Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel demişsin ama arkadaşlar sadece efsane olarak anıldığı zamanları ele alıyor. Ben bunu kaç kere anlatmaya çalıştım. Ama yok Roger önüne çıkan doğradu geçti deniyor. O yüzden mi 54 yaşında KK olarak anılmaya başlandı felan. Bazıları sırf bir şekilde yerelim diye eleştiriyor bu çok açık kardeşim.
Bi arkadaş daha yazmış :D Luffy'nin şimdi dediğini Zoro ikinci bölümde söylüyordu, buda aralarındaki muazzam farkı gösterir bize :a:

Düşünüyorum kim kurtaracak hapisten diye de Luffy ile Nami'yi Reijuu kurtarabilir.Tamam çok yaralı falan ama oraya kadar gelir kurtarıp durumu anlatır.Luffye de iyi bir gaz verir.Luffye amaç lazım zaten öyle kuru kuruya adam dövmüyor.

Ayrıca Cp0 başı Lucci ise lucci kimki ondan kaçmış Bb çöpün tillahi daha 2 sene önceki Luffyden dayak yemiş adamdan mı kaçıyor bu herif.
Şu kısım forumun özeti olmuş. :)

Bi arkadaş daha yazmış :D Luffy'nin şimdi dediğini Zoro ikinci bölümde söylüyordu, buda aralarındaki muazzam farkı gösterir bize :a:
Ne demek istedim anlamadım ama doğru dedin Zoro ile Luffy arasında muazzam bir fark var.:D Bunu anlamış olman iyi.

@Jon Snow

Roger'ın da öyle durumlara düşüp düşmediğini bilemezsin ben de onu söylüyorum.

Hakuba No Cavendish

Luffy neysede belki kalın kafası almıştır kendisini öldüremeyeceklerini o yüzden bağırıyordur ama Nami kesin anlamıştır şimdiye kadar neden öldürmeyip tutsak aldıklarını, o yüzden ne kadar bağırsalar da oradakiler bir şey yapamaz çünkü ortada BM'nin Sanji'yle anlaşması var es kaza öldürseler ve Sanji bunu öğrense evlilik oyununa devam eder mi ? Sonuç olarak aaaa kafamı şişirdiniz durun öldüreyim sizi diyecek birinin sonu Luffy'lerden beter olur.
Bence olay örgüsünü işlemesi güzel bir durum, Oda'nın bu yönünü seviyorum, tutsak olması veya o anda birileriyle dövüşmesi yada biryerlere sıkışması Luffy'nin diğer olay olurken, sadece esprisine oluyor genelde ama bu seferki biraz farklı gibi karşısındaki düşmanın güç seviyesi farklı olduğu için.

Sanji yılı dediler Sanji yi göremiyoruz arada görsekte saflaşmış halde görüyoruz umarım Oda sensei Sanji lehine toparlar bu arcı güzel bir şekilde.
Luffy nin dişi olmayacak mı acaba artık?
Luffy nin hapis tutulmasının nedeni diğer karakterler hakkında bilgi almak güçlerini görmek vs Oda bu şekilde arcı ilerletiyor her zaman yaptığı gibi bana pek batmıyor koskoca yonkou Kaidou bile 28 kez esir düşmüş Luffy bir yonkou ya esir düşünce niye olay oluyor anlamış değilim çerçöpe esir düşse daha mı iyi olacak.Luffy i her alanda Roger la kıyaslamak mantıksız bence birde kıyas Roger ın genç haliyle değilde KK haliyle niye yapılıyor anlamış değilim.İlla kıyas yapacaksak Rogerın sağkoluda kumar borcu yüzünden esir alınıp köle olarak satılıyordu :D
Rayleigh bilerek tutuklanıyordu. Onu satın alacak kişiyi soymak için. Kendisi bunu söyledi açık açık.

Luffy'nin esir düşmesi umrumda değil ancak bu arc nedense balıkadam arcı gibi çok sıkıcı ilerliyor. Balıkadam arcını da çok bekledim, o zamanda birsürü yeni karakter ve hikaye anlatıldı ama sıkıcıydı, şimdi de yonkou işleniyor, birsürü karakter ve hikaye var ancak sıkıcı.

GAMBIT

Rayleigh bilerek tutuklanıyordu. Onu satın alacak kişiyi soymak için. Kendisi bunu söyledi açık açık.

Luffy'nin esir düşmesi umrumda değil ancak bu arc nedense balıkadam arcı gibi çok sıkıcı ilerliyor. Balıkadam arcını da çok bekledim, o zamanda birsürü yeni karakter ve hikaye anlatıldı ama sıkıcıydı, şimdi de yonkou işleniyor, birsürü karakter ve hikaye var ancak sıkıcı.
Whole Cake ve Balık adam'ı kıyaslamak da enteresan. Bana göre Yen'i dünyanın en iyi arcı. Bunu da beğenmiyorsanız daha neyi beğeneceksiniz merak ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık