Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ingilizcem yetersiz neler oldu aciklayabilir misin. ?
Sanji hazırladığı yemeği Puding'in odasına götürüyor. İçeri girdiğinde Reiju'yu sandalyede görüyor. Yanında da 3 gözü aktif halde Puding var. Puding Sanji'ye aşağılayan küçümseyen bir bakış atıyor. Aynı zamanda Puding Mom'un favori evladıymış ve güzel rol yapıyormuş. Bizimkileri kandırmış anlayacağın.

Flashback'teki sahneye geçiyoruz. Diyor ki Puding o salağı vuracaktım eğer beklediğim gibi bana aşık olmasaydı. O yüzden evlenmeyi reddettim diyor. Ama senin yaşamana da izin vermeyeceğim nasılsa diyor. Daha sonra elveda zavallı fareler deyip ayrılıyor.

Daha sonra Reiju yaralanma sahnesine geçiyoruz sanırım. Orada Reiju'nun bacağından kan damlarken Puding sözlerine başlıyor. Mom başından beri klon askerleri ve Germa teknolojisini istiyordu diyor. Bütün Germa Krallığı Mom'un alanı olacak tarzı bir şey diyor. Daha sonra siz aptallara Sanji'yi bu politik partiye davet ettiğiniz için teşekkür etmeliyim diyor. Daha sonrasında ise yarın tüm Vİnsmokeları düğünde öldüreceğiz diyor.

Sanji'de bu söylediklerini gizlice duyuyor sanırım. Puding'in gerçek kişiliğini de tek bilen kişi Mom imiş.
Sanji Puding'in odasına gittiğinde muhafızlardan birisi ondan gitmesini istiyor. Sanji ise bu dünyayı ışık hızında iyileştirmeye gideceğini söylüyor sanırım. Az Arjantin İngilizcesi gibi oldu affola :)

Sanji hazırladığı yemeği Puding'in odasına götürüyor. İçeri girdiğinde Reiju'yu sandalyede görüyor. Yanında da 3 gözü aktif halde Puding var. Puding Sanji'ye aşağılayan küçümseyen bir bakış atıyor. Aynı zamanda Puding Mom'un favori evladıymış ve güzel rol yapıyormuş. Bizimkileri kandırmış anlayacağın.

Flashback'teki sahneye geçiyoruz. Diyor ki Puding o salağı vuracaktım eğer beklediğim gibi bana aşık olmasaydı. O yüzden evlenmeyi reddettim diyor. Ama senin yaşamana da izin vermeyeceğim nasılsa diyor. Daha sonra elveda zavallı fareler deyip ayrılıyor.

Daha sonra Reiju yaralanma sahnesine geçiyoruz sanırım. Orada Reiju'nun bacağından kan damlarken Puding sözlerine başlıyor. Mom başından beri klon askerleri ve Germa teknolojisini istiyordu diyor. Bütün Germa Krallığı Mom'un alanı olacak tarzı bir şey diyor. Daha sonra siz aptallara Sanji'yi bu politik partiye davet ettiğiniz için teşekkür etmeliyim diyor. Daha sonrasında ise yarın tüm Vİnsmokeları düğünde öldüreceğiz diyor.

Sanji'de bu söylediklerini gizlice duyuyor sanırım. Puding'in gerçek kişiliğini de tek bilen kişi Mom imiş.
Sanji Puding'in odasına gittiğinde muhafızlardan birisi ondan gitmesini istiyor. Sanji ise bu dünyayı ışık hızında iyileştirmeye gideceğini söylüyor sanırım. Az Arjantin İngilizcesi gibi oldu affola :)
Seninle benim dediklerim çok farklı. Ya sen ya ben baya yanlış anlamışız. Adamın kafasını karıştıracağız sadece :S

848. Bölümde demiştik biz. Sevgi pıtırcıkları inanmamıştı. Buyrun;

Pudding aslında niyetinin ne olduğunu söyledi. Başından beridir ihanet içerisindeydi. Fakat içinde iyi bir taraf da olduğu için orada ağladı. Bu kız çift kişilikli. sürekli gelgitler yaşıyor. Dediydi dersiniz.
Içinde iyi taraf bile yokmuş. Çok iyi rol yapıyormuş.

Germa nasil müttefik olur sorusuna güzel bir cevap olan bölüm.

Mom, nasil müttefik olamaz sorusuna guzel bir bölüm daha. Kadın, ne kadar güzel davranıyor iş yapacağı kişilere. Ne güzel bir düğün sürprizi hazırlamış öyle.

Şimdi daha önceki yıllık ruh vergisi olayını da düşünün. Vermeyeceğim diyenlere ne yapar? Çıkış hayattan çıkış, belli. Kitaba hapsedilenler de var.

Bu kadin düşecek. Çok guzel yol yapılıyor. Arc yarısı muhabbeti de önemli değil. Zira olayları hızlı işliyor. Adam değişmeyecek diye bir şey yok.

İyi oldu bu bölüm, güzel oldu.

Yalnız, bu k.haki ne ise yarar? Ossaann sen cok güjjjlüsün derken iyi de neden asil lazım olan yerde fark edilmiyor bu seviye?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık