Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850: Umut Işığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda'nın daha Zeff kozu var. Sanji'yi iyice bunalıma sokabilir. Ayrıca klişe olacak ama Sanji'nin nikah törenine kadar ortalığı karıştırmayacağını düşünüyorum. Kaçış planı olacak ama Puding'in numarasını yemis gibi davranacak gibi duruyor. Birden ortalığı karıştırmasının mantığı yok.
O zaman h. haki çıkmaz işte. H. haki sahipleri hep mantıksız hareket eden insanlar gibi duruyor. Ray falan aklı başında ama geneli deli dolu. Ace lufy kafa dede, Dofy, Hancock hep ileri ve tuhaflar.

La bu Reijuyu kim vurdu? :confused:
Puding gibi duruyor.

valla hazır yonkou arctayız öyle şeyler göstersin bize luffy ki o fujitora'ya söylediği amiral yonkou farketmez hasır şapkalar affetmez lafını doldurabilsin artık :D Carrot ve Chopper çılgın çocuklar zevkle izliyorum onlar kurtarcak luffyi ordan sonra kenara geçip izleyecekler :good:
Chopper geride kalır Nami'yi korur ama Carrot Luffy ile beraber ön saflarda savaşır. Kan gövdeyi götürecek gibi, arca yeni yeni ısınıyorum. Şu Puing olayı tam açıklanmadan da eleştirmeyeceğim. Yoksa planı açık etmesini falan küçük çocuk yapmaz.

@Eustass Captain Kidd

Luffy'i durduramaz, yemek gelecek ama yemeği kendi de getiremeyebilir... Sanji ile Carrot ve Chopper karşılaşacak gibi. Carrot ve Chopper'a bu yemeği Luffy'e getirin diyebilir felan gibisinden...

O zaman h. haki çıkmaz işte. H. haki sahipleri hep mantıksız hareket eden insanlar gibi duruyor. Ray falan aklı başında ama geneli deli dolu. Ace lufy kafa dede, Dofy, Hancock hep ileri ve tuhaflar.

Puding gibi duruyor.

Chopper geride kalır Nami'yi korur ama Carrot Luffy ile beraber ön saflarda savaşır. Kan gövdeyi götürecek gibi, arca yeni yeni ısınıyorum. Şu Puing olayı tam açıklanmadan da eleştirmeyeceğim. Yoksa planı açık etmesini falan küçük çocuk yapmaz.
Bildiğimiz psikopat mantıklı bir düşünce sistemi yok. Çizili yer normal yani.

Luffy ortalığı yıkmasa bari.Pedronun bu arc ölmesini istemiyorum.Sırf pedronun ömrü geri gelsin diye BM inmeli abi.Seride 2 yonkou ve adamlarıyla bu kadar kısa sürede kapışan pedrodan başka karakter yok ben hatırlamıyorum.Pedro tayfaya girmeli aga
2016 bitmeden sanji reizde birilerini dövsün artık yeter küçük emrah gibi gezdiği

Sanji içindeki gücü açığa vuracak işte, muhtemelen Luffy>Zoro>Sanji üçlemesi Luffy>Sanji>Zoro olacak bu kadar baskıdan sonra. Adam yeni dünyaya adım attığından beri kiminle karşılaşsa dayağını yedi öyle gitti. Wano arc sonrası Zoro yine öne çıkabilir.

bölümü okuyunca önce gaza gelmiştim. Efsane bölümlerden biri olma potansiyeli var.
Sonra pudingin moral değerlerinin çakışması canımı sıkmaya başladı. Ablasını düşünüp yağmura çıkmalar melankolik tavırlar yapıp diyorki "ben kötü biriyim aslında muhahaha"
Sanki kendine açık bırakıyor gibi gelmedi değil ama. Hani bakarsın bu "en iyi oyunculuk" döner dolaşır "çifte ajanlığa" döner aslında BM'den nefret ediyormuşa bağlanır. Çok iyi oyuncu olduğu için BM bunu görememiştir?

son olarak Sanjiden H.haki bekleyen yorumlar görüp bölümden daha çok üzülüyorum :/

Lan çok iyiye verdim gitti. Sanji sen gitti şarkı söyleyerek çiçek toplayıp, yemek yapmaya devam et. Gözümde sıfır. :D

Sanji içindeki gücü açığa vuracak işte, muhtemelen Luffy>Zoro>Sanji üçlemesi Luffy>Sanji>Zoro olacak bu kadar baskıdan sonra. Adam yeni dünyaya adım attığından beri kiminle karşılaşsa dayağını yedi öyle gitti. Wano arc sonrası Zoro yine öne çıkabilir.
O zor be kardeş.Sanji zerrede olsa bence hep zoro nun gerisinde kalıcak seri boyunca.Bu arc da herkes sanji artık zoroyu geçsin iç sesini dışa vurmaya başladı:hhh:

Pedro tayfa için fedakarane dövüşüyor. (1)
Big Mom inerse Pedro kayıp yıllarını alır bir nevi hayatı kurtulur. (2)

Pedro hasır şapka olmak için iki şartı da karşılıyor. Bu bölümle yeni üye ihtimallerinde ilk sıraya koyuyorum Pedro'yu. Güç olarak da Sanji seviyelerinde görünüyor. Sanji bu arc alacağı power up'la biraz öne geçer monster trio bozulmaz. Monster quadro (4'lü) olurlar :) Zoro ile Pedro cool takılırlar bir kenarda tayfada da :)

bölümü okuyunca önce gaza gelmiştim. Efsane bölümlerden biri olma potansiyeli var.
Sonra pudingin moral değerlerinin çakışması canımı sıkmaya başladı. Ablasını düşünüp yağmura çıkmalar melankolik tavırlar yapıp diyorki "ben kötü biriyim aslında muhahaha"
Sanki kendine açık bırakıyor gibi gelmedi değil ama. Hani bakarsın bu "en iyi oyunculuk" döner dolaşır "çifte ajanlığa" döner aslında BM'den nefret ediyormuşa bağlanır. Çok iyi oyuncu olduğu için BM bunu görememiştir?

son olarak Sanjiden H.haki bekleyen yorumlar görüp bölümden daha çok üzülüyorum :/
Şunen tarihinde böyle üstüne gidilen başka karakter var mıdır??
H.haki çıkmıycağını biliyoruz ama bu kadar baskıya keşke patlatsa diyoruz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık