Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 847 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Daredewill
Geçen hafta hak verdim sana ama bu hafta haksızsın hacı. :/ Yakalanmaları tamamen Luffy'nin suçuydu eyvallah ama yakalandıktan sonra atar yapmasında bir hata yok. Düşmanın eline geçsen de başın dik durmalı. El ayak öpecek ya da söylenilenleri sineye çekecek değil ya Luffy.

@KillersongCX Adamın huyu bu, ayaklarına kapanıp af dileyecek hali yok. Niye şaşırdınız ki?
Dediğin gibi adamın huyu bu , şaşırılacak bir şey yok , olayın tezatlığı hoşuma gidiyor. Şu anki durumda Luffy'nin zerre şansı olmamasına rağmen olayların Luffy'nin dediği gibi lehine döneceğine inanıyorum. Olaylar nasıl gelişecek bunları tahmin etmeye çalışıyorum.

Oldu mu şimdi bu güzelim Carrot için :/ Haftaya sanırım Carrot şov var :utan:
Carrot ileride en iyi k. hakiye sahip karakter olacaktır. Luffy ile ortalığı dumana katacak. Tavşan kulakları doğal radar zaten. Kurt olmak kolay mı ya, türk kültüründe en önemli hayvan. Oğuz Kağan destanını biraz araştır.
@Daredewill
Geçen hafta hak verdim sana ama bu hafta haksızsın hacı. :/ Yakalanmaları tamamen Luffy'nin suçuydu eyvallah ama yakalandıktan sonra atar yapmasında bir hata yok. Düşmanın eline geçsen de başın dik durmalı. El ayak öpecek ya da söylenilenleri sineye çekecek değil ya Luffy.
Valla bize eğilmeyen novayı Kid üzerinden gösterdiler. Hani Apo gibi yalakalık yapsın diyen yok ama anlaşma yoluna gitse fena olmazdı. Mom için Luffy'den iyi damat mı olur? Hatta eş olarak bile alabilir kendine. Dedesi Garp, babası devrimcilerin lideri. Luffy'nin zaten bir dünya müttefiki var, iyi kötü biliyordur bunları.

Çifte düğün yaparsalar hiç şaşırmayacağım.:D

Carrot ileride en iyi k. hakiye sahip karakter olacaktır. Luffy ile ortalığı dumana katacak. Tavşan kulakları doğal radar zaten. Kurt olmak kolay mı ya, türk kültüründe en önemli hayvan. Oğuz Kağan destanını biraz araştır.

Valla bize eğilmeyen novayı Kid üzerinden gösterdiler. Hani Apo gibi yalakalık yapsın diyen yok ama anlaşma yoluna gitse fena olmazdı. Mom için Luffy'den iyi damat mı olur? Hatta eş olarak bile alabilir kendine. Dedesi Garp, babası devrimcilerin lideri. Luffy'nin zaten bir dünya müttefiki var, iyi kötü biliyordur bunları.

Yok aga o bize ters. Zaten eğilmeyip dayak yiyenler bir yerlere gelebilecek. Kaido'dan dayak yemesiyle bile Kid diğerlerinden farklı olduğunu kanıtladı. Bu korkusuzluk ve pervasızlık zirveye taşıyacak Luffy'yi.

Dediğin gibi adamın huyu bu , şaşırılacak bir şey yok , olayın tezatlığı hoşuma gidiyor. Şu anki durumda Luffy'nin zerre şansı olmamasına rağmen olayların Luffy'nin dediği gibi lehine döneceğine inanıyorum. Olaylar nasıl gelişecek bunları tahmin etmeye çalışıyorum.
Bu yüzden o Luffy-sama :D Bu arctan boynu büyük dönerler sanırım. Bu saatten sonra Luffy bir vs atacak gibime gelmiyor. Belki Brook tarafında bir hareketlilik olur ve sonra ayrılırlar. Luffy belki de hiç hırpalanmadığı kadar hırpalandı 3 ayrı olayda :/ Bir vs ye daha dayanabileceğini sanmıyorum.

Ben kurt kötü hayvan demedim zaten. Ama yine de o tatlılığa kurt benzetmesini yakıştıramadım :D

@Daredewill
Geçen hafta bana hak verdiğini sanıyordum :artiz:
Luffy şaka maka yonkou indirecek :gamyon:
"Beyazsakal'ı bile..."
Ey koca çınar, Edward Newgate reis.
Bence bunu söylemek için erken bölünm çıkınca ancak ne olduğunu anlarız...

Dev(ler). Şu ana kadar görünen devlerin kuvvetlerine yapılan atıfları düşün, bir de Elbafı düşün.

Her zaman azınlıklar ve hep güçlerine vurgu yapılıyor.
Topluluk olaraksa düşünülebilir, ama ben pek bir şey göremedim bugüne kadar devlerden. Luffy bile pataklıyordu zaman atlamasından önce bir denizci koramiral devini :D Ama yine de topluluk da olsa bir yonkonun birilerinden korkacağını sanmıyorum. Belki sadece başka bir yonkodan olabilir. Tabi düşünceler farklıysa yapacak bir şey yok :rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık