Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 847 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence en güçlü tayfa Shankstır.

Lola'nın evleneceği kişi Wevildir.Hatırlarsanız Kizaru onun için wb'nin gençliğini andırıyor demişti,şimdide bm evlilik olsaydı wb'yi bile indirebilirdim diyor.Wevil'in anası bm'nin adamı olabilir gözlük mevzusu.
Big mom, kendi pisligine inecek bence, tayfasının büyük çoğunluğu tehditlerle kendisine bağlı ve biri çıkmak isteyince ne olduğunu Jimbei'de gördük .Sanji'yi, zeff'i Luffy'i öldürmem diyerek tayfasına katmaya çalışıyor.Pekoms'un bağlılığı Pedro'nun canının başlanmasından geliyor.Jimbei balık adam adası yıkılmasın diye katıldı.Tayfanın çoğunluğu böyle ve hepsi bu masalsı dünyada farkına varamıyor bu pisliğin.Tahminime göre o amande uzun boyun kabilesini korumak için katılmıştır.Çoğu evlat babaları öldürülmesin diye big moma hizmet ediyodur.Bütün çocuklarını güçlenmek için kullanıyor ve biri evlenmem deyip kaçtığında, onun yasadıgını duyunca bile sinirleniyor.Kadın tam bir pislik çıktı Oyaji.
Bana mantıklı geldi teorin.Bende de hep şüphe uyandııyordu bunlar.Bir bit yeniği var.
Zira Luffynin gittiği her adada bir zalimlik-zulüm kavramı işlenmiştir.Halkanın biri koparsa devamı da gelecektir ki gelirse ilk halka Lola olur gibime geliyor.

Wevil değildir bence politik güç dediğine göre daha büyük bir oluşumun başındaki kişi çıkabilir.
Ben Elbaf diyorum.

Bana mantıklı geldi teorin.Bende de hep şüphe uyandııyordu bunlar.Bir bit yeniği var.
Zira Luffynin gittiği her adada bir zalimlik-zulüm kavramı işlenmiştir.Halkanın biri koparsa devamı da gelecektir ki gelirse ilk halka Lola olur gibime geliyor.

Wevil değildir bence politik güç dediğine göre daha büyük bir oluşumun başındaki kişi çıkabilir.
Ben Elbaf diyorum.
Politik kısmını kaçırmışım değildir o zaman.

Weevil olamaz çünkü adamın annesi evlilik lazım değil paradan haber ver derdi. Muhtemelen karşı taraf evlilik yoksa ittifak da yok dedi. Sanırım devler gururlarına çok düşkün olduğu için bu duruma uyarlar.

Ayrıca BM, Lola'dan bu kadar nefret etse Vivre Card'ı vermezdi. Lola bu kartı çalıp BM'yi aşırı kızgın bıraksaydı bu sefer de Lola Vivre Card'ı bizimkilere vermezdi. Merak etmeyin Lola nefret ettiği bir çocuğu değil yani.

Şaka maka kimse Brook'un ajanlık yaparken meyve uyandıracak yeteneklere geldiğini söylemedi geçtiğimiz hafta. Bakalım konser sırasında özel numaralar görebilecek miyiz?

Şu Biggu Mamu'ya değil luffy, tüm hasır şapka tayfası ve luffy girse bir cacık yapamazlar. Whitebeard baba ise bu da ana :D

Bigmomı fazla güçsüz görüyordum şimdi ise fazla güçlü gördüğümü farkettim. Bigmoma karşı en fazla sanşı olan kişilerden biri luffy çünkü bigmomın yeteneği ondan korkmayanlara karşı işe yaramıyor sanırım. Oğlundan 40 yıl aldığı sahnede korkma diye tavsiye veriyordu diğerleri. Sorun bigmomın yanındakiler, jinbe cc (belki germa66) falan var ama yetmez. Sanjide alamaz bunlardan birini. Ancak marcolar gelirse işin rengi değişir ama sürekli her arcta böyle ilerlemesi de saçma olur. Gerçi böyle ilerleyeceğini de marinefordta mıhawkın luffy tespitinden beri biliyoruz. Ama içten içe hepimiz luffy ezip geçsin istiyoruz. Ezip geçecek kadar güçlü değil malesef. Bir roger değil yani.
Katılıyorum luffy roger kadar güçlü değil belki ileride olabilir ama orasını bilemeyiz yalnız luffy böyle ilerlemeye mecbur luffy henüz 3 yıldır denizlerde roger 50 küsür yaşında KK olmuştu yanlış hatırlamıyorsam o yüzden yardım her arc gelecektir luffy'e zaten dediğin gibi onu tehlikeli yapan bu. Bence henüz yonkou devirmek mümkün değil luffy buradan güçlenip çıkacaktır kazanıp değil.

Hajrudin in ismi kulağıma çalındı gibi, devleri hafife almayın. 10.000 ton kaldırdı Hajrudin. Whitebeard insanların en güçlüsüydü devlerin çöplerini yenmesi neden garip olsun ki? Hajrudin Loading ...

Hajrudin in ismi kulağıma çalındı gibi, devleri hafife almayın. 10.000 ton kaldırdı Hajrudin. Whitebeard insanların en güçlüsüydü devlerin çöplerini yenmesi neden garip olsun ki? Hajrudin Loading ...
10 000 tondan ziyade onun düşerken kazandığı momentumu yukarı gönderdi daha hızlı sekilde.Devler op ve bunu yapan sadece bir çaylak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık