Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 847 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lolanın evlendirilecegi kişi, kutsal mallardaki o luffynin yumruklayıp pelte ettiği, sümüklü süzme salak olabilir. çünkü sadece onu lola red etmiştir :p üstelik wgnin acıktan destekledigi bir yonko diger 3ü birleşmedigi sürece her türlü teker teker indirirdi hepsini ;)

Hajrudin in ismi kulağıma çalındı gibi, devleri hafife almayın. 10.000 ton kaldırdı Hajrudin. Whitebeard insanların en güçlüsüydü devlerin çöplerini yenmesi neden garip olsun ki? Hajrudin Loading ...
Ben onu sivama olarak goruyorum ya.Asagiya dogru dusen 10 bin tonu yumruklayarak yukariya savurmak sivamadir ya.

Roger korsanlarının her biri 3 çocuk yapsaydı mis gibi birilerini beklemek zorunda kalmazdı Roger.3 tane Ace sal ortalığa devrim bile yparlar.

Ben onu sivama olarak goruyorum ya.Asagiya dogru dusen 10 bin tonu yumruklayarak yukariya savurmak sivamadir ya.
10k ton bilmem kaç milyon volt falan bunlar zaten lafın gelişi saldırının gücünü vurgulayan ibareler bence. Lakin dev mevzusunu okadar bait geçiştirmeyin derim. Daha haki kullanan dev göremedik. Daha adını duymadığımız minklerden İnu Neko çıkıyorsa, devlerden Wano shogunu gibi biri bile çıkabilir.

Big mom ve devlerden bahsettiğimiz için çok da konu dışı sayılmaz. Kilo kilo meyvesinin üst limiti 10.000 kiloydu. Ton ton meyvesinin de 10.000 ton olsa gerek. Uyanışı da olsa olsa yerçekimidir. O da Fujitora'nın meyvesi zaten. Chopper in niyeti ayna dünyasına hükmetmek mi yoksa oradan çıkmak mı merak ediyorum. Luffy ve Nami nin bulunduğu yerde farklı mahkumlar varsa sürpriz ve tanıdık bir müttefik bizi bekliyor olabilir. Ama gücü ne boyutta olur orasını bilemem.

GAMBIT

Yalnız o kadar teoriler döndü yok Big Mom pirate king olmak istemiyor yok Luffy'yle kanka olcaklar falan. Yazık oldu güzelim teorilere. Oda yine iş üzerinde.

Yine de Big Mom madem Lola'yı sevmiyor vivre card işi nasıl oldu orası enteresan. Hem Lola "annem size yardım edecek" demişti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık