Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 845: Öfkeli Ordu

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'yi gömmeye devam ediyor Oda. Ne kadar düşerse yükselişi o kadar etkileyici olur, diye düşünürsek Sanji'nin bu olaylar sonlanmadan efsane bir şeyler yapabileceğini varsayabiliriz.

Bobbin'in güç seviyesini merak ediyorum. 4.komutan yenildiğinde Cracker+orduyu yollamıştı diye hatırlıyorum. Şimdi mantıken Cracker'i yenen adama Cracker'den güçlü adam(Bobbin)+ordu yapmış olabilir.

Boyoyon. :at:

Çöp ordu. Nami vivre kartı çıkarıp bir sağa bir sola sallasa %90'nı tövbe edip kaleye geri döner zaten. Ki Bobbin de dahil bunlara. Çünkü o da doğurulacak bir şeye hiç benzemiyor. Diğerleriyle de kaptan bir süre dövüşebilir gibi. Daha sonra da Puding BM'yi ikna eder ve BM orduyu geri çeker.
Ark henüz yarılamadı belki de. O yüzden epik bir şeyler olacağını pek sanmıyorum.

Luffy orada bekleyecem dediyse bekler. BM bile gelse ölümüne dövüşür ama oradan ayrılmaz bence.

mrso

Pudding tayfaya gelmeyeceğine göre ihanet edecek, big mom'ın oyunları :) Sanjinin yılı dediğine göre aralık gibi görürüz. Manga ara verirse hareketlilik başlar.Pudding sadece sanji yi oyalıyor. Aradan sonra Sanji power up . Jinbei tayfaya düşmüyo olabilir oda. Jimbei mühtemel eli kesik olacak . impel down daki gibi tayfayı jimbe balıkları ile kurtarır.

Yazan oldu mu bilmiyorum lakin oradakilerin çoğu tatlı komutanı değil mi? Yemek konusunda sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum. Etraf sonsuz enerjiyle kaynıyor.

Yazan oldu mu bilmiyorum lakin oradakilerin çoğu tatlı komutanı değil mi? Yemek konusunda sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum. Etraf sonsuz enerjiyle kaynıyor.
Tatlı Komutanı olanlar Big Mom'un as 4 adamı.Bunlardan sadece Cracker'i gördük diğerleri o grubun içinde yer almıyor.(Tatlı Komutanları'ndan Snack Urouge tarafından yenildiği için artık 3 Tatlı Komutanı var.)

BM'yi hafife alıyorsunuz. La kadın kafadan serideki en güçlü 5, 6 kişi arasındadır. Yonku la bu borumu. :D
Tüm adadakiler dalsa kadın alır hepsini be. :D
Luffy adamsın koçum, devam böyle. :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık