Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850: Umut Işığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Demekki pudink boyle biri çıkmasa sanji gercekten evlenip tayfadan ayrılacaktı o kadar yaşanmıs şeye ramen. yazık...

Puding gibi duruyor.
O sıralarda Puding bizimkilerin yanındaydı. Öncesinde yapsa yaralayıp bırakmaz en azından işini sağlama alır öyle gider. Belli ki birileri vurmuş Reiju bi şekilde direnmiş etmiş sonra yakalamışlar. Bana böyle yansıdı yani. Ne oldu, niye oldu, Reiju şüphelenip birilerini mi duydu da vurdular?
Pudding pek silah vs kullanan bir tip gibi gelmedi bana ama manyak epey garip hallere girdi, olur mu olur.

La Oda çok üstünü gidiyor bu Sanji'nin.
Adam heryerden darbe aldı bu nedir yav.
la bu seri başladığında bu sanji maldı.. hala mal ve hala seviyon bu malı :artiz:

aman pudding canım pudding diye gider kol böreği ile dönersin böyle al sana pudding :D bir ara puding tayfaya geliyor diye yazanları da gördü bu gözler :artiz:

Uzun bi aradan sonra çok çok güzel bi bölüm daha geldi, Tebrikler Oda Sama, vs attıramıyorsun ama arada böyle yağlı bölümler çıkarıyorsun :good:
Bütün bölümler bu bölüm gibi çıkacaksa ayda bir bölüm çıkarması bana yeter, hem hızlıydı hem doluydu.
Sanji şu saaten sonra ne eder ne yapar hiç tahmin edemiyorum. Zoro olsa dalar, Luffy olsa dalar derim ama Sanji nasıl dalacak kestiremiyorum, kestiremeyince hem daha eğlenceli hem daha tehlikeli oluyor :good:
Luffy uzun zamandır ahmak ahmak konuşarak canımızı sıksa bile bu bölüm söyledikleriyle tekrar büyük bi toparlanma gösterdi. Söylediği Sözlerin bir kısmı, Zoro'nun söyledikleriyle bire bir aynı olması ve çok fazla aynı sözleri söylemeleri aslında baya baya benzer olduklarını gösteriyor. Bu bölümle gene bi perçinlenme oldu.
Yağan yağmur, Luffy'nin sinirlenip etrafı darmadağın etmesiyle geldi bence, çünkü Pedro vs atarken bulutlar yavaş yavaş toplanıyordu ama ardından gelen şimşekler Sanji'nin hakisi :bilmem:
Sanji güçlenmeyi kafasına takarsa karşısında üç beş kişiden başkası duramaz, Aşk adamının artık güçlenmek için ve gücü arzulamak için bence baya baya isteğinin bu bölümle beraber olması gerekiyor.

Pedro, yumurtadan çok daha güçlü ve Adam, eee Carrot'un bir iki boy büyüğü böyle olmalıydı :good:

Şunen tarihinde böyle üstüne gidilen başka karakter var mıdır??
H.haki çıkmıycağını biliyoruz ama bu kadar baskıya keşke patlatsa diyoruz :D
Sanji gibisi az bulunur. Ama sen nasıl h. haki beklemedin yahu, canavar üçlü ve 3 h. haki işte, bence Zoro daha üstün ama Sanji'de her türlü h. haki çıkmalı.
O sıralarda Puding bizimkilerin yanındaydı. Öncesinde yapsa yaralayıp bırakmaz en azından işini sağlama alır öyle gider. Belli ki birileri vurmuş Reiju bi şekilde direnmiş etmiş sonra yakalamışlar. Bana böyle yansıdı yani. Ne oldu, niye oldu, Reiju şüphelenip birilerini mi duydu da vurdular?
Pudding pek silah vs kullanan bir tip gibi gelmedi bana ama manyak epey garip hallere girdi, olur mu olur.
O kızla evlenilmez la, gece uyurken adamın boğazını keser. Nasıl psikopatmış öyle, bu seride böylesini görmedim. Diğer kötüler yanında melek kaldı.

oda sensei ne yapıyorsunuz?! giderek sahne çizimleri falan mükemmelleşmiyor mu?

bir de bu arc sonunda sanji'nin pudding gibi kadınlara vurabilmeye başlayacağını düşünüyorum.

Chopper geride kalır Nami'yi korur ama Carrot Luffy ile beraber ön saflarda savaşır. Kan gövdeyi götürecek gibi, arca yeni yeni ısınıyorum. Şu Puing olayı tam açıklanmadan da eleştirmeyeceğim. Yoksa planı açık etmesini falan küçük çocuk yapmaz.
bence olayların durdurulamaz bir noktaya geldiğini düşünüyor chopper ve carrot'tun luffyleri kurtarma ihtimalinden bi haber o yüzden o hapisten kaçma şansları olmadığını düşünüyordur diye düşünüyorum ben ama bakalım dediğin gibi bir kaç hafta daha geçsin görücez son duruma göre yine üzerinden geçeriz pudding'in

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık