Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla o savaşta Denizciler istese ezip geçerdi. Luffy'nin destek kuvveti de var. Shichibukailerin savaşmaması vs vs de.

WB'nin müttefikleri varken BM'ınkiler ihanet edecek işte. Bu farklılık da var.

Tek başına zor karşı koyar. :/ O kadar da değil. 3 Supernova alır bir şekilde BM'ı. Big Mom ikisini paket eder. Luffy 2-3 kere düşer kalkar ve sonra alır.
Bakarsın Law denizaltından çıkar önde Zoro falan. Kaptanın yalnız derler Zoro'ya. Sonra arkadan Marco ve Neko'lar gözükür.

Lan Linlin adamlarına "Siz oturun çay için" deyip tek başına girse o kadar adamı duman eder. Siz hayırdır?
Vallahi abi bu arctaki gelişmeler LinLinin o kadar da güçlü olmadıģını gösteriyor. Şimdi taşlar yerine oturuyor yavaş yavaş. BAAda Garpı anması zamanında Garptan dayak yediģini gösteriyor. Akabinde Shanks Kaido even WB demesi en zayıf Yonko olduğunu ortaya koyuyor. Bu konuda ayrıca @RedTeroR donodan özür diliyorum, adam haklı çıktı :) tabi Kaido samanın WBden güclu olduğu hala bariz bana kalirsa onu ayri tutuyorum. :) velhasil bege luffy jinbe gibi adamlar girse nami de zeus la prometyusu engellese brook da sarki soylese alirlar Big Mami kaçarı yok. :)

Vallahi abi bu arctaki gelişmeler LinLinin o kadar da güçlü olmadıģını gösteriyor. Şimdi taşlar yerine oturuyor yavaş yavaş. BAAda Garpı anması zamanında Garptan dayak yediģini gösteriyor. Akabinde Shanks Kaido even WB demesi en zayıf Yonko olduğunu ortaya koyuyor. Bu konuda ayrıca @RedTeroR donodan özür diliyorum, adam haklı çıktı :) tabi Kaido samanın WBden güclu olduğu hala bariz bana kalirsa onu ayri tutuyorum. :) velhasil bege luffy jinbe gibi adamlar girse nami de zeus la prometyusu engellese brook da sarki soylese alirlar Big Mami kaçarı yok. :)
Sana kaç kere gündüz vakti içme dedim. Bak yine uçmaya, hayallerde gezmeye başladın.

Valla o savaşta Denizciler istese ezip geçerdi. Luffy'nin destek kuvveti de var. Shichibukailerin savaşmaması vs vs de.

WB'nin müttefikleri varken BM'ınkiler ihanet edecek işte. Bu farklılık da var.

Tek başına zor karşı koyar. :/ O kadar da değil. 3 Supernova alır bir şekilde BM'ı. Big Mom ikisini paket eder. Luffy 2-3 kere düşer kalkar ve sonra alır.
e karşıda da 3 amiral shiciler falan yok onu unutma şimdi bu arada mihawkı doffu moriası falan savaştı bunlar az adamlar değil az işte yapmadılar bence.
3 süpernova da yok BM karşısında sen kid + law olsa alır dedin bende ona karşı fikir beyan ettim sadece. 3 süpernovanın değil 4 süpernovanın bir yonkou karşısında oluşuna şahit olduk ayrıca sonuç pek iyi değildi :D
senin fikrin o şekilde anlıyorum öyle de gerçekleşebilir sonuçta sadece tahmin ediyoruz burada ama senin görüşlerini şu ana kadar bu seride gördüklerimle mukayese ettiğimde gerçekleşmesi zor görüyorum dostum :rolleyes:

Vivre kartını aldılar.Nami anca uğraşıp yıldırım atmaya çalışır da o zamana kadar doğrarlar onu.Şu son yazdıkların resmen Türkiyenin gruplardan çıkma denklemi gibi olmuş ha :D

Aynen toplu girseleer bencede alırlar. Oda'ya ters gelir bu ama.
Bakarsın Oda bir ilki gerçekleştirip BM'yi toplu olarak indirtir.

Bizim tayfa, Jinbei, Bege ve Germa kaptanları gise yeterde artar bile.

e karşıda da 3 amiral shiciler falan yok onu unutma şimdi bu arada mihawkı doffu moriası falan savaştı bunlar az adamlar değil az işte yapmadılar bence.
3 süpernova da yok BM karşısında sen kid + law olsa alır dedin bende ona karşı fikir beyan ettim sadece. 3 süpernovanın değil 4 süpernovanın bir yonkou karşısında oluşuna şahit olduk ayrıca sonuç pek iyi değildi :D
senin fikrin o şekilde anlıyorum öyle de gerçekleşebilir sonuçta sadece tahmin ediyoruz burada ama senin görüşlerini şu ana kadar bu seride gördüklerimle mukayese ettiğimde gerçekleşmesi zor görüyorum dostum :rolleyes:
Yalnız orada ne olduğunu bilmiyoruz. Apoo satışa getirmiş. Hawkins kaçmış, olay 1 vs 1'e de dönmüş olabilir. Belli olmaz yani. Luffy, Law, Kidd demek istemiştim. 3'ü her Yonkou'yu yer.

Bege-Oruç-Bonney-Lufy vs BM olsa keşke. Hayalim bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık