Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bakarsın Law denizaltından çıkar önde Zoro falan. Kaptanın yalnız derler Zoro'ya. Sonra arkadan Marco ve Neko'lar gözükür.
Eomerde rohirrim diyecek mi ?
Big Mom inecek arkadaş, bu yonkou muttefikle iner. Bir arkadaş yazmıştı 4 yonkounun 4 temel gücü (haki,meyve,fiziksel güç ,müttefik) big mom müttefiklerle inecek ,yine diyorum bütün adamları tehditle kendisine bağlı çok pis patlayacak galleş garı.Bir yonkou inmesi için bu kadar ortam hazırlanmışken inmesi gerekir.

Son düzenleme:
Yalnız orada ne olduğunu bilmiyoruz. Apoo satışa getirmiş. Hawkins kaçmış, olay 1 vs 1'e de dönmüş olabilir. Belli olmaz yani. Luffy, Law, Kidd demek istemiştim. 3'ü her Yonkou'yu yer.

Bege-Oruç-Bonney-Lufy vs BM olsa keşke. Hayalim bu.
İleride neden olmasın çünkü BM bu arc inmeyecek bence :D ama kaido karşısında senin torin test edilebilir bak luffy+kidd+law vs kaido wanoda görebiliriz kid hala oradaydı bildiğimiz kadarıyla zoro arkadaşımızda nova onuda katalım hatta yonkou ne demekmiş görelim artık çok fazla muallakta kalıyor tartışmalar yoksa :good:

İyi hoşta Mom kendi lafını niye yere düşürüyor. Ağırlığı adı yalan olacak. Sözünde durmayan bir kadın olarak kalacak. Germa'yı çağırsan zaten gelirdi. Davetlilere ne gerek var. Komutanlarla beraber çök gitsin, böyle düğündü falan uğraşana kadar zehirle tam olsun bari. Madem arkadan iş yapacaksın tam yap. Savaşmaya hiç gerek yoktu. Kadından yonkou olursa bu kadar olur işte. Kadınlar 1 tanedir. Yanlış anlaşılmasın.

Güzel bölümler bizi bekliyor ancak bir yonkou bir şeyi istiyorsa gidip alması gerekir neden böyle oyunlarla uğraşıyor? Ya biz Germa'yı küçümsüyoruz gerçekten çok güçlüler ya da BM çöp.

Kadın hepsini ayağına kadar getirmiş. Tek tek uğraşmak yerine güzel plan yapmış. Takdir edin :D Arc'ın başlarıydı sanırım Big Mom isterse adaya gelmeyecek kişi yok demişlerdi. Germa'nın psikolojisini düşünün. Şimdi isteselerde kaçamazlar.

İyi hoşta Mom kendi lafını niye yere düşürüyor. Ağırlığı adı yalan olacak. Sözünde durmayan bir kadın olarak kalacak. Germa'yı çağırsan zaten gelirdi. Davetlilere ne gerek var. Komutanlarla beraber çök gitsin, böyle düğündü falan uğraşana kadar zehirle tam olsun bari. Madem arkadan iş yapacaksın tam yap. Savaşmaya hiç gerek yoktu. Kadından yonkou olursa bu kadar olur işte. Kadınlar 1 tanedir. Yanlış anlaşılmasın.
reiju'yu unutma zehir işe yaramaz ama haklısın ne gerek vardı bu kadar zahmete bende bunu düşünüyorum :bilmem:

Plot twist için bile abartılı bir durum olabilir. Şöyle ki; Pudding, Germa düğünden vazgeçsin diye böyle bir oyun tezgahlamıştır. Öyle olsa, Ne diye Luffy ve Nami'ye niye öyle laf versin? Ilginç bir durum.

Pudding'e rol yapıyor diyenleri ayakta alkışlıyorum helal olsun.
Bu arada BM düşücek galiba karşısına Germa'yı da almış oldu.

pudding'i hiç sevemedim ya daha düğün olayı yokken luffy BM ile konuştuğunda mıydı dizinin dibine oturmuş soğuk kanlı katil suratıyla bakıyordu o andan beri sevmim sevmim sevmim luffy ile naminin zindan da o kadar debelenmesi de bu kavaşe yüzündenmiş işte alçak karı luffy kolunu kopartmasa kurtulcam derken bari :D

Anlaşılan icraat olmasada gelecek için baya heyecanlandıracak bir bölüm geliyor. Geçen bölüm luffy ve Nami'nin tepkileri için yazmıştım pudding ya Lola gibi yol izleyecek yada Sanji reise zarar vereceğini söylemiş olabilir die. BM inmese bile Sanji'nin aile bağlarını değiştiren ve yol gösterici bir kitabeyle arc'ı tamamlayacağız. Bu lar + hanesine eklenecek tayfanın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık