Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 845: Öfkeli Ordu

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy gelen orduyu yense dahi güçten düşeceği için oradan çıkabileceğini sanmıyorum. Bence yakın çevreden vivre kartını verdiği kişilerden kartın yandığını görüp yardıma gelen olabilir.

Bu he koskoca Zeus? Prometheus? Ayıp be, hakaret resmen. Bu karakterleri yapacaktın madem, Kaido'nun tayfaya çizecektin Oda. :artiz: Kanlı düğün ha. Valla düğüne baskını Violet'e mi yaptırırsın yoksa Jinbei'yi mi sakat sakat dolaştırırsın, bir yerlerden Shanks mi damlar, Garp mı kovalar nolacaksa artık iş tayfadan çıktı. Serinin kilit bölümleri, Oda batırıyor mu seriyi çıkarıyor mu şu bölümlerde belli olacak. Merakla bekliyorum bakalım.

Beyler sakin olun oda o vivre kartını 7-8 yıl önceden boşa vermedi tayfaya. big mom tarafında bişey olmaz bu arc

La siz niye bu orduyu bu kadar abarttınız. Luffy zaten Cracker'in ordusunu yendi la. Bu çöpleri yenemezse ancak. Yorgunluktan yenemez ben burada yenilmesine ihtimal dahi vermiyom. Önde çizdiği 5-6 karakter dışında h.haki ile bayılacak bir ordu. Diğerlerinin Luffy karşısında teke tekte hiç şansları yok. Gomtanlar gelseydi başka. Ama onları göndermemiş.
Ayrıca o ondekiler bobbin falan işte hepsi bakan. Luffy bunların hepsini Sanji için tokatlicak. İnşallah kimse yardıma falan gelmez de Luffy yamultsun hepsini. Bu adam burdan sonra çıkıp Kaido'ya gidicek. Kaido'da evrendeki en güçlü yaratik. Şu seride ordunun falan çöplerden başka kime ne önemi var. Ayrıca tekme tokatla daliyo hem g2 hem koka Luffy. Bence Luffy bu orduyu da indirdikten sonra. BM artık kendisi gomtanlarıylan birlikte gelse o zaman. Luffy'e çok yardım gerek şu ordu gram etki bırakmadı bende güçlü oldukları yönünde. Özellikle en önde bobbin olunca. :(

Ordu genel olarak çöp ama birleşince güçlüler. Hemde şuan güçsüz bir Luffy var. Ordunun ödüllerini sayamıyorum diyen biri var karşımızda. Hepsi belli bir çapı olan adamlar demek ki. Teke tekte Luffy her birine tek atar ama boşuna ordu şeklinde gelmiyorlar.

Ayrıca 1. ve 2. komutanı yollamaması ve yanında tutması doğru bir karar. Orada Luffy harici kim olursa olsun doğru bir karar. Ama Luffy başka olduğu için yanlış bir karar oluyor. Şuan onlarca belki yüzlerce yabancı davete gelecek. Germa 66 gibi yabancı bir örgüt içeride. Mom tek başına olmaktansa 1. ve 2. komutanı yakınlarında tutuyordur. Bu bir stratejidir.

Bobbin demek ki yakıp yıktığı adaları bu orduyla yapıyor. Bobbin'in görevi ordu komutanlığı bence. Mom bu arc düşecek. Tüm önemli adamlarını kaybedip 1. ve 2. komutanla yonkou olmaya devam mı edecek? Düşürecekler. Ama kimse yonkou olmayacak onun yerine.

Luffy nin enerji sorunu olmasa yener zaten onları da. Ama yağmur şerbete bile sırtını dönmüş. Resmen bitik halini zorlayacak.
Ordu uçsuz bucaksız. Mecali olsa kral haki ile yarısını götürür.
Zaten başlamış inceden ayıklamaya ama pili bitmek üzere.

Ordu yenilse bile devamı gelecek.

Fakat şöyle bir sahne efsane olur.
Düğün yapılırken sahne Luffy e döner.

Tüm ordu pert Luffy yerde uzanmış.
" Seni bekliyorum Sanji , döneceksin biliyorum"

O çizimi alır duvar kağıdı yaparım direk.

İlk gördüğümüz yonkou WB tayfasında benim aklımda kalan Marco , Ace , Jozu , Vista başka da hatırlayamadım iş yapcak gibi adam. Bunlar dışında marine'nin tamamı WB üzerine yoğunlaşmıştı. bence yonkouların yarattığı korkuların %80 kendi güçlerinden kaynaklanıyor yani birer canavar kendileri. O yüzden komutanları dışında yolladıkları luffy'i indirmeye yetmez hali hazırda 1 komutanını indirmişken o ordu sadece daha çok kızmasına sebep olacak zaiyat meydana getirecek. Bundan daha fazla kızması durumunda da her halde anlaşma ortamı pek kalmamış olur bir yerden Lola fırlayıp '' ana bu adam benim hayatımı kurtaran adam ona borçluyuz '' falan derse belki ama kendi çocuğunu öldürebilen bir kadın bunu takar mı ?
Bence luffy henüz BM tek alacak kadar güçlü değil fakat şöyle bir durum gerçekleşirse Germa 66 , Bage , bilmediğimiz bir kaç kişi BM darbe yapmaya kalkarsa ve Luffy planlarını bozarsa o zaman BM luffy ile müttefik olabilir. Yoksa BM inmesinden başka seçenek kalmıyor bence.:sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık