Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 847 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok hoş
Peki burdan şunu çıkarabilirmiyiz.
Luffy Bm'yi müttefiklerle,Kaido'yu güçle,Shank'sı hakiyle,Karasakalıda meyve ile(uyanış) yenecek ve bu 4 temel güc adadaki goril ,timsah,kaplan ve aslanla ilişkili olabilir.
Adadaki hayvanlar G4 formları ile ilişkilendirilmişti fakat öyle olmadığı çıktı. Tankman Aslan a benzeseydi bunu savunmaya devam ederdim. Orada 3 hayvan vardı. Timsah,aslan,goril... Monkey King teorisine daha uygun

Mom kesin düşecek altyapısı iyi hazırlandı.Begenin planları,Jimbei ve Gemma ihaneti,Cracker ve Snackin düşmüş olması,balıkadam adasından gelen paket ve Luffy.
Fakat altı çok oyundu ve içten çökertildi Mom.Bu onu çöp yapmıyor yani.
Spoiler efsane duruyor bu arada.Lolanın evliliği büyük ihtimalle ya dünya hükümetiyle yada devrimcilerle alakalıdır.
Brook ve Chopper kilit rol oynayacak bu arc fakat asıl bomba Sanjinin kendisinden gelecek gibi duruyor.

Adadaki hayvanlar G4 formları ile ilişkilendirilmişti fakat öyle olmadığı çıktı. Tankman Aslan a benzeseydi bunu savunmaya devam ederdim. Orada 3 hayvan vardı. Timsah,aslan,goril... Monkey King teorisine daha uygun
G4 formlarından daha çok G4 formunda kullandığı teknikler adadaki hayvanların isimlerine sahip. Mesela G4 Boundman'da iken King Gun kullanmıştı. Fakat biz adada Bound diye bir hayvan görmedik Bound diye bi hayvanda yok.

Bir fotografta kaplanda gördüm üçünün yanında kaplan pembe ve küçüktü.

Çoğu kişinin kaçırdığı bi konu var. Bu adam hala 2,5 yıllık bi acemi, yeni dünyaya göre biraz daha az. Mf ve Rayleigh eğitimini de o dünyadan sayıyorum.
Roger 20 küsur sene korsanlık yaptıktan sonra son zamanında Kk olabildi. Görünen o ki Wb de bi zamanlar bi tayfanın üyesiydi. Teach Wbnin bayrağı altında kaldı senelerce, Shanks da nispeten genç de olsa eski kulağı kesiklerden, Kaido ve BMde aynı görünüyor. Luffy'nin yaptığı icraatlar kendi zamanının düzeyi ve başardığı süre açısından muazzam olsa da hala daha çok yol katetmesi lazım.
2 senelik bi adam eğer büyük zorluklar yaşamadan vura kıra, parçalaya parçalaya ilerleseydi hem çok saçma olurdu hem de o an herkese balon derdik hep beraber. Velhasılı kelam Luffy büyük işler başardı ve başaracak da ama bunu normalden çok daha kısa bi zamanda yapacağı için çekeceği zorluklar daha da artacak.
WGnin Luffy'ye ödül düşünürken cimri davranmasının bi nedeni de bu kısa zamanda büyük işler meselesi bence. İcraatların çoğunun üstünü örtmek bi çaylak bizim 3 önemli üssümüzü talan etti, bir çok önemli müttefiğimizi yendi ya da yanına çekti demekten daha kolay ve bu Luffy'nin rüzgarı daha fazla arkasına almasını önleyici bi hamle. Zira ödüllerin insanları etkilediği bi gerçek.
Uzun lafın kısası Luffy zamanının/akranlarının ilerisinde olsa da hedefinin uzağında hala. Ulaşması da epey zor olacak. Düşünülenden daha doğrusu epikliği vurdu mu inletsin diye düşünenlerin istediğinden çok daha zor olacak. Bu da bu seriyi güzel kılan özelliklerden biri.
Durumu gayet güzel özetlemişsin. Ben de bu şekilde düşündüğüm için " Luffy nasıl olacak bu iş?" dedim zaten.

Konuşuldu mu dikkat edemedim ama Lola'nin ikiz kardeşi yok muydu? O dönemde bege ile evli olduğunu sanmıyorum. Mom gibi bir yonkounun gorosei veya herhangi bir sıradan korsandan ziyade dof gibi biraz organize oluşumlarla olması daha olası gibi. Buda seçenekleri daraltıyor.Belki bir shogun belki uzun bacak kabilesi lideri daha güzel olurdu.

Kadının 50 tane kızı var illa lola mı evlenecekti yani :) Bu adam iyice yeteneksizleşmeye başladı :of:
Buna iyi güldüm. :D

Konuşuldu mu dikkat edemedim ama Lola'nin ikiz kardeşi yok muydu? O dönemde bege ile evli olduğunu sanmıyorum. Mom gibi bir yonkounun gorosei veya herhangi bir sıradan korsandan ziyade dof gibi biraz organize oluşumlarla olması daha olası gibi. Buda seçenekleri daraltıyor.Belki bir shogun belki uzun bacak kabilesi lideri daha güzel olurdu.
İkisi de güzel tespitler. Harbiden merak ettim Oda sensei! Niye Lola?

Lolayı tek bir adama verirse bu kdr büyük sükse yapar sanırım.Oda Dof :mincika:
Hem kutsal hem yeraltı kralı daha ne olsun :at:

oro jackson da lolanın en büyük siyasi evlilikten kaçtığı ve sandığın da balık adam adasından açılacağı yazıyor. yani bomba olamaz yada kahinin dediği gibi bomba olur ve lufy adayı yıkmış olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık