Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 847 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tayfa üyeleri kendini koruya bilirse bu arc luffy için bigmom u yenmek çok zor olmaz, g4 varsa sıkıntı yok helede heryer yiyecekle doluysa :D uyanışta açarsa şahane :D

Big Mom çöp çıkmış arkadaşlar, kesin bilgiymiş alt yazı olarak verelim. Bizim tayfa buraya gelip Big Mom ile 1v9 yapsalar alamazlar bu kadını. Luffy g4 ile yaralı dof'u zar zor indirdi farkında değilsiniz galiba.

Şişko, yaşlı ve akraba bağları ile ayakta duran BM'i devirmek için bin bir türlü hile yapan Luffy, şuanda BM'nin elinde esir.

Anadan doğma vücutlu, muazzam derecede uzun ve iri yapılı, genç ve hükümdarlığını yalnızca güç ve korkudan elde eden ve Luffy kadar güçlü Kidd'in tüm ittifağını tek başına alaşağı eden Kaidou başgan, nasıl oluyor da ilk inecek Yonkou oluyor. Neyin kafasını yaşıyon la? Bu adam daha dün "korsancılık oyunu değil bu yeğenlerim" deyip Kidd(ki kidd dediğimiz kişi gerçek korsan olarak tanımlanan nadir karakterlerden, bununla birlikte adamın hırsı Luffy ile yarışır)'e dünya ve ahirette unutamayacağı ayarı vermedi mi? Son olarak, o çok büyük güç olarak gördüğün ittifak Kaidou'nun bir yıkımcısının bitireceği ittifak ederse iyidir :D Weevil bile WB korsanlarını harcıyorsa, Luffy'nin toy ittifağını, Jack dinlene dinlene harcar.
Kör etmiş herhalde fanlık seni kardeş.

Kalan WB korsanları.
Wano'da ki halk ve samuraylar.
Law.
Mink Kabilesi.
Dressrosa'da ki topladığı ittifak.

Luffy alır demiyorum zaten topladığı toplayacağı ittifak çok daha fazla Kaidou'ya karşı. Düşmesi en olası yonkou'yu söylüyorum.

Tabi sen yonkou ile 1v1 atıp alacağını düşünüyorsan acı bir durumdasın.Şuan BM'ye karşı yardım edecekler şu olur yok şu olur şeklinde tahmin hep.Adam akıllı güçte bir jinbei var onun da nasıl tırstığı ortada.

Weewil dediğin adam mal bir adam bu arada yanında ki kadını saf dışı edip,onu bile kullanabilir Kaidou'ya karşı.

Topluluk olaraksa düşünülebilir, ama ben pek bir şey göremedim bugüne kadar devlerden. Luffy bile pataklıyordu zaman atlamasından önce bir denizci koramiral devini :D Ama yine de topluluk da olsa bir yonkonun birilerinden korkacağını sanmıyorum. Belki sadece başka bir yonkodan olabilir. Tabi düşünceler farklıysa yapacak bir şey yok :rolleyes:
Dediğin gibi de olabilir ama düşündürüyor beni. Dev mevzuu irdelense altından çok şey çıkacak gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık