Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850: Umut Işığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Violet'in tip öyle bir şekle kaymadı ama. Luffy'de kandırılabilir zaten saf çocuk yemek verdi diye iyi sanıyor. İnşallah bu olaydan sonra aklı başına gelir.

Hacı yukarda da editlemiştim ama görmedin herhalde. Luffy nasıl yalan konuşurken ağzı burnu yamuluyorsa bu da öyle olurdu. Yapamazdı doğru dürüst kötü bile olamazdı dediğin gibi olsa. Ama şu an Big Mom'ın kendisinden bile daha korkunç daha kötü bir şekle büründü bence.

Ayrıca bizimkini ayartan ormana o yolladı. Bizimkilerin başı beladan kurtulmadı orda sana hatırlatırım. Tuzağa düşürdü gibi duruyor.
Ben de baştan beri sevmemiştim bu kızı. Umarım tayfa şu sevgi pıtırcığı modundan çıkan. Yeni Dünyaya girdik artık. Yonkonun kızına nasıl güveniyorlar aklım almıyor. İki yemek verdi bu çok iyi falan. Yeni Dünyada babana bile güvenmeyeceksin:ehe:Umarım biraz kan görürüz.

Bu tayfanın değişme ihtimali yoktur. Oda böylesini seviyor çünkü. Bu adam değişecek olsa Ace'in ölümü yeterli olurdu. O kadar ağladı sızladı adam gene aynı. O yüzden o tarz beklentilere girmemek lazım. Puding rezil biri de çıkabilir çok iyi biri de çıkabilir dengesiz biri de çıkabilir. Henüz mom işlenmiş değil, onun bile ne karakterde olduğu puding ile ilişkisinin boyutları belli değil. Dünya kadar bilinmez şey var şu an. Hikaye böyle ilgi çekici gittiği sürece ne ağlak prenses ne luffy nin saflıkları problem olmaz benim açımdan.

Editi görmemiştim ama kız Luffy gibi değil. Luffy daha çok çocuk saflığında bu iyi bir insan saflığında gibiydi. Violet gibi denebilir. Linlin korsanlarının tiyatrocusuymuş zaten. İyi rol yapabiliyordur. Kötü biri çıkabilir elbet.

Normalde iyi denen karakter kötü çıktı şimdi, ters köşe oldu, ama insan şimdi bir ters köşeden yine bir ters köşe bekliyor. Puding baya saf güzel biri olarak gelmişti bana, bu durumu sindiremedim!1

Violet'te az değildi ama başlarda, iyi kandırdı herkesi :)
İşin güzel tarafı ben de bu kadarını beklemiyordum Puding'ten. Çok kötü biri çıktı. O çizim baya efsane. Ama alıştır kendini bence.:D

@kuroashi.no.sanji1993

Bu arc su gibi akacak.

Pudingin iyi biri çıkma ihtimali son bölümle birlikte luffynin kötü biri çıkma ihtimali ile aynı oranda.
Iyi biri rol keserken başkasına bu denli zarar veremez. Reijuyu bildiğin haşat etmiş. Yine iyi biri olsa niye gidip Luffye sizi öldürecem desin ki. Gereksiz olur amacına ters. Yakalanmış adamı kurtarmak istiyorsan sizi öldürecem demezsin.
Çift kişilikli olması muhtemel ama o en kötüsü olur çünkü o zaman ne güvenebilirsin ne de güvenemezsin. Dertten başka bişey olmaz bizimkilere yani.

Nihayet okuyabildim biriken bölümleri. Sanji :hhh: Bir insan bu kadar mı bahtsız olur. Bu adam çölde kutup ayısı görse espri bile olmaz ya artık.

Puding'i birkaç kişi bildi sanırım, bravo :flaugh: Ben beklemiyordum hiç.

Özlediğimden mi bilmem bölümler çok hoştu, gidişat gayet güzel.

Brook tayfanın müzisyen açığını kapatıyor, yani yollasak olmaz. Tayfada Mink(sonuç itibari ile bir ırk ve her ırktan bir tür toplayacak değiliz herhalde :D)'e ihtiyaç yok bence, en fazla ittifak olurlar gibi. Tamago'nun öleceğini düşünmüyorum, adamın ödülü Jinbei'den yüksek. Tek yiyecek hali yok ya :D Büyük ihtimal yumurta ile alakalı bir yeteneği vardır.
Ben de gelmesini istemiyorum ama çok sevdim herifi.

Gelecekse Jinbei gelsin bu saatten sonra . Hem Jack da balık adam kozlarını paylaşırlar . Adam başı bir komutan düşmüş oluyo böylece. Tabi birebirde bizim tayfa ne yapar o ayrı bir mevzu :)

Jinbei balina çağırmaktan başka icraat göstermedi şu ana kadar, Akainu karakteri karşısında buz kesip Crocodile yardımı ile şok etkisini anca atlatmıştır. Pek bir olayı olmamakla birlikte gelmemesini hicap ederim.

Jinbei balina çağırmaktan başka icraat göstermedi şu ana kadar, Akainu karakteri karşısında buz kesip Crocodile yardımı ile şok etkisini anca atlatmıştır. Pek bir olayı olmamakla birlikte gelmemesini hicap ederim.
Daha pek bir şeyini görmedik haklısın ama yeni kişinin bir balıkadam olması güzel olur bence. Ayrıca Jinbei'yi Big Mom da dahil tanıyan herkes önemsiyor. Tayfa'nın da itibarı artar fena mı olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık