Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 847 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler'da WB bile demiyor, bu evlilikle Kaido, Shanks ve Beyazsakal'ı yenip korsankral olacaktim diyor.

Kendi başına indirseydi inan hoşuma gitmezdi. :/ Güç dengesi fena dağılırdı o şekilde. Komutanlardan birisini tek başına vura vura indirsin kafi benim için. Bigmom illa inecekse de yanındakilerle beraber dalıp en büyük icraatı Luffy'nin yapmasını isterdim.

He bu arada Luffy fanıyız elbette. :artiz:
Hep klişe istiyorsun, bu sefer tek başına indirecek ben Luffy'E güveniyorum :mincika:

İnşallah ileride yazdıklarından pişman olmaz bu arkadaş.
Ben bir defa yanıldım o da Garp'a adam dediğim içindi :artiz:

Korsankral olmak için yonkoularin bir şekilde saf dışı kalması gerekiyor.
Bunu bu bölüm de BigMom'un sözünden anladık.

Luffy Law'a hepsini indirecegim dedi ayrica, gerçek kral böyle yapar diyor

Gel gelelim asıl meseleye. BigMom bu arc düşecek mi.

Bence düşmesi gerekiyor.
Herkes Luffynin o güçte olmadığının farkında , ama seri yavaştan sona yaklaşıyor. İkinci bir dönüş olmayacak. Bu bir arc ise ortalama 930. küsür bölümlerde bu iş bitebilir.

BigMom düşmese bile işleri bozulacaktır. Luffy ile yolu keşişenin sonu böyle oluyor.
Bu arc BigMom'un zarariyla bitecek gibi .

Luffy'nin bu atarlı hallerini cidden seviyorum, hatta bu seferki atarlı hali çocuksu da değildi öyle. Gayet ciddi ve karşısındakinin kim olduğunu bilerek atar yaptı. İyi hoş ama nasıl olacak bu iş Luffy? Taş çatlasın Bigmom'ın komutanı seviyesindesin, o da taş çatlasa yani.

Bu piramitte komutan < amiral < yonkou diye bir sıralama söz konusu. Sen daha amiral etmiyorken, hatta görünürde tam manasıyla bir komutan bile etmiyorken neyine yonkouya seni duman edeceğim demek? :/ Biz Bigmom'ın inmesi için acaba kaç kişi gerek diyoruz, Luffy ise seni yeneceğim diyor. :S
Çoğu kişinin kaçırdığı bi konu var. Bu adam hala 2,5 yıllık bi acemi, yeni dünyaya göre biraz daha az. Mf ve Rayleigh eğitimini de o dünyadan sayıyorum.
Roger 20 küsur sene korsanlık yaptıktan sonra son zamanında Kk olabildi. Görünen o ki Wb de bi zamanlar bi tayfanın üyesiydi. Teach Wbnin bayrağı altında kaldı senelerce, Shanks da nispeten genç de olsa eski kulağı kesiklerden, Kaido ve BMde aynı görünüyor. Luffy'nin yaptığı icraatlar kendi zamanının düzeyi ve başardığı süre açısından muazzam olsa da hala daha çok yol katetmesi lazım.
2 senelik bi adam eğer büyük zorluklar yaşamadan vura kıra, parçalaya parçalaya ilerleseydi hem çok saçma olurdu hem de o an herkese balon derdik hep beraber. Velhasılı kelam Luffy büyük işler başardı ve başaracak da ama bunu normalden çok daha kısa bi zamanda yapacağı için çekeceği zorluklar daha da artacak.
WGnin Luffy'ye ödül düşünürken cimri davranmasının bi nedeni de bu kısa zamanda büyük işler meselesi bence. İcraatların çoğunun üstünü örtmek bi çaylak bizim 3 önemli üssümüzü talan etti, bir çok önemli müttefiğimizi yendi ya da yanına çekti demekten daha kolay ve bu Luffy'nin rüzgarı daha fazla arkasına almasını önleyici bi hamle. Zira ödüllerin insanları etkilediği bi gerçek.
Uzun lafın kısası Luffy zamanının/akranlarının ilerisinde olsa da hedefinin uzağında hala. Ulaşması da epey zor olacak. Düşünülenden daha doğrusu epikliği vurdu mu inletsin diye düşünenlerin istediğinden çok daha zor olacak. Bu da bu seriyi güzel kılan özelliklerden biri.

Çok hoş
Peki burdan şunu çıkarabilirmiyiz.
Luffy Bm'yi müttefiklerle,Kaido'yu güçle,Shank'sı hakiyle,Karasakalıda meyve ile(uyanış) yenecek ve bu 4 temel güc adadaki goril ,timsah,kaplan ve aslanla ilişkili olabilir.
Adadaki hayvanlar G4 formları ile ilişkilendirilmişti fakat öyle olmadığı çıktı. Tankman Aslan a benzeseydi bunu savunmaya devam ederdim. Orada 3 hayvan vardı. Timsah,aslan,goril... Monkey King teorisine daha uygun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık