Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 847 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lola devlerden önemli biriyle evlendirilecek olabilir.Babası da dev zaten.Fakat bu süreçte bir olaylar dönmüştür devler istememiştir Lola'nın kalbi kırılmıştır falan kaçmıştır.Mom da devleri bu yüzden pek sevmiyordur.Lordların etkisi olmaz.Wano gibi sağlam yerlerin desteğini almadan diğer yonkolara diş geçiremez.Elbafta bu yerlerden biri olabilir.

Yada hükümetten çok önemli birisiydi bu kişi.Veya kendisi çok güçlüydü belki Mom gibi.

Spoilera bakılırsa Efsane atarlı bir bölüm geliyor.Luffy sadece G4 le kendine bu kadar güveniyor olamaz hemde 11 saat bir komutanına karşı dövüşmesine rağmen ...Dehşet bölümler bizi bekliyor

Lola devlerden önemli biriyle evlendirilecek olabilir.Babası da dev zaten.Fakat bu süreçte bir olaylar dönmüştür devler istememiştir Lola'nın kalbi kırılmıştır falan kaçmıştır.Mom da devleri bu yüzden pek sevmiyordur.Lordların etkisi olmaz.Wano gibi sağlam yerlerin desteğini almadan diğer yonkolara diş geçiremez.Elbafta bu yerlerden biri olabilir.

Yada hükümetten çok önemli birisiydi bu kişi.Veya kendisi çok güçlüydü belki Mom gibi.
Bu kadının yarı dev kaç kızı var kim bilir? En son gösterilen kız dev kanı taşımıyor mu yani :D Sunni tohumlama var bu işin içinde ve o kadar kızı olan, bu politik evliliğe böylesine önem veren yonkou Bigmom'ın ''kızım gitti dünyaya hakim olamadım'' olayına ben inanmam.
Zorlama ve Ucuz numarlar bunlar :a:

Bu kadının yarı dev kaç kızı var kim bilir? En son gösterilen kız dev kanı taşımıyor mu yani :D Sunni tohumlama var bu işin içinde ve o kadar kızı olan, bu politik evliliğe böylesine önem veren yonkou Bigmom'ın ''kızım gitti dünyaya hakim olamadım'' olayına ben inanmam.
Zorlama ve Ucuz numarlar bunlar :a:
Ne biliyorsun belki evlenecek kişi kör kütük aşık olmuştur Lola'ya diğerlerini istemiyordur belki. :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık