Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 845: Öfkeli Ordu

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok iyiye verdim. Bu kadar kısa sürede ara veriyorsa büyük olaylar bizi bekliyor. Anlaşma mümkün değil. Kelepçeleri Puding çıkaracak. Ama sanji nin savaşa girmesini beklemiyorum. Sanji komutan indirmez. Kardeş indirir.
Araları Oda vermiyor. Belli bir düzeni var. 4 bölüm 1 ara şeklinde. Ara var diye beklentiye girme.

3.Big Momun tayfa gücüne değinmek istiyorum Wb ve Dof ile kıyaslayarak:
Dofun 4 güçlü adamı vardı diğerlerinden ayrılan.Hepsinin ayrı koltuğu falan vardı.Geri kalanların ise gideri var gibiydi fakat sizi kırmayayım çöptüler genel olarak :D Hatta tayfayı kendi içinde kıyaslarsam Doflynin gücü geri kalan hepsinin gücünden daha fazlaydı bence.Yani Dof kendi tayfasının %60lık kısmını oluşturuyordu desem abartı olmaz heralde.

Fakat atladığınız bir olay var.Luffy g4 ile beraber kendini muazzam bir şekilde geliştirdi.Doflynin kendisi bile varlık gösteremedi g4 karşısında anca uyanışla biraz denk dövüşebildi mahvoldu net bir şekilde.

Yani bence Dof tüm o çöp tayfasını hatta as adamlarını bile yollasaydı ciddi bir Luffyi çok fazla zorlayamazdı.
Fakat BM ve WB gibi tayfalar çok farklı bunu gördük bu arc.(Ha bazı kişiler abartıyordu yok Vista mihawkla denk yok Jozuyu sadece Aokiji indirebilirdi şeklinde o konu ayrı.)WBnin Ace,Vista,Marco,Jozusu; BMnin ise tatlı kumandanları cidden kendi tayfasının asıl güçleri.Bu bariz bence.Yani hani kaptan %60 demiştim ya,O geri kalan yüzde %40ın %80ini bu kumandanlar oluşturuyor.

Ha burdan ne çıkarmak istiyorum diye soruyorsunuz büyük ihtimalle :D Şu ordu falan iyi hoşta bunlara bakıp "Big Momun tayfasıda çöpmüş ha" demek saçma geliyor bana.Çünkü ordu falan yalan dolan belki Crackerin kendisi bile daha büyük bir tehdit.Prometeus ve Zeus olayları ise Momun gücüyle alakalı onları dışarda tutuyorum şuan bahsimde.O yüzden bence Luffyden güç gösterisi izleyecek gibiyiz. Buda size saçma gelmesin çünkü şu Ordu BM tayfasının toplam gücünün %10u bile değil.Şu bitik haliyle bile H.Haki şov bekliyor olacak bizi.O ordu bir şekilde aradan çıkacak hatta belki arcın sonunda Luffy Yonko olacak bilemiyorum.Bizde bu çocuk bitik haliyle bile orduyu tek başına almıştı diyeceğiz.
Çünkü benim bildiğim Luffy mutlaka sözünü yerine getirir.Orada bekler.
:sapkali:
Eline sağlık güzel açıklamışsın. Luffy bu kalabalığı tek başına da alabilir Balık Adam Adasında 50000 kişiyi direk indirmişti. Bu gelen elemanlar da öyle çok güçlü kişiler değildir herhalde. Kumandan falan dedikleri kişiler de BM'ın çocukları güç seviyelerine bakarsak 2y önce gördüğümüz kızıda kaçmasa kumandan olacaktı belki de.

Luffy'nin o kadar kişiye karşı üstünlük kurması baya düşük bir ihtimal. Hatta yok bana göre. He olursa Luffy'e tekrar hayran kalırım ama esir düşecekler gibi. Düğün günü kan dökülecek deniyordu sonuçta :/

Sanjiye laf eden edene. Bir kaç bölüm sonra olaylar değişir sonra oda der ;

''Size sanji yılı dedim dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi ?'' diye. :D

O değil de o orduya esir düşülmez öldürmeye gelmişler bildiğimiz muhtemelen tek yer alayı kral haki sonrası G4 geçerse. Ama o kuvvette olduğunu düşünmüyorum jinbei'nin gelmesi kuvvetle muhtemel.

Sanjinin planı ne hala bilmiyoruz pudding tayfaya gelecek bu gidişle :D

Luffy birşeyler yese o orduya G4 ile vurur geçer, ama sözünden dönmez ve şu an bitik halde.
Ona rağmen son sayfada bir kaçını indirmiş.

Sıkıntı yemek yememesinde. Kraker'le olan dövüşünde çok fazla enerji harcamadı ama bu savaşta tüm enerjisini harcayacak ve yetmeyecek de. Ya bundan sonrası? Düğün var, Bigmom'ın gazabıyla yüzleşmesi var, oradan uzaklaşması var, var oğlu var. Bu sefer ne olacağını hiç kestiremiyorum. Sanji gizlice yemek yollar belki. :/

Sıkıntı yemek yememesinde. Kraker'le olan dövüşünde çok fazla enerji harcamadı ama bu savaşta tüm enerjisini harcayacak ve yetmeyecek de. Ya bundan sonrası? Düğün var, Bigmom'ın gazabıyla yüzleşmesi var, oradan uzaklaşması var, var oğlu var. Bu sefer ne olacağını hiç kestiremiyorum. Sanji gizlice yemek yollar belki. :/
Sanjinin gizli tarifi gibi saçma salak bişi çıkmaz umarım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık