız. Adam çıkmış dosdoğru bir şekilde niyetini herkese söylemiş sonuçta. Ortada bir yalan yok bir şey yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık